18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Minę...

krzyks • 2017-06-19, 11:31
...miał nietęgą :ciasteczkowy2:


longlong7

2017-06-19, 12:27
Fajna praca, w szkole się nie uczył teraz rowy kopie

Arathnmor

2017-06-19, 13:19
Widać dość popularna rozrywka w rejonie, sprzęt przystosowany na podobne niespodzianki.

Kriski

2017-06-19, 13:22
PRB M3 Siedem kilo problemów, rodem z Belgii


Moby_Dick

2017-06-19, 14:01
longlong7 napisał/a:

Fajna praca, w szkole się nie uczył teraz rowy kopie



Tu od ch*ja wielce uczonych na bezrobociu.
A On ma w ręku fach, doświadczenie - teraz nawet przeciwminowe :krejzi: pracę i zarabia na bank więcej od Ciebie :hitler:

~DMT

2017-06-19, 14:18
longlong7 napisał/a:

Fajna praca, w szkole się nie uczył teraz rowy kopie



Mam znajomego, który "kopie rowy" na delegacjach. 45/h na łapę, ale jest w tym naprawdę dobry. Na czysto. Catering i w dupie ma opłaty za cokolwiek, bo dobry kwadrat gratis... Do tego, zabawa koparką jest zajebista. Wiem, bo kilka razy mi pokazywał, co i jak... ;)

Jesse.Pinkman

2017-06-19, 15:27
Dick napisał/a:


Tu od ch*ja wielce uczonych na bezrobociu.
A On ma w ręku fach, doświadczenie - teraz nawet przeciwminowe :krejzi: pracę i zarabia na bank więcej od Ciebie :hitler:



MaszAyahuaskę napisał/a:

Mam znajomego, który "kopie rowy" na delegacjach. 45/h na łapę, ale jest w tym naprawdę dobry. Na czysto. Catering i w dupie ma opłaty za cokolwiek, bo dobry kwadrat gratis... Do tego, zabawa koparką jest zajebista. Wiem, bo kilka razy mi pokazywał, co i jak... ;)



Zgadzam się w 100% - niektórzy myślą, że operator koparki to tłuk bez szkoły a potem wracają do robienia hamburgerów na nocnej zmianie w McDonalds zastanawiając się na jaki ch*j im potrzebny ten dyplom magistra. Oczywiście nie mam nic do pracowników ,,Maka" ale wk***ia mnie gdy ktoś czuje się lepszy tylko dlatego, że ma w chacie zawieszony na ścianie w ramce jakiś pie**olony papierek, który nigdy mu się nawet do niczego nie przyda.

Kiedyś moja dziewczyna - po kolejnym ciężkim dniu w robocie - stwierdziła, że chciałaby iść na studia. Obraziła się, myśląc, że nie wierzę w nią i w jej intelekt a chodziło mi tylko i wyłącznie o fakt, że ludzie wydają kupę kasy, poświęcają w ch*j czasu i zdobywają ten papierek a potem i tak nie mogą znaleźć roboty.

Aw3s0m3

2017-06-19, 15:35
Prawda jest taka że operator koparki to nie pierwszy lepszy z brzegu Janusz bez szkoły, tylko gość z dobrymi kwalifikacjami. ch*j że ludzie robią studia, jakiś konkretny fach w ręku dzisiaj to skarb, bo i jest opłacalny i pożądany na rynku.

Wiewór

2017-06-19, 15:43
longlong7 napisał/a:

Fajna praca, w szkole się nie uczył teraz rowy kopie


Niestety muszę cię bardzo zmartwić.
W Polsce doszło do patologii gdzie byle niepiśmienny robol zarabia niejednokrotnie więcej niż nadzór.

W firmie budowlanej stawka dla operatora koparki to jest już od 20-30zł netto na godzinę.
O takich pieniądzach młody inżynier czy inni pracownik umysłowy budowy może sobie pomarzyć.
Polska jest krajem gdzie dyplomem wyższej uczelni możesz sobie wytrzeć rowa.

krzyks

2017-06-19, 15:48
MaszAyahuaskę napisał/a:



Mam znajomego, który "kopie rowy" na delegacjach. 45/h na łapę, ale jest w tym naprawdę dobry. Na czysto. Catering i w dupie ma opłaty za cokolwiek, bo dobry kwadrat gratis... Do tego, zabawa koparką jest zajebista. Wiem, bo kilka razy mi pokazywał, co i jak... ;)



Też mam takiego znajomego, do tego teraz studia robi.

A tu pokaz umiejętności, nie jego, ale podobne mi pokazywał.


rumpelstiltskinxxx

2017-06-19, 16:16
ciekaw jestem jak to wyglądało po wybuchu, ta łyżka itp.

Irenvelle

2017-06-19, 19:30
nawet mu butelka z woda nie spadla

dumad

2017-06-19, 19:34
było o tym w wiadomościach. To jest opancerzona koparka specjalnie do tego typu zadań ;) i zamierzonym celem było właśnie rozminować kawałek ziemi.

elfis

2017-06-19, 20:02
niedługo wszystkie judoeuropejskie koparki tak będą wyglądać, bo co z czosnkowego serca temu unijnemu lżej

RPcustoms

2017-06-19, 20:22
Zaś się Andrzej wk***i.