18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Listopad 2014
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Grudzień 2014
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Styczeń 2015
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 


Ratowanie kota po mojemu

mrnorris • 2014-12-21, 13:15
1032
Był temat o ratowaniu kotów. To ja dam materiał własny, świeżutki bo z tamtego tygodnia.
Sąsiad ma kota, bezczelny ch*j, jak to kot. Łazi po ogródku mamy (ogródek pielęgnowany w białych rękawiczkach) i sra po grządkach, łazi nam po parapetach, zrzuca jedzenie psa (jak pies jest w kojcu a jedzonko stygnie poza kojcem). Podrapał mi samochód jak polował na ptaki, generalnie przech*j. Wychodzę rano na podwórku a pies siedzi pod drzewem i patrzy w niebo. Spoglądam w górę i jest! Pies go pogonił, nie dorwał ale... wlazł ch*j na orzecha i zejść nie może! No to do roboty, w stylu rosyjskim.
Oglądać do końca, fajny jest dźwięk jak w blachy wpada.



PS: Nagrywane fakturą za beton.
tomaszszczepan • 2014-12-21, 13:26  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (121 piw)
szybko i skutecznie, bez zawracania dupy straży pożarnej

Wigilia 2014.

Pieterkos • 2014-12-21, 19:09
948
Gdzieś w Polsce.

spr_szn • 2014-12-21, 19:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (137 piw)
Ten świąteczny nastrój... Jak jago kocham, wszyscy się spieszą ch*j wie gdzie, wszyscy na wszystkich wk***ieni ch*j wie za co i te świąteczne porządki - przecież wiadomo, że jak przyjedzie ciocia z Lublina, to pierwsze co, to otworzy dolną szafkę w rogu kuchni i sprawdzi, czy kurze wytarte i czy pojemniczki równo poukładane. Na szczęście jeszcze tydzień i koniec tego cyrku...

Uprawianie miłości

MichaU • 2014-12-21, 13:57
660
Moja żona chce żebym używał zwrotu “uprawiać miłość” zamiast “pie**olić”. O czym ona uprawia miłość?

 
BongMan • 2014-12-21, 17:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (52 piw)
Jedzie chłop furmanką i krzyczy do niego z pobocza dz**ka:
- Za 200zł robię wszystko!
Chłop się zatrzymuje i pyta:
- Wszystko?
- Wszystko!
- To wsiadaj, jedziemy do mnie.
dz**ka wsiadła, jadą, jadą, w końcu pyta:
- Będziemy uprawiać seks?
- Nie, buroki.

Gdy alkohol się już skończy

Mieszek_Kiler • 2014-12-21, 18:37
603
Takie są efekty :-D

bloodwar • 2014-12-21, 20:24  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (41 piw)
Muzyka dobrana mistrzowsko :)

Co się dzieje kiedy staniesz na lawie?

Skiter18 • 2014-12-21, 11:08
519
Sadistic bawi, sadistic uczy.
marcinc53 • 2014-12-21, 11:22  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (80 piw)
na filmie nie widać, ale noga uj***na od kolana w górę.

Janko ryzykant

LegendarnyZiom • 2014-12-21, 10:57
482
Co on tam zobaczył? :wtf:



spoiler
IItronic • 2014-12-21, 11:39  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (51 piw)
Się k***a wystraszyłem

Nieporozumienie

LegendarnyZiom • 2014-12-21, 12:41
464
Sprawa szybko wyjaśniona, no to cześć. :ciasteczkowy:

bloodwar • 2014-12-21, 12:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (52 piw)
Akcja na partyzanta działa zawsze - testowano już w Polsce od 1940 roku :)

pie**olnięcie Antaresa

darczosss • 2014-12-21, 11:29
420
Filmik kręcony z odległości trzech kilometrów. Fala uderzeniowa robi wrażenie.



I tu moje pytanie do ekspertów, bo znając sadola, zaraz się jakiś znajdzie :) Jakie jest odczucie po uderzeniu takiej fali? Coś jak potężne pie**olnięcie powietrza, ciepło? Da się wskoczyć na główkę żeby się przez nią przedrzeć? Bo stojąc bliżej źródła wybuchu, mógłby być problem :amused:
bloodwar • 2014-12-21, 12:46  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (82 piw)
Problemem w przypadku większości wybuchów nie jest wcale, jak pewnie myśli gimbaza wychowana na Holywoodzie, kula ciepła i odłamki tylko sam wybuch a raczej nagła zmiana ciśnienia jaką wybuch wywołuje i obrażenia wewnętrzne nim spowodowane (pękanie organów i naczyń krwionośnych - często w mikroskali) - dlatego właśnie "w realu" można zaobserwować wiele trupów w dalszych okolicach eksplozji które fizycznie nie mają obrażeń (urwanych rąk, nóg, głów, oparzeń, wielkich krwotoków etc) a mimo to nie żyją, nawet nosząc strój saperski chroniący przed odłamkami można w ten sposób zginąć bo ciśnienie wedrze się przez każdy, nawet najmniejszy otwór kombinezonu i rozsadzi od wewnątrz sapera (tak zginął jeden z głownych bohaterów filmu "Hurt Locker - W pułapce wojny"

Pamiętacie naszą ukochaną Laine?

eragon2201 • 2014-12-21, 18:02
367

Mnie ona dalej przeraża:p
Jak lipa to wywalić, wesołych świąt.
Mieszek_Kiler • 2014-12-21, 19:28  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (117 piw)
Ależ mnie ona kręci, ja pie**olę...

Ciapak popełnia samobójstwo.

Ty...........th • 2014-12-21, 17:35
347
Czego to cIAPAKI nie wymyślą ...
Wyznawca pedofila z brodą, popełnia samobójstwo na lini energetycznej.

Akcja od 10 sekundy



Na harda za słabe.