18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowość od narodowców

bialyjelen2 • 2014-06-15, 22:09


napierają na sejm
20 łebków chce obalić rząd

MacArtur

2014-06-16, 08:10
"Tu są dzieci, sk***ysyny
Tu są dzieci, wy k***y!"

vomited-by-anal

2014-06-16, 08:21
No to k***a śmiech na sali w ch*j. RN pokazał jacy są zajebiści.
Mogli, barany j***ne, poczekać chwile, zarejestrować zgromadzenie. Tylko po co. Najlepiej nak***iać szabelką i ciemną masą pod sejmem domagać się przejścia do sejmu "publicznym chodnikiem". ech. Ponadto widzę że część z nich jest totalnie niedoj***na tudzież niedoinformowana drąc ryje "jesteśmy legalnym zgromadzeniem" kiedy sam RN pisze że nie zarejestrowali zgromadzenia.
Nie ma rejestracji, nie ma zgody. Chcesz wejść do j***nego sejmu "na jana" to Cię siłą rzeczy policja zatrzyma. Ciśnij się na policje taranem a później drzyj ryja że gazu pieprzowego użyła. No k***a :D i w ogóle, gdzie te dzieci, ja się pytam? RN jest już tak zajebisty że dzieci biorą na zgromadzenia? Czy może tak tchórzliwy? "Tu są dzieci, wy k***y!" - mistrz.


I teraz tak. Taki policjant, na całe szczęście ma więcej oleju (o dziwo) w głowie niż Wy wszyscy krzyczący że przecież to w słusznej sprawie, że przecież oni powinni stanąć po ich stronie. k***a. ch*j mnie strzela jak takie pie**olenie słyszę. To jest k***a służba mundurowa. Dostał rozkaz - ma go wykonać. Sytuacja nie wygląda jak na Ukrainie żeby faktycznie myśleć co się powinno zrobić i po której stronie stanąć. Dostał rozkaz, ma k***a stać! Dostał rozkaz nie przepuszczać nielegalnego zgromadzenia to ma k***a nie przepuszczać nielegalnego zgromadzenia. Bo jak to wszystko się skończy, i komuś się ewentualnie odwidzi wojować szabelką, to takiego jegomościa w najlepszym wypadku wypie**olą z pracy z zajebistymi rekomendacjami i pozazdroszczenia świadectwem pracy.


A teraz, dla wszystkich Was kłócących się, wyzywających i rzucających "kontrargumenty" którzy zapewne za chwilę zwyzywają mnie od lewaków i w innych pedałów. Tak - uważam że system trzeba rozpie**olić. Tak - uważam że rząd natychmiast powinien się podać do dymisji. Głównych aktorów ostatniego przedstawienia, powinno się powiesić za jaja. Tylko k***a zróbmy to z głową, a nie na hura. Jak trzeba było odj***ć powstania i rewolucje - to trzeba było je zorganizować, a nie rzucać kamykami.

wernetto

2014-06-16, 09:18
zuojestwszedzie napisał/a:

20 łebków... jakby tak kazdy narzekajacy wyszedl z internetu to by bylo troche wiecej niz 20 łebków, no ale coz - mentalnosc polakow... ja osobiscie jeszcze widze nadzieje w warszawskich kibicach (juz ch*j nie obchodzi mnie za kim kto) ale chyba tylko oni sa w stanie ruszyc dupe na ulice.



to sam rusz dupkę, a nie siedzisz i piszesz tylko w internecie, jak to inni siedzą i piszą w internecie, żeby ci co siedzą w internecie się ruszyli nareszcie <3

Ma...........CK

2014-06-16, 09:25
exfron z całym szacunkiem, ale chyba ocipiałeś.

Eleir

2014-06-16, 10:05
"Tu są dzieci k***y". Ciekawe ile ta k***a ma tych dzieci i dlaczego je tam puściła?

