18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O lewactwie na JoeMonster

ni...........a • 2013-07-10, 11:30
Od dawna wiadomo, że portal joemonster.org jest ostoją lewactwa wszelakiego i nie raz pokazywali jacy to oni "nowocześni" i "tolerancyjni".
(Swoją drogą sam już od dawna nie wiem dlaczego tam zaglądam, siłą przyzwyczajenia chyba)

Chciałbym jednak poruszyć jedną kwestię.

Dziś na ich głównej stronie ukazał się artykuł o nazwie "Czego nauczył nas internet?" W sarkastyczny sposób próbuje opisać internetową "rzeczywistość".
Cytat:

rzeczywistość przepchnięta przez sieciowy labirynt zdaje się być mocno wypaczona.


jak napisał redaktor Coldseed

I otóż, w artykule pojawił się wątek muzułmanów
Cytat:

Arabowie są strasznie źli

Każdy Muzułmanin zawsze taszczy ze sobą kamizelkę z trotylem i żywi niezdrowe uczucia względem swej sędziwej kozy. Podobnie jak każdy Azjata jest mistrzem w wywijaniu nunczaku, tak i każdy Arab doskonale zna się na produkcji kebabów. Niech jednak godna samego Mahometa rozkosz w gębie nie zamydli nam oczu - Muzułmanie to przecież dybiący na nasze ziemie strasznie źli terroryści, gwałciciele i mordercy, którzy zawsze, na chwilę przed zrobieniem czegoś brzydkiego, ryczą ku niebiosom „Allahu Akbar!”. Musimy się ich panicznie bać i dlatego też, z całego serca, nienawidzić.



Osobiście uważam, że jest to ewidentne nawiązanie do sadistica i próba wyśmiania naszej niechęci do tych "pokojowych mieszkańców bliskiego wschodu".

Ten artykuł (moim zdaniem) ma pokazać, że taki obraz muzułmanów jaki jest przedstawiany "w internecie" jest obrazem "wypaczonym" bo "przecież tak naprawdę są oni pokojowi, umiejący się asymilować", a na tym zależy przecież lewicowym piewcom multikulturalizmu i "tolerancji".

Co o tym sądzicie sadole?

Jak temat się nie podoba to zasuszyć w p*zdu

ni...........a

2013-07-10, 23:13
tranzystor napisał/a:




A Ty k***a na siłę musisz jątrzyć? Na ch*j te wypociny tu wstawiasz?



Mówi osoba która nie napisała ani jednego tematu

bober4

2013-07-10, 23:13
Do czego to doszło, żeby na sadolu brudasów bronić. :roll:

Se...........xe

2013-07-10, 23:15

Tomaszu

2013-07-10, 23:16
Miejcie te swoje przygody z muzułmanami. W krajach gdzie jest ich mało są mili. Poczekajcie aż tej zarazy będzie więcej wtedy przekonacie się co to ISLAM.

ptaq666

2013-07-10, 23:18
Roszp napisał/a:


A moim zdaniem on wyśmiewa waszą głupotę w wierzeniu w stereotypy. Nikt z was nie miał do czynienia z muzułmaninem, a wszyscy jesteście ekspertami od ich wierzeń i kultury. Na dodatek wierzycie, że muzułmanie czychają na przejęcie władzy w kraju. Dla rozsądnego człowieka (niezależnie od opcji politycznej, której wszędzie się dopatrujecie) to zrozumiałe, że taka postawa śmieszy.



Na sadolu wyśmiewa się muzułmańskich radykałów, którzy właśnie CHCĄ przejąć władzę w każdym kraju. Prawda że sporo użytkowników określa takich typków po prostu mianem "muzułmanin" i może być to krzywdzące dla wyznawców tej religii żyjących zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, a nie według przesadzonych interpretacji ich ksiąg, ale z drugiej strony przecież żaden filmik na sadolu o tej tematyce nie przedstawia takich normalnych muzułmanów.

