18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to dojechaliśmy do momentu, gdzie 2+2 jest 5!

McQurwa • 2019-05-08, 08:38
najazd pedałów , lesbijek i kryminalistów
I bądź tu normalnym człowiekiem!

zielonydarian

2019-05-09, 10:54
Żydków sobie obrażajcie....a nie bo tam piniondze dajo i stołki.....

idejakprzecinak

2019-05-09, 11:07
juzeg napisał/a:

Co nie zmienia faktu że kominiarze wpie**alający się do domu o 6 rano bo jakaś baba porobiła wlepy to są standardy wczesnosowieckie



Masz rację, powinni wj***ć się między 3 a 4 rano jak to robiła carska ochrana ;)

poligon6

2019-05-09, 11:10
idejakprzecinak napisał/a:

Masz rację, powinni wj***ć się między 3 a 4 rano jak to robiła carska ochrana



Ja tam wezwania za mowe nienawiści na tym portalu dostawałem listownie . Uważajcie na niektórych uzytkowników w tym niejaka justynke.

realign

2019-05-09, 13:18
Abraxus napisał/a:

@up zgadza się ale pod pewnymi wyjątkami. Zakaz nawoływania do faszyzmu i komunizmu oraz możliwość dochodzenia swoich praw w sądzie z KC.
Generalnie wymiar sprawiedliwości nie powinien w ogóle marnotrawić czasu na jakieś internetowe wyzwiska.
Jak ktoś się poczuł urażony to niech złoży prywatny pozew.



Zgadzam się! Urażony powinien złożyć prywatny pozew, ma pełne prawo do zostania wysłuchanym, obsranym i pociągniętym do odpowiedzailności finansowej za zawracanie dupy. :D

Argeusz

2019-05-09, 16:08
poligon6 napisał/a:

Ja tam wezwania za mowe nienawiści na tym portalu dostawałem listownie . Uważajcie na niektórych uzytkowników w tym niejaka justynke.



I co, był jakiś wyrok? :D

Ni...........ny

2019-05-09, 22:36
poligon6 napisał/a:

Zgadzam się! Urażony powinien złożyć prywatny pozew, ma pełne prawo do zostania wysłuchanym, obsranym i pociągniętym do odpowiedzailności finansowej za zawracanie dupy. :D



To dobrze że kradnę internet , będą sąsiada po sądach ciągać :amused:

PieronJasnySzlag

2019-05-10, 00:16
Abraxus napisał/a:

Hipotetycznie.
Lepiej, żeby dziecko wychowane było przez dwóch normalnych pedałów albo lesby czy wielodzietną rodzinę patusów nierobów alkoholików pseudopatriotów nacjonalistów?
Kto wychowa bardziej wartościowego obywatela?


No porównanie po ch*ju. Tak jakby para heteroseksualna to przeważnie były Karyny i Sebixy a para homoseksualna to zawsze dwóch architektów pijących latte i chodzących do teatru.
Orientacja seksualna nie ma nic wspólnego z poziomem patologii. Co niezmienia faktu że jest patologią samą w sobie bo nie daje dziecku odpowiednich wzorców.



Co do tematu. Żeby było jeszcze zabawniej. Przedstawiciel Konfederacji idąc za słowami środowiska LGBT <Symbol tęczy można zestawiać dowolnie, nikogo nie obraża>umieścił na swoim profilu tęcze z napisem Aids & Hiv. I zgadnijcie co odpisują mu tolerancyjni postępowcy? No okazuje się że są tym artystycznym przekazem urażeni. Bezczelność lewel lewak.

SQRW3L_ponury

2019-05-10, 05:30
Spiderowski napisał/a:

No porównanie po ch*ju. Tak jakby para heteroseksualna to przeważnie były Karyny i Sebixy a para homoseksualna to zawsze dwóch architektów pijących latte i chodzących do teatru.



pie**olenie że kazda para gejuchów i lesb to zboczeni dewianci którch jedynym celem jest zasilanie homoparad jest tak samo głupie jak piedolenie ze kazda para hetero to Karina i Seba - ogarniasz to ?

Spiderowski napisał/a:

Orientacja seksualna nie ma nic wspólnego z poziomem patologii. Co niezmienia faktu że jest patologią samą w sobie bo nie daje dziecku odpowiednich wzorców.