piotrek_WRO

2014-06-16, 10:58
cały elektorat narodowców się pojawił

Seboolek

2014-06-16, 11:02
Nie wiedziałem ze na tym portalu jest tyle frajerów i sk***ieli. Jak czytam wiekszość tych komentarzy to aż mi sie rzygać chce. Nic dziwnego ze rząd kazdemu opie**ala dupę jak sie da bo każdy przejaw chęci walki z systemem jest komentowany w taki własnie sposob jak robi to tutaj wiekszość.
Doj***liście sie słów "tu są dzieci" ... zasięg gazu jest spory i nawet jesli nie było dzieci w samym tłumie naprzeciwko to mogły stać obok z rodzicami. Oni przynajmniej coś robią bo chcą coś zmienić a wy sk***iałe barany siedzicie na j***nych dupach i piszecie durne komentarze. Pewnie obciągacie tuskowi, macie pewnie plakaty z jego ryjem na scianach i podpalacie kadzidełka na golasa na jego cześć. To przez takich ludzi kraj upada. Ktoś powie coś publicznie lub coś zrobi to jest atakowany, a dlaczego? bo ludzie sie boją mówić prawdy

Karman32

2014-06-16, 12:14
Tak tak, każdy kto jest innego zdania niż rozpie**olmy wszystko musi być: lewakiem, sługusem Tuska, urzędnikiem, albo najlepiej jakimś ruskim-szpiegiem. Tylko pytanie kiedy k***a do niektórych dotrze to, że przy takim rozpie**olu i robieniu wszystkiego na hurra, skończymy w większym gównie niż byliśmy? Bo kogo niby obsadzicie na obalonym miejscu? Bo ja już widze jak to sie kończy, nowymi członkami przy korycie. I stratami, które każdy będzie musiał pokryć z swojej kieszeni. Ale nie, hurr-durr rozpie**olmy, jest źle. Najlepiej wróćmy do jaskiń i napie**alajmy się dalej maczugami po głowach. Widzę już tutaj paru ochotników, to byłby idealny czas dla was.

mikkeboss

2014-06-16, 12:43
No smiech na sali z RN :D Zebrali sie w 30osob, zaczeli napierac na policjantow i potem sie dziwia ze uzyto gazu. I krzycza "tu sa dzieci!". Jakim bezmozgiem trzeba byc by zabrac ze soba dzieci na demonstracje? Przypomina mi to zachowanie ludzi z "protestu na szafirowej", polecam zobaczyc na YT. Zaraz pewno zostane zwyzywany od lewakow itd, bo tylko to potrafia ludzie wspierajacy RN.

Stnq

2014-06-16, 12:59
Cytat:

Nooo i tu akurat jestem za tym Twoim Korwinem. Taki mały, zidiociały Twój głos, jest tak samo ważny jak całej reszty społeczeństwa. To troche smutne...
Powiedz jak to jest źle w Polsce. Rypią nas z każdej strony, kasę to zabierają na naszych oczach z portfela. Naj***li wam do gówek że "TO CO MÓWIĄ W TELEWIZJI TO GÓWNO PRAWDA", a później sami słuchacie takiej gwiazdki internetowej, z przerośniętym ego, która tak samo dobrze, po dostaniu się do stokła w dupie będzie miała wszystko dookoła. Czemu nie miał głosów przez 20 lat? Bo najwidoczniej ma ch*jowy program, pozdrawiam.
aaa i tak swoją drogą. Jeżeli nikt Cie kmiocie nie nauczył rozmowy normalnej, kulturalnej i bez wyzwisk to najlepiej się wcale nie odzywaj. Nie obchodzi nas jak na Ciebie dręczyciele mówili, a tu się nie dowartościujesz. Nie to miejsce i czas



Ty czytałeś kiedyś, ile ci biorą z podatków, jełopie? Widziałeś kiedyś, żeby zbudowali porządną drogę, która nie rozsypie się za rok i nie będzie do poprawki, z podatku, który biorą ci w benzynie? Nie miał głosów przez 20 lat bo większośc jest tak tępa, jak ty, gdzie każde hasło "tu jest ch*jowo" jest zakopywane pod sprzedajnymi k***ami, które miauczą, że przecież gówno na kanapce można grubo posmarować, nie jest tak źle. Zresztąco mnie obchodzi Korwin, po co ty go tu wciągasz? Ktoś coś o nim pisał? Fanboj jesteś?

Oczywiście, że nikt nie będzie rozmawiał kulturalnie z psami najgorszego sortu, jak ty czy twoi koledzy. Ani ty ani żaden inny pachoł nie zabroni mi nazywać go po imieniu, szkoda, że nie można do was po numerze mówić : ) Kulturalna, normalna rozmowa? Bez wyzwisk? Czy ty jesteś świadom tego, co pisałeś, tumanie, czy klepiesz nie myśląc? Sam sapiesz agresywnie do każdego, kto ma inne zdanie na temat czekania na wybory :D Won, psie !

