18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Powrót fanów Opla z ich zlotu w Żerkowie.

Jehuty • 2017-05-28, 20:24
akcja w sumie tak blisko początku że dacię radę chyba :) Film na czasie aż dziw że nikt jeszcze nie umieścił. Materiał nie mój.

the_p

2017-05-28, 20:58
Jeżdżę tamędy często i nie jest to jakaś turbo niebezpieczna droga, przez co kusi bezmózgów, czego przykład mamy na filmiku powyżej.

Swoją drogą, zlot fanów opla? :) Trochę jak zlot fanów chleba. Ja nie wiem, żeby to miało chociaż jakąś historię w sportach motorowych, albo fajne, kultowe modele, a tu co mamy? Zdaje się swego czasu trochę w dtm, dzięki wkładowi GM i ETCC. No i kultową wśród drechów zza odry mante. To już k***a Fiat jest bardziej prestiżowy...

mygyry

2017-05-28, 21:07
W którejś kompilacji to tu dzisiaj widziałem

PieronJasnySzlag

2017-05-28, 21:22
Robisz prawko na kat A. Szlifujesz umiejętności od najniższych pojemności. Jeżdzisz bezpiecznie żeby nie było wieśniactwa i żeby żona nie musiała płakać na pogrzebie (no i żeby sadolowe pryszczate ryje z gimnazjum nie nazwali cie motop*zdeczką do utylizacji). Jedziesz w trase, zwracasz szczególną uwage na warunki drogowe (jednoślady nie wybaczają pomyłek), jedziesz bezpiecznie, uważasz na idiotów w tirach i bmw/audi. Aż tu nagle wpadasz na idiote w oplu który wraca ze zlotu. przykre.

Bila

2017-05-28, 21:51
Selekcja naturalna.

ThomassoBallaBalla

2017-05-28, 21:56
k***a mać opel 75km i zj***na fantazja kierowcy do piekła z ch*jem

helleluyah

2017-05-28, 21:56
Za każdym razem, z Opla jebie gazem.

Takafura

2017-05-28, 21:59
Niewielki % motocyklistów zamknął by oczy i zaliczył czołówkę. Wiadomo, ułamki sekund na decyzję i działają wyuczone odruchy. Ale tak zblokować przedni hamulec aby koziołkować bezwładnie razem z motocyklem ??
Jednak większość po przyhamowaniu wiała by na pobocze...

azerbejdzanification

2017-05-28, 22:04
Co do kultowości Oplów to bym się sprzeczał. Swojego czasu 3/4 wiejskich sebixów z (przynajmniej z Pomorza) posiadało Opla Kalibrę tzw "Kalibra z Kibla", Przerobiona w sposób iście wieśniacki na każdy możliwy sposób :D To auto wiedze prym wśród elity:D

brick121

2017-05-28, 22:06
Te astry to powinny na szrot jechać a nie na zlot.. Że komuś się chce inwestować pieniądze w szpachle i lakier do tych zardzewialców ?

waloos

2017-05-28, 22:07
@Jehuty no i te zdjęcia potwierdzają to co myślałem, czyli że byli to tak zwani: fani motoryzacji.

Wiem, że generalizuję, ale jak słyszę że ktoś się interesuje tuningiem i nazywa się "fanem motoryzacji" to mam przed oczami typowego świra-idiotę. Owszem, tacy ludzie często mają wiedzę techniczną, sami dłubią w tych furach, znają się na tym, są całkiem obrotni, ale myślenia logicznego to się u nich nie znajdzie, bo jak wsiadają do samochodu to im odpie**ala.

Picują te furki, dbają o nie, wsadzają Turbo, ładują większość swoich oszczędności, a potem zapie**alają jak idioci i ryzykują, że w najlepszym wypadku cały ten samochód rozpie**olą, a może nawet pójdą do piachu!

Raz byłem na takim zlocie samochodowym i szczerze powiedziawszy to się przeraziłem. Tam praktycznie nie ma ludzi którzy cieszyliby się samym posiadaniem samochodu, jego wyglądem itp. Ich interesuje tylko ile ma koni i jak szybko przyspiesza! Potem wyjeżdżają na ulicę i od świateł do świateł jest gaz w podłodze.
Oni nie znają spokojnej, patrolowej jazdy dla przyjemności. Oni muszą cisnąć do odcięcia. No i efekty są takie jak na filmie.

Wnioskuję, że motocykliście nic się nie stało, bo przytomnie położył motocykl i sam posunął bokiem.
Co prawda rozk***ił sobie maszynę, ale przynajmniej zj***ł też temu debilowi tego OPLA

bialy9923

2017-05-28, 22:11
@waloos

Ale Ty wiesz, że ten hOpel miał to turbo seryjnie, nie? :D