Absurd logiczny - albo 'nie mam nic wspólnego' albo 'nie daje odpowiednich wzorców' - apropos - wzorce dwóch lesb zyjących na highendowym poziomie mogą być o klase lepsze niz wzorce seby i kariny z jakiegos pipidówa gdzie mentalnosc reguluje lokalny pedofil w koloratce

Spiderowski napisał/a:

Co do tematu. Żeby było jeszcze zabawniej. Przedstawiciel Konfederacji idąc za słowami środowiska LGBT <>umieścił na swoim profilu tęcze z napisem Aids & Hiv. I zgadnijcie co odpisują mu tolerancyjni postępowcy? No okazuje się że są tym artystycznym przekazem urażeni. Bezczelność lewel lewak



Odpisują tak nie żadni 'tolerancyjni postępowcy' tylko lewackie zjeby - spaczone dokładnie w takim samym stopniu co zjeby prawackie którym przeszkadza kolorowe tło na obrazkach z zydówką - problem z nimi jest identyczny - to ideologiczne patusy których przerasta indywidualne myslenie - co ciekawe - jedni i drudzy z reguły nie zdają sobie sprawy ze skali swego odchyłu

poligon6

2019-05-10, 08:27
Argeusz napisał/a:

I co, był jakiś wyrok?



Miałem akurat wtedy w domu impreze i wiele osób miało dostep do komputera. :-) . Poza tym przeciw rodzinie nie mozna składac zeznań :-)

Druga sprawa ze "na prowincji" tak się chce prowadzić warszawskie pierdy, jak woła do rzeźni. No chyba ze nawrzucasz komus znanemu.

TrisK

2019-05-10, 12:15
Wolfghar napisał/a:

Potraficie tylko pisać jak to nie jesteście oburzeni homoseksualizmem czy robicie coś w związku z tym? ;D



Po cholerę coś robić z homoseksualizmem. Dwoje dorosłych ludzi. Nic Ci do tego. Za to klechów gwałcących dzieci dalej uposażać, bronić i hołubić/ Idzcie w ciul z takimi poglądami. Słabieńka ta religia jak obraża ją Harry Potter, Hello Kitty czy tęcza. Śmiech na sali...

poligon6

2019-05-10, 12:19
TrisK napisał/a:

. Słabieńka ta religia jak obraża ją Harry Potter, Hello Kitty czy tęcza. Śmiech na sali...



Każdego zjeba cos obraża. Dewiantów obraża znak "zakaz pedałowania". Albo wytykanie im ze normalna rodzina składa się z kobiety i meżczyzny, nadmienie; biologicznego, nie jakiegos transformersa z ucietymi gonadami czy doprawionym prąciem.

TrisK

2019-05-10, 12:19
piotrj3 napisał/a:

Wielu z was pie**oli, albo są fanatykami którzy mają dziwną urazę, albo jesteście jakimś kółkiem poszkodowanych przez nielicznych pedofilów kościelnych których statystycznie jest naprawdę mało. Czyli krótko mówiąc jesteście wyprani przez media..



Chłopie - poczytaj sobie śledztwa i wyniki badań ze Stanów, Australii i Irlandii. A Australii 7% kleru pedofillna a w niektórych zakonach nawet do 47 %. Wszystko udowodnione sądowo i część już siedzi.... Jak można to bydlactwo bronić to mi się w pale nie mieści...


Musashi_Miyamoto

2019-05-10, 13:41
Abraxus napisał/a:

No chyba w k***a w "demokratycznym" Iranie albo w ultra liberalnej Rosji.
W kraju cywilizowanym w takiej sytuacji wysyła się do podejrzanego list polecony z wezwaniem stawienia się na dołku celem złożenia wyjaśnień tudzież wysyła się dzielnicowego.
Już sam fakt, że mamy w KK paragraf za obrazę uczuć religijnych stawia nas w czołówce popie**olonych ciemnogrodzkich krajów wyznaniowych.
Ja mi się zachcę to sobie zrobię wycior do dupy z wizerunku waszego pana jezuska i ch*j komukolwiek do tego.



Wąski umysł masz.