@Vomited-by-anal Jak chcesz to zorganizować? To znaczy, jak zacząć to organizować? Każdy, który chciałby rozj***ć ten system, jak mówisz, gdziekolwiek się pojawi, jest zaraz zajeżdżany przez robiących laskę systemowi, bo przecież nie jest źle. Mamy do dyspozycji najpotężniejsze narzędzie do komunikacji na razie dostępne, ale niestety, debile też mają do niego dostęp, więc nawet tutaj nie da się zgadać z kimś porządnie, niektórym głupio jest się przyznać do tego, że myślą, że jest ch*jowo, żeby nie zostać przejechanym przez psycholi bandy na wiejskiej.

mikkeboss

2014-06-16, 13:17
Stnq napisał/a:



Widziałeś kiedyś, żeby zbudowali porządną drogę, która nie rozsypie się za rok i nie będzie do poprawki, z podatku, który biorą ci w benzynie?


S3 szczecin-gorzow chociazby. Poza tym jezeli po roku droga sie rozsypuje, to wykonawca musi ja naprawic, bo gwarancja zobowiazuje.

Stnq

2014-06-16, 13:24
Cytat:

S3 szczecin-gorzow chociazby. Poza tym jezeli po roku droga sie rozsypuje, to wykonawca musi ja naprawic, bo gwarancja zobowiazuje.



Przejedź się po pomorzu, tam drogi leżą i kwiczą. Za autostrady trzeba płacić dodatkowo. Na drogi trzeba założyć zupełnie nowy temat, bo to jest zupełnie nowy poziom robienia ludzi w ch*ja.

Poza tym, jeśli wykonawca musi ją naprawić, to generalnie niczego nie rozwiązuje, kolejny plac budowy, kolejny korek, która ta droga miała rozładować. To jest błędne koło, przetargi robione są na najniższą cenę (to jest konkretny debilizm), drogi są w dużej mierze ch*jowe.

froggy121

2014-06-16, 13:59
"tu sa dzieci!"


Ciesze sie ze ten pan bardzo trafnie okreslil swoich kolegow, narodowcow.

epilebzj

2014-06-16, 14:04
Kto jest zdziwiony, że ludzie wychodzą na ulice ? Pomijając te wszystkie afery, patologie, kłamstwa, manipulacje to zobaczmy co oferuje jedna z 2 liczących się partii, jestem przekonany, że 99,14% z was nie będzie wiedziało o którą partie chodzi

Cytat:

Polsce potrzebny jest nowoczesny pakt społeczny. Powinna to być długofalowa i respektowana przez wszystkie strony umowa między partnerami społecznymi i rządem, wzorowana na sprawdzonych doświadczeniach z Zachodu. Do jej wypracowania zaprosimy NSZZ Solidarność, OPZZ, ZZ Forum, ZNP, Konfederację Pracodawców Polskich, KPP Lewiatan, Business Center Club, Związek Województw RP, Związek Miast Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP, Związek Powiatów Polskich i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Taki pakt określi najważniejsze dziedziny życia społecznego: m.in. dotyczące rynku i ochrony pracy, wyrównywania różnic między regionami Polski czy wypracowania modelu wynagradzania pracowników administracji i całej budżetówki, tak aby dobrze wykształceni i doświadczeni pracownicy nie przechodzili do sfery prywatnej z powodów finansowych.



I na co te wybory skoro takie szambo dostało 30% głosów ? Naprawdę nie dziwie się że ludzie mają dosyć.

Sonal

2014-06-16, 14:50
A ja tam nie narzekam. Żyje mi się dobrze i zamożnie. Może dlatego, że od najmłodszych lat zrozumiałem, że jak SAM nie zarobię to NIKT mi nie da? Dodam, że pochodzę z bardzo biednej rodziny.
I czy tej głośnej mniejszości nie dały nic do myślenia ostatnie wybory - gdzie większość społeczeństwa poparła POPIS? Czyli też nie mogą narzekać.
I niech nikt nie pie**oli o niskiej frekwencji - bo dla porównania podaję, iż przed wyborami rożne instytuty robiły badania statystyczne na grupie 1000 respondentów i wyniki były prawie identyczne. A to oznacza, iż taki jest podział w społeczeństwie - i nie musi iść 100% społeczeństwa by wybrać reprezentantów całej grupy.