topic

Zabawa w tramwaju

313
piwo
orisuniek  @ 2017-06-19, 19:44
Hej
NA filmiku możemy zauważyć wyższe szczeble zdobywania awansu przez płeć piękną.
Bez obrazy dziewoje,takie życie :lol:




lakeroll 

6
2017-06-19, 19:56 [link]
co to za tramwaj, połączenie warszawa-berlin?

pogromcababilonu 

14
2017-06-19, 19:58 [link]
Toż to skandal! Nie przytrzymał jej włosów burak jeden!

mygyry 

81
2017-06-19, 20:10 [link]
Jakoś mnie takie sensacje nie ruszają, nigdy wam nie było dane przeżyć miłosnych uniesień w miejscu publicznym?
Kogo ja k***a pytam... :amused:

manson__ 

4
2017-06-19, 20:37 [link]
@up:
Gr*cha na przystanku tez sie liczy?
[brak pl klawiatury - pc nie moj wlasny]

pg0922 

2017-06-19, 20:45 [link]
Co z tą cenzurą... :-/

MasterExploder666 

3
2017-06-19, 20:58 [link]
Trzeba było ze smutkiem pogratulować gościowi w duchu, a nie, jak idiota, kręcić filmik i publikować w internetach.

WinterWolf 

2
2017-06-19, 22:27 [link]
k***a wszyscy taki och ach jakie to nie na miejscu, dzie to tak jak zwierzeta...
sam bym chcial zeby mi jakas panna opie**alala gale. niestety jestem uzytkownikiem sadistica. 500 kg +, dziewiczy wasik, postura anorektyka i skarpety w sandalach. nawet dz**ka odmowi :(

johny77777 

2
2017-06-19, 22:30 [link]
Spróbuj kupić jej kwiaty. Może nie odmówi :krejzi:

Pan_Doktur 

2017-06-19, 22:37 [link]
Po co zamazany pysk?

Weź tu jedź z dzieckiem i słuchaj całą drogę: Też chce spróbować :roll:

tranzystor 

2017-06-19, 22:38 [link]
orisuniek napisał/a:
NA filmiku możemy zauważyć wyższe szczeble zdobywania awansu przez płeć piękną.



Na filmiku niewiele możemy zauważyć, bo nie dość, że jakość beznadziejna, to jeszcze jakiś debil ocenzurował cała akcję.

bimaczow 

1
2017-06-19, 22:46 [link]
Podobno nie miała biletu a to był kanar :-D

smyndryl 

13
2017-06-19, 23:03 [link]
WinterWolf napisał/a:
k***a wszyscy taki och ach jakie to nie na miejscu, dzie to tak jak zwierzeta...
sam bym chcial zeby mi jakas panna opie**alala gale. niestety jestem uzytkownikiem sadistica. 500 kg +, dziewiczy wasik, postura anorektyka i skarpety w sandalach. nawet dz**ka odmowi :(


500kg+ i postura anorektyka? Gdzie Ty to mieścisz? :)

Clarx 

3
2017-06-19, 23:24 [link]
Powiem tak.

Ja bym się do tego poziomu nie zniżył.

Nie jestem napalonym dzieckiem które nigdy nie miało styczności z kobietą żeby się tym jarać.
Nie chciałbym zadawać się z kobietą która klęczy przed jakimiś dresikami.
No i najważniejsze... autobusem? Jak jakiś plebs? :lol:

admiralsuchy 

1
2017-06-20, 08:09 [link]
Clarx napisał/a:
Powiem tak.

Ja bym się do tego poziomu nie zniżył.

Nie jestem napalonym dzieckiem które nigdy nie miało styczności z kobietą żeby się tym jarać.
Nie chciałbym zadawać się z kobietą która klęczy przed jakimiś dresikami.
No i najważniejsze... autobusem? Jak jakiś plebs? :lol:


Jak już będziesz miał styczność z kobietą (koleżanka siedząca w ławce obok się nie liczy) i będziesz w stałej dłuższej relacji to zrozumiesz, że kochanie się tylko w łóżku staje się po prostu nudne.
   Popularne tagi
napierdalanie  estonia  symetria  żydy  taekwondo  szarpanie  parter  war  ceny  bić  znieczulica  jednostki specjalne  łotwa  ciekawostka
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]