18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowość od narodowców

bialyjelen2 • 2014-06-15, 22:09


napierają na sejm
20 łebków chce obalić rząd

Loaloa

2014-06-15, 23:43
Bydło ze szmatami na kijach wreszcie zostało potraktowane w odpowiedni sposób. "Tu są dzieci", hahaha, j***ny tłuk, odrobiny wstydu nie ma.

ArkaSzatana

2014-06-15, 23:48
@Loaloa - szmatą to co najwyżej mogła być twa matka.

exfon

2014-06-15, 23:55
@Rebeliant_ZPF
Ależ ja nie mówię że Oni są dobrzy. Ja też jestem żeby ich wyj***ć, tylko nie na kaczorów i KNP. RN też się do niczego nie nadaje. Solidarność była w swoim czasie całkiem spoko. Teraz mało sie słyszy o tych normalnych partiach

Szyszon

2014-06-15, 23:55
exfon napisał/a:



Tak jak napisałem. Wystarczy iść na wybory, a można wybrać i mietka z monopolowego na premiera.
Chodzi mi o to że to żałosne przedstawienie. Rozumiem jakby władza fałszowała wyniki, uciszała opozycję itp. a w Polsce po prostu ludzie są leniwi. Na wybory nei pójdą, ale już z wiatrówką na wiejską to pobiegną o 2 w nocy. Za dużo filmów sensacyjnych się ktos naoglądał.



Echhhh czas się odezwać, wstyd mi za Ciebie człowieku, wstyd, wierzysz, że wyborami coś zdziałasz? Czym wybory różnią się od krzyków w internecie? Liczysz na to, że żyjesz w Państwie prawa i porządku, że "ktoś" na górze pilnuje interesów obywateli? Gratuluję, albo rząd trzęsie portami i podrzuca nam pseudo uspokajaczy w internecie albo się z pewną częścią ciała na głowy pozamieniałeś!!!

Otwórz oczy, spójrz co się dzieje, Fiat dostał po 20 latach kolejne 12 bez dochodówki, ja płace co miesiąc i rząd ma to w dupie, w Opolskim sprzedaje się ziemie pod inwestycje zagranicznym inwestorom, dostają nawet DOPŁATY do pensji dla pracowników!!! Odliczenie vat dla małych podatników w przypadku samochodów CIĘŻAROWYCH na poziomie 50%!!! Waloryzacja emerytur na niższym poziomie niż wzrost czynszów i mediów. Piwo droższe niż na zachodzie a jednak tańsze niż benzyna. W rządzie pedały i lesby, festyn medialny i papka dla obywateli.

Masz pracę? Super, tyrasz na zagraniczny kapitał, masz swój biznes? Jeszcze lepiej, 80% oddajesz do rządu!

Mamy wolność słowa, wyszli bo im się nie podoba, mają do tego zasrane konstytucyjne PRAWO!! A Ty siedzisz przed kompem, i jeszcze mi powiesz, że obywatele są leniwi bo wybory siamto tamto... wstyd!!

biorę wiatrówkę, procę, maskę do nurkowania i zapieprzam pod te urzędy z resztą "łebków" ;-)

exfon

2014-06-16, 00:06
Szyszon napisał/a:



Echhhh czas się odezwać, wstyd mi za Ciebie człowieku, wstyd, wierzysz, że wyborami coś zdziałasz? Czym wybory różnią się od krzyków w internecie? Liczysz na to, że żyjesz w Państwie prawa i porządku, że "ktoś" na górze pilnuje interesów obywateli? Gratuluję, albo rząd trzęsie portami i podrzuca nam pseudo uspokajaczy w internecie albo się z pewną częścią ciała na głowy pozamieniałeś!!!

Otwórz oczy, spójrz co się dzieje, Fiat dostał po 20 latach kolejne 12 bez dochodówki, ja płace co miesiąc i rząd ma to w dupie, w Opolskim sprzedaje się ziemie pod inwestycje zagranicznym inwestorom, dostają nawet DOPŁATY do pensji dla pracowników!!! Odliczenie vat dla małych podatników w przypadku samochodów CIĘŻAROWYCH na poziomie 50%!!! Waloryzacja emerytur na niższym poziomie niż wzrost czynszów i mediów. Piwo droższe niż na zachodzie a jednak tańsze niż benzyna. W rządzie pedały i lesby, festyn medialny i papka dla obywateli.

Masz pracę? Super, tyrasz na zagraniczny kapitał, masz swój biznes? Jeszcze lepiej, 80% oddajesz do rządu!