@Libertarian
Chyba nawet dałem ci lajka za komentarz na joe:P

Tasiu

2013-07-10, 23:19
ale i tak każdy cygan jest taki sam - złodziej, brud i nierób
i nikt mi nie napisze że miał ciekawą historyjkę z cyganką że wywróżyła z dłoni za 50zł i się ona sprawdziła w 100%

donRafael

2013-07-10, 23:22
k***a mać, już powoli mi brzydnie ten Wasz zatwardziały gimbo-faszyzm. Tak jak k***a nie znoszę ciapaków, tak debili zwyczajnie nienawidzę, a za takich mam niektórych tutaj. Bo jak k***a można nazwać inaczej kogoś, kto sie przypie**ala do każdej opinii niezgodnej z Korwinem Krulem? Macie własny mózg chociaż, czy jesteście tylko tubą paru osób o prawicowych poglądach? Pedalstwo i komuna won, koran dobry papier toaletowy, ale DO ch*jA PANA, nie róbcie z siebie takich nagle bojowników internetu. Wygląda to w coraz częstszych przypadkach jak gra pod publiczkę, dla wirtualnych piwek. A to jest żenujące.

Nie, nie bronię lewaków i ciapaków, ale pokażmy chociaż troche dystansu i poziomu, bo to powoli przypomina walkę blokersów z biedą na ulicy...

Sichimpresich

2013-07-10, 23:30
rimogyz napisał/a:



O, ja z 5 lat temu miałem też niezłą historię z turkiem i kebsem :D
Wracałem gdzieś o 3 nad ranem do domu, naj***ny jak messerschmitt i zachciało mi się jeść. A co najlepiej smakuje w alkoholowym upojeniu, jak nie kebab?

Turek nie był w stanie się ze mną po polsku porozumieć, gdyż mój bełkot nawet polskiego języka nie przypominał. Dogadałem się po angielsku. Wziąłem kebsa i wychodzę. Co się działo potem - nie mam k***a pojęcia. W każdym razie rano sprawdzam stan forsy i po podliczeniu wypitego alkoholu i innych wydatków, wyszło na to, że nie zapłaciłem za kebaba :D byłem tak naj***ny, że po prostu wszedłem, zamówiłem, wziąłem i wyszedłem nie płacąc. Idąc rano w tragicznym stanie na autobus, stwierdziłem, że jak będzie ten sam turas, to mu zapłacę, żeby nie było że polak = złodziej. Gościu jak mnie zobaczył z kasą to się uśmiechnął, ale odmówił - stwierdził łamaną polszczyzną, że byłem w takim stanie, że musiał mi coś dać do jedzenia :D

Są ludzie i sk***ysyny - jak wszędzie.




tylko ,że to inna sytuacja taki turek albo np Mamed Khalidov mogą być spko, my to mówimy o tych debilach co chodzą w tych strojach i są jebnięci mega jebnięci a nie ,że każdy ciapaty to ch*j p*zda.

Prometheus_Coprophagus

2013-07-10, 23:30
Każdy Polak to pijak i złodziej - oczernianie najświętszego i pozbawionego wad narodu.
Każdy muzułmanin to pojeb - święta prawda.

Bardzo, k***a, logiczne.

Magnic

2013-07-11, 00:02
Uważam, że ciapaci to pie**olone cioty i powinno się zakazać ich istnienia. I uprzedzając ból dupy: nigdy nie czytałem żadnej ideologii ani pie**oleń różnych "oświeconych" przywódców poglądowych. To co uważam na dany temat jest tym co sam doświadczyłem lub zobaczyłem a nie usłyszałem/przeczytałem.

A wszyscy:


bo pie**olicie jakby kto was gwałtem straszył.

jolmen13

2013-07-11, 00:35
Powiem tak. Mam paru znajomych muzułmanów, którzy mieszkają w Polsce od X lat i tak się zasymilowali, że nawet wódę piją jak Polacy ;) . Problemem nie jest sama religia; jeśli jest brana trochę na większym "luzie", ale mentalność Arabska. Rok temu pojechaliśmy z żonką zwiedzić Londyn. To było jej marzenie, skończyła filologię angielską; pracowała w branży, zawsze chciała zwiedzić Wyspy Brytyjskie... Zajeżdżamy sobie pod parlament żeby porobić fotki i w ogóle, a tam cała ulica zabarykadowana; ciapaci mają jakieś zebranie; modlą się na środku ulicy, rozdają jakieś ulotki, tamują ruch i w ogóle. I co? I gówno. Dopiero na drugi dzień mogliśmy się zbliżyć jak ciapaci się rozeszli. Policja ich chroniła (sic!) i wydaję mi się, że to nie jest normalna sytuacja w Europie.

