Maj 2019
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Czerwiec 2019
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Lipiec 2019
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Do ch*ja pana...

Angel • 2019-06-14, 19:00
583
ku*as sprzedał mi zj***ną hulajnogę

Kobieta w wojsku

Sunday • 2019-06-14, 17:45
580


Tak to wygląda :ciasteczkowy2:
_Yarko_ • 2019-06-14, 19:04  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (83 piw)

Spadł z krawężnika

Sunday • 2019-06-14, 18:52
476


Ale to dopiero na koniec :ciasteczkowy:

Co zrobi biały heteroseksualny kurier? [quiz]

Sunday • 2019-06-14, 12:00
460
A) Nasra na wycieraczkę
B) pie**olnie paczką tak, że ta się rozleci
C) Powącha kwiatki klienta
D) Zrobi zdjęcie doręczenia i ukradnie paczkę

ciastek0302 • 2019-06-14, 13:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (59 piw)
ni ch*ja nie wiem co w tym dziwnego, to już kwiatka powąchać nie można?

Moje miasto i byłko w nim

Krak • 2019-06-14, 11:05
411
Może niezbyt atrakcyjny wizualnie materiał ale daje wgląd i klimat hołoty, która tu mieszka.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 9 czerwca o godz. 19. na przystanku w okolicach Przylasku Rusieckiego. Tam na autobus czekało czworo nastolatków (1 dziewczyna i 3 chłopaków). Jeden z nastolatków miał na sobie koszulkę Tarnovii Tarnów. Na przystanku autobusowym stała już nieznana im grupka dziewczyn. Najprawdopodobniej widok koszulki klubowej rozzłościł je, gdyż zaczęły rzucać w kierunku nastolatków wyzwiska. Doszło do ostrej wymiany zdań, po czym wszyscy wsiedli do autobusu.
Już z autobusu dziewczyny zadzwoniły po swoich znajomych. Ci oczekiwali na autobus w okolicy ulicy Igołomskiej.
Kierowca widząc, że jest to grupa agresywnych mężczyzn, którzy posiadają niebezpieczne przedmioty, m.in. maczetę oraz przedmiot przypominający broń zatrzymał się, ale nie otworzył drzwi. Jeden z agresorów, aby uniemożliwić odjazd pojazdu, stanął przed autobusem. Pozostali z zewnątrz wraz z pomocą dziewczyn, które były w pojeździe, forsowali zamknięte drzwi. Gdy im się to udało, dziewczyny wybiegły, a do środka wtargnęła grupa agresywnych mężczyzn.
16-latek rozpylił gaz pieprzowy, natomiast 45-latek atakował pięściami siedzących nastolatków, po czym do akcji wkroczył najbardziej agresywny z atakujących, jak się potem okazało, jego 21-letni syn, który kilkakrotnie uderzał maczetą tak, aby trafić wytypowanego chłopaka.
Zaatakowany 16-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Policja wytypowała ich dzięki nagraniom z monitoringu.

Do zatrzymania doszło w czwartek. W akcji brali udział policyjni antyterroryści. Wśród 13 zatrzymanych sześć dorosłych osób usłyszało zarzuty. 21-latek zadający ciosy maczetą odpowie za uszkodzenie ciała i pobicie przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Reszta to osoby niepełnoletnie, materiały w ich sprawie trafiły do sądu dla nieletnich.
5 podejrzanych zostało tymczasowo aresztowanych, wnioski w sprawie dwóch pozostałych będzie w piątek rozpatrywał sąd.
SirMajkel • 2019-06-14, 11:14  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (128 piw)
nikt za takim ścierwem płakać nie będzie. Powinni wrzucać takich na jakąś wyspę i organizować tam battle royale.

Aresztant

de_sade • 2019-06-14, 12:16
350
Widać, że świeża sprawa i dopiero układają sobie hierarchię...

Hose88 • 2019-06-14, 13:16  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (48 piw)
Zaj***ł liścia klawiszowi/gliniarzowi, a ten debil odwraca się jeszcze plecami do zwyrola i odchodzi trzymając się za policzek nie zamykając celi... Ja pie**olę, czy to jakiś kabaret? Skecz Monthy'ego?

ch*j a nie partner

Angel • 2019-06-14, 19:30
283
Profesjonalne użycie tasera

Pił pan coś dzisiaj?

Sunday • 2019-06-14, 10:56
274


Dlatego właśnie nawet jedno małe piwko przed jazdą jest niewskazane ;-)

Usypiacz.

_Yarko_ • 2019-06-14, 13:22
251

Jak już leżysz to nie wstawaj.
bonawentura • 2019-06-14, 15:01  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (52 piw)
Crossblade napisał/a:

Gruby świniak. Typy w 1/3 jego wagi i do tego naj***ni a ten se macha cepami i struga cwaniaka. Na miejscu bym podszedł i mu zgasił prąd. Wk***iają mnie tacy bramkarze



Co najwyzej moglbys mu pento opie**olic

ciężarówka se hamła

toto92 • 2019-06-14, 09:38
224
Bylo blisko , Material własny
gruz w gaciach i nie wiem co miał ten z naprzeciwka