18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant też człowiek.

~Beny • 2019-06-14, 20:32
Pan pokaże :D
(Oglądać do końca)

woytasw

2019-06-14, 20:44
Co to za gówno? Nie oglądać

remi1982

2019-06-14, 21:15
woytasw napisał/a:

Co to za gówno? Nie oglądać



Jeśli czegoś nie rozumiesz, to nie znaczy że jest gównem. Świadczy to jedynie o twoim debilizmie.

bodzionek

2019-06-14, 21:19
Oby tak to kiedyś wyglądało u nas.

drukarka666

2019-06-14, 21:29
FBPGW, czyli na polski BODT - Biuro Ochrony Dobrych Topów. Specjalnie stworzona Amerykańska agencja rządowa do eliminowania marnej jakości trawki z legalnego i nielegalnego rynku. Pomagają zwykłym amatorom w krzewieniu świadomej codziennej rekreacji, jednocześnie eliminując negatywne aspekty zjawiska. Terenowi agenci potrafią wyczuć "anielski pył" z odległości dwóch mil, dodatkowo szkolą pracowników coffee shopów, patrolują teren, obsługują drony transportowe, walczą ze stereotypami, a przede wszystkim zawsze mają przy sobie bongo i poratują bletką. W Kalifornii dodatkowo można się u nich odpłatnie zaopatrzyć w Scooby Snacki. W ciągu 10 lat zastąpią DEA na poziomie marihuany oraz powstaną sekcje zajmujące się selekcją trawki po genomie. Szanuję ten kraj, bo płacąc podatki, wiem że te pieniądze idą na pożyteczne rzeczy. God bless America!

Szymon86

2019-06-14, 21:35
Dostał mandat za śmiecenie.

bodzionek

2019-06-14, 22:09
drukarka666 napisał/a:

FBPGW, czyli na polski BODT - Biuro Ochrony Dobrych Topów. Specjalnie stworzona Amerykańska agencja rządowa do eliminowania marnej jakości trawki z legalnego i nielegalnego rynku. Pomagają zwykłym amatorom w krzewieniu świadomej codziennej rekreacji, jednocześnie eliminując negatywne aspekty zjawiska. Terenowi agenci potrafią wyczuć "anielski pył" z odległości dwóch mil, dodatkowo szkolą pracowników coffee shopów, patrolują teren, obsługują drony transportowe, walczą ze stereotypami, a przede wszystkim zawsze mają przy sobie bongo i poratują bletką. W Kalifornii dodatkowo można się u nich odpłatnie zaopatrzyć w Scooby Snacki. W ciągu 10 lat zastąpią DEA na poziomie marihuany oraz powstaną sekcje zajmujące się selekcją trawki po genomie. Szanuję ten kraj, bo płacąc podatki, wiem że te pieniądze idą na pożyteczne rzeczy. God bless America!



Stany są poj***ne .... ale przyznaj się, wymyśliłeś to? :D

jbone

2019-06-14, 23:00
a tam nowość.

mnie i kumpli też doj***li gliniarze jak robiliśmy flaszkę w parku i powiedzieli:wylewacie albo mandat.

r061071

2019-06-15, 01:37
nie nic tylko do hamerki wjezdzac jak trampek wizy zniesie albo jajo

ZaSwojePiję

2019-06-15, 01:45
W komentarzach widze kilku orłów bez znajomości angielskiego i bez mózgu.

Argeusz

2019-06-15, 01:49
Ja pie**olę, dobre :D

P4GER

2019-06-15, 07:46
k***a, nie wiem o co chodzi, nie znam tak angielskiego, podpowie ktoś?

czopkaIwynże

2019-06-15, 08:33
Piekna sprawa. Jak bylem w UK to raz wjechaly psy na chate do nas. Trawa lezala na stole, bongo itd ale oni mieli na to wyj***ne bo szukali heroiny. U nas pies to nie czlowiek. Aby tylko ujebac Cie za byle co. Zlapali mnie popiolem w lufce 1500 i zawiasy na 2 lata. Nie robili nawet testu co to jest bo powiedzial ze jak zrobi to nic nie zostanie na material dowodowy

Robertuss

2019-06-15, 09:13
I tak oto pan przebieraniec zajumał kilkanaście gram pieknej pachnącej (pewnie nieźle kopiącej)trawki :-D

Kepeszek

2019-06-15, 09:15
P4GER napisał/a:

k***a, nie wiem o co chodzi, nie znam tak angielskiego, podpowie ktoś?



No ze najpierw sie przypie**ala o bake ze ma i jebie w samochodzie a potem daje mu mandat za smiecenie bo jak sam powiedzial na koncu "this weed was trash" czyli to był ustawiony gag, ale wygląda hiper realnie