ypsilanti

2013-07-11, 02:13
A Wy dalej żyjcie w swoim wyimaginowanym świecie: lewactwo vs prawactwo, PO vs PiS, cyganiuchy i muslimy vs My, pedały kontra hetero itd itp. Owszem sam nie akceptuję tych nacji, ideologii, poglądów, ale już rzygać mi się chce tymi pseudopatriotycznymi tematami na sadisticu. "Patriotyzm sadisticowy" polega na tym im więcej przeróbek Tuska wrzucisz i napiszesz "Ryży ch*ju" tym więcej piwek dostaniesz. Jestem na 100% pewny, bez względu na to, czy będzie rządził nami dalej Tusk, Kaczyński, Korwin, Dalajlama czy ch*j wie kto inny, to duża część z Was dalej będzie tymi samymi ludźmi bez żadnych umiejętności i nie pozostanie Wam nic innego jak wyjechać na zachód, wyzbyć się godności i robić za murzyna. Chcesz zmieniać swój kraj to zacznij od siebie, a jeśli jedyne co masz do zaoferowania to ból dupy i żal do świata, że jesteś ciotą bez jakicholwiek ambicji i za swoje niepowodzenia obwiniasz wszystkich dookoła to WIELKI ch*j CI W DUPĘ.

Piesgrzybiarz

2013-07-11, 03:36
Stereotypy ułatwiają życie niezbyt myślącym. Osobiście znam muzułmanów którzy na pomysł "prawo szariatu wszędzie" odpowiadają "idź pan w ch*j" jak i homoseksualistów którzy nie obnoszą się ze swoją "innością" a ich pogląd co do adopcji dzieci przez pary homoseksualne można streścić "to jest głupie i działać nie będzie"

Tak więc drogi autorze tematu mniej internetowej dychotomii więcej życia:)

Dodałbym coś o pogardzie którą darzę internetowych napinaczy ale i tak drogi autor nie zrozumie.

hepcidin

2013-07-11, 07:32
rimogyz napisał/a:



O, ja z 5 lat temu miałem też niezłą historię z turkiem i kebsem :D
Wracałem gdzieś o 3 nad ranem do domu, naj***ny jak messerschmitt i zachciało mi się jeść. A co najlepiej smakuje w alkoholowym upojeniu, jak nie kebab?

Turek nie był w stanie się ze mną po polsku porozumieć, gdyż mój bełkot nawet polskiego języka nie przypominał. Dogadałem się po angielsku. Wziąłem kebsa i wychodzę. Co się działo potem - nie mam k***a pojęcia. W każdym razie rano sprawdzam stan forsy i po podliczeniu wypitego alkoholu i innych wydatków, wyszło na to, że nie zapłaciłem za kebaba :D byłem tak naj***ny, że po prostu wszedłem, zamówiłem, wziąłem i wyszedłem nie płacąc. Idąc rano w tragicznym stanie na autobus, stwierdziłem, że jak będzie ten sam turas, to mu zapłacę, żeby nie było że polak = złodziej. Gościu jak mnie zobaczył z kasą to się uśmiechnął, ale odmówił - stwierdził łamaną polszczyzną, że byłem w takim stanie, że musiał mi coś dać do jedzenia :D

Są ludzie i sk***ysyny - jak wszędzie.



No ok, ale jak Ty to robisz, że jesteś mega pijany, a wiesz ile kasy wydałeś?

M_Boro_

2013-07-11, 07:39
@Bongman

Ja mialem podobnie z sytuacja w zabce ale w druga strone. kupuje browara , daje babce 10 zl a ona mi wydaje jak ze 100 zl. ja do niej z usmiechem - a czy napewno mi pani dobrze wydala ? ta z oburzeniem - DOBRZE ! CO PAN MYSLI ZE MY TU OSZUKUJEMY!? ja znowu grzecznie - ale jest pani pewna ?? ta z jeszcze wieksza agresja - TAK !!!!

To zgarnalem pieniadze z lady , schowalem , po czym jej powiedzialem ze dawalem 10 zl , a wydala mi jak ze 100 zł i wyszedlem - mina baby bezcenna :D

@Roszp

wiem ktory to sklep :D mlode babki sa do dupy bo wala klientow na hajs , jest taka jedna w srednim wieku chudzina - ta jest spox :)