Kwiecień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Maj 2017
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Czerwiec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  


Taka malutka pomyłka...

głodny_toster • 2017-05-28, 13:42
477
Komuś poj***ły się wybiegi, albo...



Albo założył się o browara z kumplami, że wyjdzie z tego cało :megalol:
throatpenetrator • 2017-05-28, 17:11  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (52 piw)
Karsa napisał/a:

Padło jakieś forum przyrodnicze? Jakoś dużo takich materiałów ostatnio.




A, co? Ktoś wrzucił seks Twojej matki?

Nic personalnego ale księga ulicy mówi jasno.
Kto na na krwawe filmy na sadolu narzeka, nie zasługuje na miano rozumnego człowieka.

Filmik średnio krwawy ale wolę patrzeć na dinozaury wpie**alające dinozaury (tak jakby) i przynajmniej się uśmiechnąć widząc losowość matki natury niż inne gówno, Popek vs Burneika, jakieś k***a wypadki i wyprzedzanie ze złej strony gdzie k***a zawsze j***na debata nad zasadnością poczynań kierowcy i przepisów drogowych (ile k***a można) do tego jakieś słabe faile.

Dół pełen paszczy wypełnionych zębami a pośród nich zwierze próbujące uciec, piękne k***a w jakimkolwiek estetycznym wymiarze bardziej sensowne.

Niedźwiedź fotograf

botspam • 2017-05-28, 22:31
391
A co Ty byś zrobił?
wkurwiacz_ludzi • 2017-05-28, 23:59  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (81 piw)
Grupa naukowa z USA idąc przez las napotkała na niedźwiedzia. Uciekają w popłochu przez łąkę, na której Ruscy mieli piknik. Biegnąc, podeptali Ruskich i zniszczyli im cały piknik. Ruscy-wk***ieni, wszystkich dotkliwie pobili. Po całej akcji wracają do wódeczki i jeden z nich otrzepując bród:
- Ej chłopaki, ale ten w futrze to się nawet dobrze napie**alał.

Ramadan

Ve...........ek • 2017-05-28, 10:45
370
Zaczął się wczoraj ramadan.
Oznacza to powstrzymywanie się m.in. od jedzenia, picia i rozmaitych rozrywek.


Wychodzi na to, że przez miesiąc mamy spokój w Europie od zamachów :amused:

Drabina vs dzieci

jacek.walcz • 2017-05-28, 01:09
367
A mogła być sieczka z dzieci :D

Co te drabiny mają z tym pechem?

saves • 2017-05-28, 06:47  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
Amatorzy....






Zabawa

Se...........ki • 2017-05-28, 14:32
319
Policja chce się bawić, a cyganie nie :jezdziec:


manson__ • 2017-05-28, 14:57  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (74 piw)
mygyry napisał/a:

Jak widzę tą porażających ilość dzieci, to wiem że za kilkanaście lat będziemy w czarnej dupie jako mniejszość...


W tym przypadku 'miot', nie 'dzieci'. :kawa:

Loł king na worek

naitsyrk • 2017-05-28, 22:15
300
Chyba trochę się zdziwiła.

Norweg i Szwed w obliczu imigrantów

El_Macias • 2017-05-28, 19:00
296
Zaj***ne z Dzidy. Jak ch*jowe i podchodzące pod Lorda Kwejka to do pieca.

BluntedAstronaut • 2017-05-28, 20:21  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (54 piw)
Aw3s0m3 napisał/a:

-Polska nie otwiera, co robimy?
-Jak to co, postraszmy ich sankcjami



Historia pokazuje, że nie mieliśmy (my, Polacy) łatwo - od zachodu szwaby a na wschodzie ruska swołocz.

Od walki jednak nigdy się nie wykręcaliśmy - od ch*ja przelanej polskiej krwi wsiąknęło w zachodnie ziemie i jeszcze więcej w naszym kraju.

A więc jakieś j***ne sankcje to pikuś w porównaniu z tym co musieli nasi przodkowie przejść, żebyśmy mogli k***a teraz obserwować co się dzieje z tą Europą.

Powrót fanów Opla z ich zlotu w Żerkowie.

Jehuty • 2017-05-28, 20:24
264
akcja w sumie tak blisko początku że dacię radę chyba :) Film na czasie aż dziw że nikt jeszcze nie umieścił. Materiał nie mój.
PieronJasnySzlag • 2017-05-28, 21:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (102 piw)
Robisz prawko na kat A. Szlifujesz umiejętności od najniższych pojemności. Jeżdzisz bezpiecznie żeby nie było wieśniactwa i żeby żona nie musiała płakać na pogrzebie (no i żeby sadolowe pryszczate ryje z gimnazjum nie nazwali cie motop*zdeczką do utylizacji). Jedziesz w trase, zwracasz szczególną uwage na warunki drogowe (jednoślady nie wybaczają pomyłek), jedziesz bezpiecznie, uważasz na idiotów w tirach i bmw/audi. Aż tu nagle wpadasz na idiote w oplu który wraca ze zlotu. przykre.

Popek vs Burnejka

Ratoshi • 2017-05-28, 00:48
254
Nie ma to jak w 45 sekund przegrać z rakiem. :D