Zatrzymanie "nagłe" jest bardzo ważne w śledztwie przeciwko zorganizowanym grupom. A takich w powyższym zjawisku się poszukiwało. Ci ludzie są zorganizowani i robią zorganizowane akcje więc nic dziwnego że Policja i Prokuratura chce by nie było tajności w ich działaniach... Wszyscy chcemy wiedzieć coś więcej... Czyli kto decyduje, motywuje, FINANSUJE... Jedno jest pewne że nie są to działania spontaniczne tylko motywowane i bardzo do siebie podobne w scenariuszach... Ja bynajmniej chce coś więcej wiedzieć a by wiedzieć coś więcej TRZEBA ZASKAKIWAĆ sprawców.... Wtedy nie zdążą przygotować dobrych historyjek o spontaniczności swojego działania.

PieronJasnySzlag

2019-05-10, 17:37
SQRW3L_ponury napisał/a:

pie**olenie że kazda para gejuchów i lesb to zboczeni dewianci którch jedynym celem jest zasilanie homoparad jest tak samo głupie jak piedolenie ze kazda para hetero to Karina i Seba - ogarniasz to ?


No właśnie dokładnie tak napisałem. Przeczytaj uważnie jeszcze raz, może zrozumisz.
SQRW3L_ponury napisał/a:


Absurd logiczny - albo 'nie mam nic wspólnego' albo 'nie daje odpowiednich wzorców' - apropos - wzorce dwóch lesb zyjących na highendowym poziomie mogą być o klase lepsze niz wzorce seby i kariny z jakiegos pipidówa gdzie mentalnosc reguluje lokalny pedofil w koloratce


Pare linijek wcześniej piszesz że myślenie stereotypami jest głupie by po chwili pie**olić że w koloratce jest pedofil :D
Uwielbiam cymbałów którzy myślą że są ponad jakimś tematem i wszystkich traktują z góry jak intelektualny plebs ale prawda jest taka że sami są jeszcze głupsi :D

Tak, para les nawet na wysokim poziomie jest gorsza od zwykłej rodziny janusza i grażyny. Dziecko dla prawidłowego rozwoju potrzebuje wzorca męskiego i żeńskiego. Pary homo nie są w stanie im tego zapewnić choćby stefan co dzień przebierał się za mariole.

piotrj3

2019-05-11, 16:18
TrisK napisał/a:

Chłopie - poczytaj sobie śledztwa i wyniki badań ze Stanów, Australii i Irlandii. A Australii 7% kleru pedofillna a w niektórych zakonach nawet do 47 %. Wszystko udowodnione sądowo i część już siedzi.... Jak można to bydlactwo bronić to mi się w pale nie mieści...



Źródła? Bo w USA z tego co wiem jest większa szansa że prawnik to pedofil niż katolicki ksiądz. A Australia z tego co wiem jest bardzo zmixowana pod względem nawet rodzaju chrześcijaństwa.

Przeczytaj sobie "Pedophilia and Homosexuality" na washington post, tam mały cytat:

Cytat:

* Homosexuals make up less than 3 percent of the population, not "8 to 10 percent" as your article reported. A recent study in Demography estimates the number of exclusive male homosexuals in the general population at 2.5 percent and the number of exclusive lesbians at 1.4 percent.

* Homosexuals are overrepresented in child sex offenses: Individuals from the 1 percent to 3 percent of the population that is sexually attracted to the same sex are committing up to one-third of the sex crimes against children. A study in the Journal of Sex Research found that although heterosexuals outnumber homosexuals by a ratio of at least 20 to 1, homosexual pedophiles commit about one-third of the total number of child sex offenses.



Z psychology today "Beyond Bad-Apple Priests: Who the Pedophiles Really Are"

Tam jest dużo informacji pokroju kto w jakim wieku jest pedofilem itd, jak również jakie są preferencje jak i artykuł wcześniejszy wspomina że pedofilami są prawie wyłącznie mężczyźni.

Cytat:

Victims under 12 were typically abused by caregivers: parents, step-parents, other relatives, babysitters, or camp or recreational-program staff. Teens were generally abused by friends or acquaintances.

Under "other," the NSHS asked: Who? Surprisingly, not one victim mentioned a priest. Most of the abusers in this category were teachers, neighbors, doctors, grandparents, a parent's friend or coworker, or an adult around the house: a gardener, or repairman.