18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowość od narodowców

bialyjelen2 • 2014-06-15, 22:09


napierają na sejm
20 łebków chce obalić rząd

Gruby Brzuch

2014-06-15, 22:18
Tak właśnie tzw. rząd słucha głosów tych, którzy ich wybrali...

zuojestwszedzie

2014-06-15, 22:20
20 łebków... jakby tak kazdy narzekajacy wyszedl z internetu to by bylo troche wiecej niz 20 łebków, no ale coz - mentalnosc polakow... ja osobiscie jeszcze widze nadzieje w warszawskich kibicach (juz ch*j nie obchodzi mnie za kim kto) ale chyba tylko oni sa w stanie ruszyc dupe na ulice.

Te85De

2014-06-15, 22:21
Przynajmniej się starają coś zmienić ! W cywilizowanym kraju ludzie związani z aferami takimi SAMI już powinni złożyć dymisje !

Pozwolę sobie zacytować wpis Roberta Winnickiego z Ruchu Narodowego !

"Dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszego protestu!

Decyzję o jego organizacji podjąłem wczoraj wieczorem. Mimo tak krótkiego terminu dziś pod kancelarią premiera spontanicznie zebrało się ok 500 osób, które zgodnie wołały:

Tusk, d..pa, kamieni kupa!
Rząd na bruk, bruk na rząd!
Dymisja! Dymisja! Dymisja!

żądając NATYCHMIASTOWEJ dymisji rządu. W drodze do Sejmu zajęliśmy pas drogowy, a kiedy próbowaliśmy publicznym chodnikiem, w miejscu ogólnodostępnym dla obywateli, przejść pod parlament RP policja zatrzymała nas i użyła gazu. Po krótkiej przepychance i przedarciu się kilku osób wycofaliśmy się taktycznie do miasteczka namiotowego naprzeciw Sejmu.

Dziś był pierwszy akt walki Ruchu Narodowego z rządem Tuska na ulicach. Jutro o 20:00 spotykamy się pod siedzibą kapciowego, czołowego szambonurka Tuska, Barŧłomieja Sienkiewicza, pod Ministerstwem Spraw Wewnętrznych na Rakowieckiej 2a i ponownie idziemy pod Sejm.

https://www.google.pl/maps/place/Rakowiecka+2A/@52.2107787,21.0186494,17z/data=!4m2!3m1!1s0x471eccdc1bd4d07b:0xf1b0ea539d0bf3ff

We wtorek ruszamy kraj - wszystkie miasta wojewódzkie o 20:00. Maszerujemy pod Urzędy Wojewódzkie. Nie ma czasu na rejestrację zgromadzenia? Dziś też nie mieliśmy nic zarejestrowanego i mimo to przeszliśmy - "państwo polskie istnieje tylko w teorii" - jeśli mocniej tupniemy, system się rozleci.

Do zobaczenia na ulicach!

Znajdzie się cela dla Bartłomieja!
Znajdzie się cela dla Tuska c.ela!"

źródło: https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny

exfon

2014-06-15, 22:29
AHAHAHAHAHAHA o k***a to mnie rozjabali xD

Wpieprzyć się w policję, nie słuchać nawoływań żeby odeszli, nadal się stawiać
Dostali gazem "TU SĄ DZIECI!" hahaha :D
To tak jakby okularnik latał bił wszystkich po mordzie, a jak ktoś chce oddać to mówić że okularnika się nie bije.
Poj***ni idioci. I taaaaak, teraz bedzie masa ludzi mówiących że "Oni coś chcą zrobić! A Ty siedzisz na tyłku!" - 25% na wyborach. k***a! Czemu nikt do ch*ja pana nie widzi, ze aby wyj***ć tych złych i niedobrych polityków wystarczy iść na wybory? Ale nieeee. Naoglądali się ukrainy. Tacy waleczni? Do roboty w polu, trawę zagrabiać bo sianokosy są. Dali dupy na jednych wyborach, na drugich to sami są sobie winni.

