Maj 2017
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Czerwiec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Lipiec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      


Wypadek nowoczesnej młodzieży

WeedLover • 2017-06-19, 13:54
740
Spedolnych dwóch pasażerów i dwie shipsterzone dupodajki kończą we właściwy sposób. Bardzo satysfakcjonujące nagranie.

WeedLover • 2017-06-19, 14:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (271 piw)
hellbwoi, dobra, wracaj do sypialni bo Twój chłopak pewnie już tęskni :roll:

ps. Prowadzisz auto? Skup się na jeździe. Jesteś pasażerem? Nie przeszkadzaj kierowcy.

ISIS - niebo dla gejów

Ha...........ng • 2017-06-19, 00:40
673
Film za który na fb sypią się bany.
igorektgk • 2017-06-19, 00:45  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (70 piw)
Lolaola wybiera się tam na wakacje.
457
Jedna osoba nie żyje, a 10 zostało rannych po tym, jak w nocy z niedzieli na poniedziałek furgonetka wjechała w grupę muzułmanów w północno-wschodnim Londynie - poinformowała policja. Śledztwo prowadzone jest przez oddział antyterrorystyczny.

Do zajścia doszło w dzielnicy Finsbury Park w północno-wschodnim Londynie w pobliżu lokalnego meczetu i centrum społeczności muzułmańskiej około godziny 00.15 (godziny 1.15 czasu polskiego), tuż po wieczornej modlitwie (tarawih) odprawianej w miesiącu ramadan. Według świadków rozmawiających z telewizją Sky News, w samochodzie dostawczym, który wjechał w przechodniów, znajdowały się trzy osoby, informacji tej jednak nie potwierdziły brytyjskie służby. Policja poinformowała natomiast, że jedną osobę zatrzymano. Ma to być 48-letni kierowca pojazdu, którzy przejdzie badania psychiatryczne.

Brytyjska premier Theresa May poinformowała, że w poniedziałek będzie przewodniczyć posiedzeniu sztabu kryzysowego COBRA. Zajście przed meczetem jest traktowane jako "potencjalny atak terrorystyczny" - dodała.



---

Czyli jak ciapaty wjebie się w ludzi na London Bridge to mówi się o incydencie, bo broń Boże nazywać to zamachem.

źródło: chyba wszędzie
Velturek • 2017-06-19, 08:44  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (132 piw)
Słuchałem tego rano w tv i tam wypowiadał się jakiś ciapak i tak w sumie jednym uchem słuchałem jedząc śniadanie aż nagle doj***ł tekstem "Nie rozumiem dlaczego ktoś mógł coś takiego zrobić" i parsknąłem śmiechem.

Zamach

mygyry • 2017-06-19, 11:10
420
Jest już jakieś info, czy do dzisiejszego zamachu przyznało się tak zwane państwo watykańskie?


:trollencjusz:
KillerLaugh • 2017-06-19, 12:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (110 piw)
Sprawca miał krzyczeć "Jezu, ufam Tobie".

Czarny sen

Ratoshi • 2017-06-19, 13:28
388
Ja tam śnię o własnym haremie, ale co kto lubi :)

TB303 • 2017-06-19, 13:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (25 piw)
To sen proroczy :niggasmile:

Biały zaczyna

gabriel0 • 2017-06-19, 20:38
367
Zamyśleni


Zaj***ne z mużynowa

Minę...

krzyks • 2017-06-19, 11:31
361
...miał nietęgą :ciasteczkowy2:

~Moby_Dick • 2017-06-19, 14:01  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (27 piw)
longlong7 napisał/a:

Fajna praca, w szkole się nie uczył teraz rowy kopie



Tu od ch*ja wielce uczonych na bezrobociu.
A On ma w ręku fach, doświadczenie - teraz nawet przeciwminowe :krejzi: pracę i zarabia na bank więcej od Ciebie :hitler:

Czas na lodzika...

krzyks • 2017-06-19, 14:26
345


Mały sprawdzian, zanim przyjdzie czas na ciepłe :amused:
DavidYi • 2017-06-20, 00:54  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (20 piw)
Ja pie**ole, wyjmijcie kije z dupy, serio.
hoszo napisał/a:

Ale mnie wk***iają takie tępe sraki. "o, patrzcie jaka jestem głupiutka, oj hihihihi", morda szlaufie :hitler:


A co miała k***a robić, płakać? Pewnie jakby twoja dziewczyna, jeśli kiedyś będziesz jakąkolwiek mieć, zaczęłaby się śmiać ze śmiesznej sytuacji to byś wpadł w histerie i napady paniki że masz "szlaufa" a nie dziewczynę. Nosz k***a. Drze ryja- źle, śmieje się- źle, płacze- źle. Debile. :lodowka:
Najgorsze to są właśnie te głupie p*zdy, które by zaczęły się użalać nad tą sytuacją, albo drzeć p*zdę na cały lokal, a nie taka, która się śmieje ze śmiesznej sytuacji, do tego niespowodowanej przez nią.

PS: :idzwch*j:

Zabawa w tramwaju

Essent • 2017-06-19, 19:44
316
Hej
NA filmiku możemy zauważyć wyższe szczeble zdobywania awansu przez płeć piękną.
Bez obrazy dziewoje,takie życie :lol:


mygyry • 2017-06-19, 20:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (81 piw)
Jakoś mnie takie sensacje nie ruszają, nigdy wam nie było dane przeżyć miłosnych uniesień w miejscu publicznym?
Kogo ja k***a pytam... :amused:

Molestowana Kala Brown

Co...........la • 2017-06-19, 16:08
305
Straszne więzienie i molestowanie kobiety Kaali Brown

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-09-22, 14:50 ]
coldblood16 napisał/a:

7x dożywocie plus 60 lat za:
7 zabójstw, porwania, broń nielegalną, gwałt itp.
Film z uwolnienia kobitki na łańcuchowej smyczy.
Ciekawe czy miał konto na sadolu czy tylko przeglądał....