18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe przepisy

RobDeMay • 2022-11-01, 18:05
Stare baby jebac prądem i gościa, który zatwierdził chory przepis o bezwzględnym pierwszeństwie


yankers

2022-11-05, 09:52
Antitheist napisał/a:

pie**olenie o szopenie. Sugerowanie, że jakkolwiek rzetelne jest porównywanie roku 2020 do 2021, gdzie w tym pierwszym ruch na ulicach przez sytuację pandemiczną był na ogół kilka razy mniejszy niż w 2021 i obecnie. Jakby porównać obecną sytuację z 2019 pewnie wyszłoby na korzyść obecnej.
Ale z drugiej strony też ten przepis nie jest idealny, też mnie to nieraz wk***ia jak jeżdżę autem, ale z drugiej strony jak chodzę pieszo to co 2 ch*j ma mnie w ch*ju i nie ustępują nawet jak stoję już 3-4 sekundy żeby się upewnić że ze mnie nie zrobi plamy gówna na jezdni. Ogólnie jedno wielkie wk***ienie.



No i jest to pie**olenie o szopenie, bo względem roku 2019 ilość potrąceń jak i ofiar na przejściach dla pieszych spadła o ponad 40% :)

A porównywanie z 2020 rokiem jest niedorzeczne ze względu na lockdowny i ogólną panikę.

EDIT:// Chociaż nie, można porównać z 2020 ale trzeba wziąć pod uwagę pełne dane a nie wyrywkowo. Jest lepiej nawet względem 2020 roku, wystarczy spojrzeć na % udział wypadków na przejściach dla pieszych w ogólnej liczbie wypadków, a % ten spadł o ponad 1/3.

leonsjo

2023-06-29, 12:05
garota napisał/a:

Od momentu wprowadzenia zmian wraz z tymi o bezwzględnym pierwszeństwie (czerwiec 2021) to był pierwszy rok od kilkunastu lat kiedy ilość wypadków na przejściach się zwiększyła...o około 30% więcej potrąceń. A te k***y nadal twierdzą że działają dla naszego dobra.



Ale to jest wielutna bzdura co napisales. Ilosc wypadkow sie zmniejszyla o 50%. Skoncz klamac. I jescze Ci debile co plusuja :v

0_rafiks_0

2023-07-01, 21:01
Albo ustawka albo kierowca idiota.