NieWiemZeWiem

2014-06-15, 22:32
exfon@
no z jednej strony, wiadomo mówią to masz ich się słuchać

ALE

Co kiedy policja bedzie naprawde broniłą złodziejów przy korycie? mamy wtedy nic nie robić? Ukraińcy też mieli się słuchać milicjanów żeby iść do domu itp?!

qbswwa

2014-06-15, 22:34
kto normalny przychodzi obalać rząd z dziećmi?? a potem narzekają, że gazem dostali... pojeby

exfon

2014-06-15, 22:36
NieWiemZeWiem napisał/a:

exfon@
no z jednej strony, wiadomo mówią to masz ich się słuchać

ALE

Co kiedy policja bedzie naprawde broniłą złodziejów przy korycie? mamy wtedy nic nie robić? Ukraińcy też mieli się słuchać milicjanów żeby iść do domu itp?!



Tak jak napisałem. Wystarczy iść na wybory, a można wybrać i mietka z monopolowego na premiera.
Chodzi mi o to że to żałosne przedstawienie. Rozumiem jakby władza fałszowała wyniki, uciszała opozycję itp. a w Polsce po prostu ludzie są leniwi. Na wybory nei pójdą, ale już z wiatrówką na wiejską to pobiegną o 2 w nocy. Za dużo filmów sensacyjnych się ktos naoglądał.

debaser

2014-06-15, 22:49
Szkoda, że tak mało ludzi jest zorientowanych co się wyprawia w Polszy i jak Polacy są j***ni i okradani a kraj wyprzedawany od dziesięcioleci. Gdyby było inaczej to ten tłumik powiększył by się 100 krotnie i takie psy broniące chciwych świń nie miały by szans.

MP...........as

2014-06-15, 22:51
Policja zareagowała słusznie. Są burdy i tłum próbuje sie przebić, dla mnie to wystarczająco żeby użyć gazu. Co do samej demonstracji to właśnie o to chodzi, żeby zaczął sie u nas 2-gi Majdan. Trzeba uświadomić strajkującym, że wychodząc na ulice, głupotą odpowiadają na głupotę rządu.

Lucato

2014-06-15, 22:52
Uwaga, jestem specjalistą.
RN to idioci. Dlaczego? Działacie na korzyść Tuska!
Tusk wręcz chce przyśpieszonych wyborów, gdyż wie, że później już wygra PiS, który będzie rządził w koalicji z KNP (tak mówię to zupełnie poważnie!)
Jeśli teraz będą wybory to JKM w PE nie będzie miał szans na nagłaśnianie spraw i wyśmiewania tego burdelu przez 1,5 roku!

Zamiast iść w 200 na robienie pseudo Majdanu to idźcie na miasto! Rozmawiajcie z ludźmi! Przekonujcie ich, ab y nie głosowali już więcej na PO i poszli na wybory samorządowe i wybrali KNP/RN.

A tak to idziecie rudemu na rękę! ;)
Durnie :!:

SolarisN1

2014-06-15, 23:08
Jak mnie ta wąsata p*zda denerwuje, wiecznie prowokuje i szuka sensacji chociaż ma przecież do dyspozycji demokratyczne środki.

ZimnySkurwiel

2014-06-15, 23:12
Przestałem się przyznawać do bycia narodowcem właśnie przez takie coś
No k***a, najpierw próbują szturmować sejm a później płaczą że dostali gazem?

BlackRaven45

2014-06-15, 23:13
Użyli środka przymusu bezpośredniego i tyle. Jakby się k***a na nich nie pchali to by nie dostali gazem, szczególnie że było mówione żeby nie przepychać się z policją, a zgromadzenie powyżej 15 osób jest nielegalne.... i ch*j! :->

tranzystor

2014-06-15, 23:13
W cywilizownym państwie ci "narodowcy" leżeliby jeden obok drugiego na ziemi i po kolei odwoziłyby ich karetki. Jak nie można wejść na jakiś teren, to obowiązuje bez względu na wyznania i poglądy, a pilnować tego ma Policja.