18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to dojechaliśmy do momentu, gdzie 2+2 jest 5!

McQurwa • 2019-05-08, 08:38
najazd pedałów , lesbijek i kryminalistów
I bądź tu normalnym człowiekiem!

poligon6

2019-05-08, 08:44
Powiem co teraz bedzie. Wszystkie Janusze co to w weekendy leża pijane, a ich jedyna aktywność społeczna to pobieranie zasiłku. Teraz zdobia Hurrr Durrrr! I poleca głosowac na PiS bo najświętsza panienke "obrażajom".

Tylko podziekowac tym lewackim zjebom, myslałem ze wiekszej durnoty od jedzenia publicznie bananów nie bedzie, jednak nie doceniłem zj***nia umysłowego tak zwanej opozycji.


juzeg

2019-05-08, 09:12
Co nie zmienia faktu że kominiarze wpie**alający się do domu o 6 rano bo jakaś baba porobiła wlepy to są standardy wczesnosowieckie

skywalker75

2019-05-08, 09:18
juzeg napisał/a:

Co nie zmienia faktu że kominiarze wpie**alający się do domu o 6 rano bo jakaś baba porobiła wlepy to są standardy wczesnosowieckie



Myślę, ze to jednak normalne demokratyczne standardy. Przychodzą wtedy, kiedy już prawdopodobnie nie śpisz, a jeszcze nie wyszedłeś do pracy. Nikt nie bedzie się bawił w szukanie i wyciąganie ludzi z biur kiedy już dziennikarze zdążą dojechać i będą robić jeszcze wiekszą aferę.

r061071

2019-05-08, 09:22
o wiedze ze kolga to taki pozytywny katolickobolszewickipisuar w mlodosci byles ministrantem co?

co ty robisz na sadistyku kapujesz do torunia?

dennissliwa

2019-05-08, 09:25
Spalić ich wszystkich żeby potomstwa nie wydali..

Wiewór

2019-05-08, 09:33
skywalker75 napisał/a:

Myślę, ze to jednak normalne demokratyczne st



No chyba w k***a w "demokratycznym" Iranie albo w ultra liberalnej Rosji.
W kraju cywilizowanym w takiej sytuacji wysyła się do podejrzanego list polecony z wezwaniem stawienia się na dołku celem złożenia wyjaśnień tudzież wysyła się dzielnicowego.

Już sam fakt, że mamy w KK paragraf za obrazę uczuć religijnych stawia nas w czołówce popie**olonych ciemnogrodzkich krajów wyznaniowych. :roll:

Ja mi się zachcę to sobie zrobię wycior do dupy z wizerunku waszego pana jezuska i ch*j komukolwiek do tego.

poligon6

2019-05-08, 09:38
Abraxus napisał/a:

Ja mi się zachcę to sobie zrobię wycior do dupy z wizerunku waszego pana jezuska i ch*j komukolwiek do tego.



Popieram, tylko wtedy trzeba do kosza wyjebac paragraf o mowie nienawiści.

Wiewór

2019-05-08, 09:45
@up zgadza się ale pod pewnymi wyjątkami. Zakaz nawoływania do faszyzmu i komunizmu oraz możliwość dochodzenia swoich praw w sądzie z KC.
Generalnie wymiar sprawiedliwości nie powinien w ogóle marnotrawić czasu na jakieś internetowe wyzwiska.
Jak ktoś się poczuł urażony to niech złoży prywatny pozew.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-08, 10:10
Na czele tego państwa stoją stulejarze,którzy od samej góry wydają rozkaz,żeby oddziały szły i zawijały typiare,która do obrazu przyczepiła kolorowe paski.W demokratycznym kraju,jak zniszczysz publiczna rzecz,albo kogoś innego,to odpowiadasz za wandalizm.W konstytucji tylko flaga państwowa jest chroniona,a do tego obrazu idiotka mogła sobie,na nim,nawet narysować ch*ja.Zamykanie jej na kilka godzin,jest pokazaniem,że wolność jest mniej ważna,niż religia,a to kalifat.Tak bym powiedział jakby mi na kościele zależało,ale ciesze się,że to się stało,bo represje wobec jakichkolwiek ludzi,otworzy ludziom oczy,że kościół stoi dziś tam,gdzie kiedyś stał kiszczak.Na takich sytuacjach kościół,nie zyskuje nic,ale traci w podświadomości ludzi bardzo dużo .Ja chciałbym żeby policja wchodziła z powodów religijnych do domów i robiła przeszukania,zatrzymania codziennie,wtedy ludzie zrozumieją szybciej,że dzieje się coś co kiedyś się nie zdarzało,że kościół nie jest miłosierny,tylko represyjny,a wszystkie represje idą,kiedyś na dno buhahahahbubhhaha

Argeusz

2019-05-08, 10:20
@up w polskim prawie istnieje takie pojęcie jak "obraza uczuć religijnych".

skywalker75

2019-05-08, 10:25
Abraxus napisał/a:

No chyba w k***a w "demokratycznym" Iranie albo w ultra liberalnej Rosji.
W kraju cywilizowanym w takiej sytuacji wysyła się do podejrzanego list polecony z wezwaniem stawienia się na dołku celem złożenia wyjaśnień tudzież wysyła się dzielnicowego.
Już sam fakt, że mamy w KK paragraf za obrazę uczuć religijnych stawia nas w czołówce popie**olonych ciemnogrodzkich krajów wyznaniowych.
Ja mi się zachcę to sobie zrobię wycior do dupy z wizerunku waszego pana jezuska i ch*j komukolwiek do tego.



Ale domokracja nie polega na tym, że robisz co chcesz ... to się nazywa anarchia, a juz na pewno w demokracji, jakieś chore jednostki co lubią wkadać sobie wyciory do dupy, nie powinny nakazywać większości co mają robić i jakie prawa ustalać . co nie ?

Swoją drogą, to zdjęcia tej Eli trzymają ? :)

janlew

2019-05-08, 10:34
Bardzo k***a dobrze. Jeszcze pare lat temu można było liczyć wyłącznie na to, że sukę skażą ze obrazę uczuć, ale tylko dla tego że Jezus jest również Prorokiem w Islamie, lub że wielu uważa Marie za żydówkę. W Polsce kraju gdzie ogromna większość to katolicy, powinno się karać k***y które obrażają Polaków i ich religię.
A żydzi, muzułmanie i lewactwo, w swoich krajach niech sobie karają za obrazę swoich uczuć, co zresztą czynią

Ca...........on

2019-05-08, 10:45
k***a mać. Czy naprawdę ludzie nie mogliby zacząć grzecznie uprawiać własne poletka i przestać się wpie**alać na poletka wszystkich innych? Ja już tego kołtuństwa mam naprawdę dosyć i nazywam prosto w oczy takich ludzi kołtunami. Jednych i drugich, co się wpie**alają tam, gdzie ich nos się nie powinien znajdywać.

poligon6

2019-05-08, 10:47
Nie ma czegoś takiego jak obraza uczuc religijnych, obraza mniejszości itp. To wymysl zakompleksionych debili.

Typów rozklejjających odpustowe obrazki z tęcżą należy karać za niszczenie własności, czy to publicznej czy prywatnej i tyle. Inaczej zapędzimy sie w absurdzie, tak jak na zachodzie gdzie powiedzenie kilku słów prawdy o pedałkach czy muslimach jest karalne. Nie dajmy sie skręcić w drugą strone.

Ktoś jest tęczowym debilem i czuje potrzebe dorabiania tęczy, to niech to robi. Beż reakcji zdechnie medilanie wczesniej czy później.