18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraiński BMP

Besteher • 2021-04-19, 13:05
Ukraińcy jak to Ukraińcy. Rozerwać się umieją


AN...........or

2021-04-19, 13:07
Rozrywają się tak jak banderowcy polskie niemowlaki

StereoTyp

2021-04-19, 13:08
Niedługo też będziemy mieć taką "rozgrywkę", gdy ten emeryt z USA zacznie się prać z Putinem na naszych terenach.

andrzejrobert75

2021-04-19, 13:37
StereoTyp napisał/a:

Niedługo też będziemy mieć taką "rozgrywkę", gdy ten emeryt z USA zacznie się prać z Putinem na naszych terenach.



Niestety,bardzo realne,dziadzio ledwo na oczy widzi,co mu powiedza to podpisze,a nasi chętnie się wyrwa żeby covid przykryc wojenką.

swampman

2021-04-19, 13:41
kamperzy z ffarem

StereoTyp

2021-04-19, 13:47
andrzejrobert75 napisał/a:

Niestety,bardzo realne,dziadzio ledwo na oczy widzi,co mu powiedza to podpisze,a nasi chętnie się wyrwa żeby covid przykryc wojenką.



Pedo-dziadzia wsadzili na ten stołek tylko po to, aby nie był to Trump. On tam ma tylko wyjść do ludzi, pomachać ręką i powiedzieć że jest git.
Demokratom nie spodobało się, że Trump wycofywał wojska i nie chciał kręcić hajsu z wojen, tylko szukał tego hajsu we własnym kraju.
Ukrócił rozdawanie kasy nierobom i odsłonił na światło dziennie łapówkarstwo i przekręty. Ale przecież nie tak wygląda demokracja w USA - to ma być kraina miodem i mlekiem płynąca, kosztem innych państewek.
Mam nadzieję, że się teraz ostro dupy lewakom otworzą, jak zobaczą co sprowadzili na Europę i że ten stary wujo z USA wcale nie jest taki super.
Był Trump - Rosja siedziała cicho. Jest Biden - i od razu jakieś "podejrzane ruchy wojsk."
Ja pie**ole...

~_Yarko_

2021-04-19, 14:06
Fragment "Сердце Волонтера/Heart of the Volunteer" z walk w Donbasie z 2014 roku.

jimiq

2021-04-19, 14:46
@up Starytyp
Masz dużo racji w swojej opinii.

gumofc

2021-04-19, 16:31
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Na pohybel bandersynom...



Po "bandersynach" przyjdą i po nas


PękniętySłoik

2021-04-19, 16:56
MofC napisał/a:

Po "bandersynach" przyjdą i po nas



To jedż pierwszy do donbasu wypinać dupę ku chwale upainy. Mi tam bez różnicy czy będziemy pod butem amerykańskim, ruskim czy niemieckim. Nie mam zamiaru w imię ich interesów zabijąć czy umierać. A jeżeli tobie wystarczy, że nadzorcy polin/polen/polshy powiedzą o polskiej racji stanu a ty już biegniesz jak pie**olony debil żeby dać się zabić, to gratuluję ilorazu inteligencji.

SalirSI

2021-04-19, 17:21
StereoTyp napisał/a:


Demokratom nie spodobało się, że Trump wycofywał wojska i nie chciał kręcić hajsu z wojen, tylko szukał tego hajsu we własnym kraju.
.



taaaa, a wy dalej się kłóćcie między sobą który jest ten dobry a który zły ... Trump super ! Biden bee ! Tak jakby to miało jakieś znaczenie. A jak Trump taki super, to czemu zwiększył wydatki na wojsko ? Czemu w pierwsze 2 lata zlecił więcej ataków dronami niż Obama przez 8 lat ? Ile tego hajsu znalazł, że za jego kadencji dziura budżetowa powiększyła się dwukrotnie a dług publiczny znowu wyj***ło w kosmos ?

ja pie**ole, internetowi eksperci

ququa

2021-04-19, 17:44
SalirSI napisał/a:

taaaa, a wy dalej się kłóćcie między sobą który jest ten dobry a który zły ... Trump super ! Biden bee ! Tak jakby to miało jakieś znaczenie. A jak Trump taki super, to czemu zwiększył wydatki na wojsko ? Czemu w pierwsze 2 lata zlecił więcej ataków dronami niż Obama przez 8 lat ? Ile tego hajsu znalazł, że za jego kadencji dziura budżetowa powiększyła się dwukrotnie a dług publiczny znowu wyj***ło w kosmos ?
ja pie**ole, internetowi eksperci





Trampek jest zajebisty bo co piątek w RMF ogłasza, że jest weekend :D :D :D




amator

2021-04-19, 18:04
ANALizator napisał/a:

Rozrywają się tak jak banderowcy polskie niemowlaki



bandera już wyj***l twoją rodzine w dupę?

baronturbina

2021-04-19, 18:09
BWP a nie BMP! Nie używaj „hamerykanskich” nazw hehe