Marzec 2021
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Kwiecień 2021
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Maj 2021
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      


Styl ala gwiazda

CrazyEdek • 2021-04-19, 00:26
483
Zagwiazdorzył nawet.

Odłączyłeś napięcie?

_Yarko_ • 2021-04-19, 16:50
463
To ciekawe dlaczego się przestał wspinać :nie_znaju:

Zakapturzony_Nalesnik • 2021-04-19, 16:56  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (59 piw)
Do samego końca, trzymał nas w napięciu.

Głodna bieżnia

Angel • 2021-04-19, 19:10
432
USA:
Bieżnia chciała zjeść dwuletnie dziecko ;-)
Materiał filmowy został opublikowany przez amerykańską Komisję ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC) jako ostrzeżenie dla konsumentów. CPSC podało, że niedawno zarejestrowało 39 przypadków z udziałem małych dzieci i zwierząt domowych rannych pod maszynami Peloton.
Zarejestrowano jeden wypadek śmiertelny z udziałem dziecka i bieżni Peloton.

olo_witek • 2021-04-19, 20:47  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (55 piw)
no i sie gówniak nauczy zeby nie wkładać gdzie nie trzeba

Rąsia

Angel • 2021-04-19, 19:35
381
W 1979 r. Fotograf Birmingham News Jerry Ayres i reporter Mark Winne ścigali samochód jadący przez okolice Birmingham z wystającą machającą ręką z bagażnika. Ręka należała do ofiary porwania. Pasażerowie samochodu rozmawiali o tym, gdzie zabić ofiarę i wyrzucić jej ciało.



Reporterzy ścigali samochód, dopóki policja go nie zatrzymała i nie aresztowała porywaczy.

Porwany wychodzący z bagażnika z jednym z porywaczy w tle.



KOparką...

DMT • 2021-04-19, 08:58
373
Podobno naćpany...

Zaprzysiężony • 2021-04-19, 09:37  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)
z0neee napisał/a:

żyje j***ny?



Oko mu wypadło a ty się pytasz czy żyje? :D

Łamacz cegieł

Flodzia • 2021-04-19, 11:44
307

Wygląda mi to na Guangdong ;-)

Przechadzka po trybunach

CrazyEdek • 2021-04-19, 08:13
297
Idźcie za mną.

275
Divide et impera.
Umiejętność wzniecania konfliktów społecznych przez "elity" opanowana do perfekcji.
Kobiecie przeszkadzał brak maseczki u klienta stojącego obok, a jemu najwyraźniej nie spodobała się jej nadgorliwość.
Hołota już jest tak podzielona, że na każdej możliwej płaszczyźnie próbuje udowodnić swoje racje, włączając w to rękoczyny. Nie ma już k***a nadziei dla tego społeczeństwa.


Więcej info: Cios za cios!
Szangti • 2021-04-19, 20:48  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (124 piw)
Sama zaczeła społeczna k***a.

Ukraiński BMP

Besteher • 2021-04-19, 13:05
265
Ukraińcy jak to Ukraińcy. Rozerwać się umieją

StereoTyp • 2021-04-19, 13:47  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (74 piw)
andrzejrobert75 napisał/a:

Niestety,bardzo realne,dziadzio ledwo na oczy widzi,co mu powiedza to podpisze,a nasi chętnie się wyrwa żeby covid przykryc wojenką.



Pedo-dziadzia wsadzili na ten stołek tylko po to, aby nie był to Trump. On tam ma tylko wyjść do ludzi, pomachać ręką i powiedzieć że jest git.
Demokratom nie spodobało się, że Trump wycofywał wojska i nie chciał kręcić hajsu z wojen, tylko szukał tego hajsu we własnym kraju.
Ukrócił rozdawanie kasy nierobom i odsłonił na światło dziennie łapówkarstwo i przekręty. Ale przecież nie tak wygląda demokracja w USA - to ma być kraina miodem i mlekiem płynąca, kosztem innych państewek.
Mam nadzieję, że się teraz ostro dupy lewakom otworzą, jak zobaczą co sprowadzili na Europę i że ten stary wujo z USA wcale nie jest taki super.
Był Trump - Rosja siedziała cicho. Jest Biden - i od razu jakieś "podejrzane ruchy wojsk."
Ja pie**ole...

Pies w aucie

CrazyEdek • 2021-04-19, 00:39
219
Bo miłość i sraczka, przychodzi znienacka.