Mamy wolność słowa, wyszli bo im się nie podoba, mają do tego zasrane konstytucyjne PRAWO!! A Ty siedzisz przed kompem, i jeszcze mi powiesz, że obywatele są leniwi bo wybory siamto tamto... wstyd!!

biorę wiatrówkę, procę, maskę do nurkowania i zapieprzam pod te urzędy z resztą "łebków" ;-)



Taa wszyscy są skorumpowani. Tak naprawdę cała Polska była na wyborach, tylko Tusk i reszta przekłamali wyniki. Obudź się z tej bajki w której żyjesz. Są przekręty, ale nie popadaj w paranoję.
Prawo mają do WOLNOŚCI SŁOWA. Nie do fizycznego ATAKU na policję. Kazali im się odsunąć? tak. Posłuchali? nie. To im wyj***li i BARDZO DOBRZE. Jakby stali i krzyczeli/skandowali to by im nic nie zrobili.Tak, siedzę przed kompem bo Polacy są leniwi. Polacy NIE poszli na wybory, Polacy NIC nie zrobili, by pokazać że im się władza nie podoba w normalny, cywilizowany sposób. A wstyd powinno ci być za tych oszołomów, którzy używają dzieci jako tarczy od policji.

kawałchuja88

2014-06-16, 00:08
exfon napisał/a:

@Rebeliant_ZPF
Ależ ja nie mówię że Oni są dobrzy. Ja też jestem żeby ich wyj***ć, tylko nie na kaczorów i KNP. RN też się do niczego nie nadaje. Solidarność była w swoim czasie całkiem spoko. Teraz mało sie słyszy o tych normalnych partiach



Solidarność ideologię miała zajebistą, ale przywódcy okazali się większymi k***ami od komunistów z którymi rzekomo walczyli.Teraz masz rządy solidarnościowca tuska wcześniej miałeś rządy solidarnościowca kaczyńskiego a jeszcze wcześniej wałęsy.
I co k***a taka zajebista ta solidarność?
Zobacz jak rozj***li ten kraj, bardziej niż komuniści z którymi walczyli.
Solidarność sprzedała nas Polaków pod okrągłym stołem i sprzedaje nas dalej a jeszcze wcześniej sprzedała śmierć ludzi, którzy uwierzyli w ich idee o wolności.Teraz ci solidarnościowcy wchodzą w dupę unii wyprzedając nasz kraj i niszcząc nasze narodowe dziedzictwo.j***ć czerwonych i j***ć solidarność.Niekiedy naprawdę wierzę w słowa zmarłego już Mariusza Szczerskiego, który śpiewał o tym 20 lat temu o solidarności i o czerwonych, że to jedna banda, śpiewał o tym że tylko Polski narodowy socjalizm wyzwoli ten kraj i w obecnej sytuacji nie widzę innej drogi w każdym bądź razie warto by było spróbować.Sława Sczery!

exfon

2014-06-16, 00:13
@kawałch*ja88
Dlatego napisałem "w swoim czasie"
Mi się tam wałęsa podobał. Jak dla mnie może być u waładzy i faszysto-rasisto-żyd. ch*j mnie to będzie boleć, jak będzie rządził dobrze i prawowicie. To co jest teraz nie jest solidarnością, o jaka mi chodziło

Szyszon

2014-06-16, 00:17
Mów do słupa a słup jak dupa! Kim według Ciebie jest policja? Dlaczego piszesz, że im "kazali"? Mam być posłuszny jak pies? W wolnym kraju? To Policja stawiła im opór, kogoś skrzywdzili, megafony takie groźne? Widać kupę lat przeżyłeś, jeszcze więcej w życiu przeszedłeś... kazali... ku**a mać byś zdechł


edit: po tekście z Wałęsą wnioskuje prawnie o wypie**olenie takiego osła z forum, inaczej tego ująć się nie da, wybaczcie

kawałchuja88

2014-06-16, 00:19
exfon napisał/a:

@kawałch*ja88
Dlatego napisałem "w swoim czasie"
Mi się tam wałęsa podobał. Jak dla mnie może być u waładzy i faszysto-rasisto-żyd. ch*j mnie to będzie boleć, jak będzie rządził dobrze i prawowicie. To co jest teraz nie jest solidarnością, o jaka mi chodziło



Masz nieco racji ale największy ból dupy mam o to, że wiele ludzi poświęciło życie w walce o wolność wierząc w idee solidarności a przywódcy solidarności po prostu ich sprzedali.Naprawdę to są ludzie bez honoru, kiedyś głosili hasła antykomunistyczne a teraz gloryfikują dawnych oprawców do tego gnoją tych, którym kiedyś wpajali idee o wolności.Sądzę, że ich śmierć w solidnych męczarniach powinna trochę uspokoić zdradzone dusze zmarłych i ich rodziny.

exfon

2014-06-16, 00:23
Szyszon napisał/a:

Mów do słupa a słup jak dupa! Kim według Ciebie jest policja? Dlaczego piszesz, że im "kazali"? Mam być posłuszny jak pies? W wolnym kraju? To Policja stawiła im opór, kogoś skrzywdzili, megafony takie groźne? Widać kupę lat przeżyłeś, jeszcze więcej w życiu przeszedłeś... kazali... ku**a mać byś zdechł


edit: po tekście z Wałęsą wnioskuje prawnie o wypie**olenie takiego osła z forum, inaczej tego ująć się nie da, wybaczcie



Jak się wpie**olisz komuś do sklepu, i ochrona mówi do Ciebie żebyś sie wycofał, bo nie możesz wchodzić na zaplecze, a Ty się mu wpie**alasz w bary, to się nie dziw, że Cie zczyści.
NIKT nie blokuje pokojowej manifestacji, gdzie ludzie protestują, skanduja i jest ok. Atak fizyczny jest już wykroczeniem.
aaa i sam możesz zdechnąć, piesku Ty mój <3

@up
Też masz rację, tylko ja chce ich maltretować po ich utracie rządów. Najpierw go zdetronizować, ośmieszyć a później ciągać po sądach, zabrać co ma itp. Nie napadać na niego w gmachu Sejmu.

