18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowość od narodowców

bialyjelen2 • 2014-06-15, 22:09


napierają na sejm
20 łebków chce obalić rząd

RavenRR

2014-06-15, 23:16
Cytat:

Po krótkiej przepychance i przedarciu się kilku osób wycofaliśmy się taktycznie do miasteczka namiotowego naprzeciw Sejmu.


Z narodowo-pseudo patriotycznego na polski: Po krótkiej przepychance i przedarciu się kilku osób sp***oliliśmy jak tchórze do miasteczka namiotowego naprzeciw Sejmu.

Śmiecie do kosza, nie na ulice. Już w marcu mieliście wychodzić protestować, psie wyp***ki, do tej pory mam z was bekę.

Skid17

2014-06-15, 23:18
wysadzić w p*zdu ten burdel

dram09

2014-06-15, 23:20
Mógł krzyczeć że tam są pedały i ciapate kaszaloty to policja musiała by sp***alać w popłochu żeby nie została uznana za winną całego zajścia. :D

Swoją drogą, szopka, wypie**alać zagłosować na coś innego niż stare koryto a nie przewracać wszystko do góry nogami, anarchistyczne p*zdy.

marcus32104

2014-06-15, 23:21
"Tu są dzieci" rewolucję z dziećmi robicie ?

LilL

2014-06-15, 23:21
A ja pie**ole ten rząd i pie**ole tych zjebów co go niby próbują obalić. Jedni i drudzy na jednym poziomie intelektualnym. Tylko, że przewage mają Ci pierwsi. Po raz kolejny, idioci się pchają i mają problem, że dostali gazem. A co mieli zrobić ? wpuścić to bydło do sejmu ? Potrafia tylko drzeć mordy, wielcy poszkodowani a żaden nie słucha co się do niego mówi. A i tak większosć zgromadzenia to buraki, którzy chca się ponapie**alać i nic wiecej. Wielcy rewolucjoniści co potrafia krzyczeć "Tu są dzieci". Współczuje tym dzieciom ojców.

zdzislawek

2014-06-15, 23:22
Akcja może i słaba, ale zawsze takie coś lepsze od napinki przed monitorem jak to jest źle.

twinspark

2014-06-15, 23:25
Winnicki napisał/a:

jeśli mocniej tupniemy, system się rozleci


Tupcie sobie, tupcie. System się rozleci. I co dalej? Krzykiem zaprowadzicie dobrobyt i porządek?

exfon

2014-06-15, 23:25
zdzislawek napisał/a:

Akcja może i słaba, ale zawsze takie coś lepsze od napinki przed monitorem jak to jest źle.



Nooo nie bardzo. Już lepiej przed monitorem niż robić z siebie pośmiewisko...

exfon

2014-06-15, 23:31
Rebeliant_ZPF napisał/a:

W końcu k***a! Dawno nie było manifestacji w Szczecinie, zatem już zacieram ręce, bo oczywiście, że wspomogę swoją obecnością we wtorek o 20:00 pod siedzibą sk***ysyna jakim jest namiestnik od Tuska. j***ć te k***y, najlepiej obok komunistów ich powiesić, czyli na drzewach.



Taaa i pewnie w jego miejsce wrzucisz Korwina. To będzie coś!

zenekpogromca

2014-06-15, 23:31
exfon napisał/a:



Tak jak napisałem. Wystarczy iść na wybory, a można wybrać i mietka z monopolowego na premiera.
Chodzi mi o to że to żałosne przedstawienie. Rozumiem jakby władza fałszowała wyniki, uciszała opozycję itp. a w Polsce po prostu ludzie są leniwi. Na wybory nei pójdą, ale już z wiatrówką na wiejską to pobiegną o 2 w nocy. Za dużo filmów sensacyjnych się ktos naoglądał.



Przeważnie ci którzy nie głosowali nie chodzą też protestować....

Powinno być tak, że jak nie głosujesz to płacisz karę i się nauczy bydło. Wszystkim źle, ale dupy nikt nie ruszy.

exfon

2014-06-15, 23:33
zenekpogromca napisał/a:



Przeważnie ci którzy nie głosowali nie chodzą też protestować....

Powinno być tak, że jak nie głosujesz to płacisz karę i się nauczy bydło. Wszystkim źle, ale dupy nikt nie ruszy.



Tak, ale Ci + Dzieci które nie mogą głosować i nie wiedzą co to zarabianie na siebie, nasłuchawszy się Korwina, najwięcej piszą w internecie jak jest źle i paskudnie. Bo szkoły złe, bo mieszkania nie dadzą, bo do pracy chcą doświadczenia...

exfon

2014-06-15, 23:37
@Rebeliant_ZPF
Nikt nikogo w Polsce nie rozstrzeliwuje. Pisałem tu przed wyborami że ch*ja co One zmienią, bo nikt nie pójdzie do urn. i wyszło jak wyszło. Ale nadal podtrzymuję. Ich nie trzeba zabijać atakować widłami itp. Wystarczy ze ludzie wezmą dupy w troki i zagłosują na coś innego niż Tusk czy Kaczyński.
Takie akcje są żałosne

kawałchuja88

2014-06-15, 23:38
Przecież ten protest to jakieś jajca są, czemu narodowcy się nie napie**alają z policją?
Kolejny ch*ja warty pokojowy protest gdzie leje się po mordzie narodowców a narodowcy nadstawiają drugi policzek.
To ja już wolę nazi skinów.

Tomasz_Ka

2014-06-15, 23:38
"tu są dzieci, tu są dzieci!!!" i jeszcze jedna kobieta przy megafonie