Szyszon

2014-06-16, 00:26
exfon napisał/a:


<3



co to k***a jest?

exfon

2014-06-16, 00:29
Szyszon napisał/a:



co to k***a jest?



Odpowiedź na Twoim poziomie intelektualnym. Jak się nie potrafi uzasadnić argumentu, tylko mówi by ktoś zdechł bo ma inne zdanie niż Ty, to nigdy nikt nie weźmie Cie na poważnie.

Stnq

2014-06-16, 00:37
Chcesz rozmawiać z takimi k***ami w rządzie pokojowo i cywilizowanie, to rozmawiaj. Chcesz czekać do wyborów, kiedy każdy kolejny dzień (przypomnam, j***ć unię i jej parlament) jest kolejnym dniem kradzieży podatkowej, następnych afer (czytałeś ty stenogramy tych nagrań?), kolejnym dniem kiedy polactwo takie jak ty kuli dupę przed panem i grzecznie czeka na wybory. Koleś dobrze mówi, obyś zdechł i oby zdechli wszyscy z pokolenia tuska, jak i wszyscy, którzy grzecznie siedzą na dupie i czekają, BO MOŻE BYĆ GORZEJ. Za każdym razem, kiedy słyszę "PO bo nie PiS" albo "nie narzekaj, w x jest gorzej" to śmiać mi się chce, że ten kraj kiedyś był silny, że tamci ludzie mogli spłodzić takie sk***iałe piardy. Tak, rozumiem, że zasiano to wszystko (niechęć do siebie, niezgodę, brak solidarności) i pielęgnowano to od lat, no ale k***a, żeby z normalnego społeczeństwa stoczyć się na takie dno to trzeba mieć to już w sobie.

Żebyś zdechł ty, pokolenie czerwonych złodziei, jak i wszyscy, którzy boją się złapać rząd za mordę i jebnąć nim o chodnik.

Szyszon

2014-06-16, 00:40
exfon

Ty nie masz innego zdania, Ty masz inne myślenie, co mnie osobiście przeraża. Zdanie masz populistyczne, idziesz za masą, napisz czym się zajmujesz, jak zarabiasz w naszym pięknym kraju? Jakie masz zobowiązania? To chyba nie tajemnica... ja Ci powiem, mieszkanie, rachunki, zusy, podatki, ubezpieczenia, paliwo, coś do koryta... wiesz ile z tego trafia do państwowej kasy? A wiesz na co później idą te pieniądze? Moje pieniądze.

exfon

2014-06-16, 00:41
Stnq napisał/a:

Chcesz rozmawiać z takimi k***ami w rządzie pokojowo i cywilizowanie, to rozmawiaj. Chcesz czekać do wyborów, kiedy każdy kolejny dzień (przypomnam, j***ć unię i jej parlament) jest kolejnym dniem kradzieży podatkowej, następnych afer (czytałeś ty stenogramy tych nagrań?), kolejnym dniem kiedy polactwo takie jak ty kuli dupę przed panem i grzecznie czeka na wybory. Koleś dobrze mówi, obyś zdechł i oby zdechli wszyscy z pokolenia tuska, jak i wszyscy, którzy grzecznie siedzą na dupie i czekają, BO MOŻE BYĆ GORZEJ. Za każdym razem, kiedy słyszę "PO bo nie PiS" albo "nie narzekaj, w x jest gorzej" to śmiać mi się chce, że ten kraj kiedyś był silny, że tamci ludzie mogli spłodzić takie sk***iałe piardy. Tak, rozumiem, że zasiano to wszystko (niechęć do siebie, niezgodę, brak solidarności) i pielęgnowano to od lat, no ale k***a, żeby z normalnego społeczeństwa stoczyć się na takie dno to trzeba mieć to już w sobie.

Żebyś zdechł ty, pokolenie czerwonych złodziei, jak i wszyscy, którzy boją się złapać rząd za mordę i jebnąć nim o chodnik.



ooo kolejny wielki obrażony. To może po waszemu:

ale Wy jesteście pok***ieni! ch*je złamane! Przecież wybory były 2 lata temu! Czemu nei wybraliście kogoś normalnego? Tylko znów tego kutafona na premiera? Poj***ni jestescie, czy z policji? Zamiast wziąć dupe w troki i jak ludzie zmienić władzę, to bawicie sie w jakiś popie**olonych agentów i conanów którzy sami wszystko by rozj***li. Kto wam kazał wybierać ryżego na kolejne 4 lata? Gdzie mieliscie wtedy mózgi psy j***ne?