18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to dojechaliśmy do momentu, gdzie 2+2 jest 5!

McQurwa • 2019-05-08, 08:38
najazd pedałów , lesbijek i kryminalistów
I bądź tu normalnym człowiekiem!

Wolfghar

2019-05-08, 15:30
Potraficie tylko pisać jak to nie jesteście oburzeni homoseksualizmem czy robicie coś w związku z tym? ;D

Recydywista

2019-05-08, 15:32
matury piszą, dno umyslowe w domu siedzi i komentuje posty na sadolu ...

PieronJasnySzlag

2019-05-08, 16:01
To jest k***a kabaret. Powiedz coś o żydach - antysemita!!!aresztować!!!
Powiedz coś o migrantach - rasista!!!aresztować!!!
Powiedz coś o gejach i feministkach - homofob!!!!aresztować!!!
Wyjdź z flagą na marsz narodowców - faszysta!!!aresztowac!!!

Ale jak tak śpiewające k***y obrażają katolików to jest wszystko ok bo można.

Tak, mnie ta profanacja obraziła. Ale nie dlatego że obraził mnie wizerunek Marii z tęczą w tle ale dlatego że tą akcje przeprowadziły feministki, czyli lewackie ścierwo które jest gorsze od karalucha. Bolszewia marksistowska w czystym wykonaniu. Te ścierwo jest gorsze niż faszyzm i takie bezczelne jednostki powinno się utylizować.

SQRW3L_ponury

2019-05-08, 16:55
Katotalibski przykład sp***olenia mentalnego rodem z krajów gdzie dymają kozy - pokazuje dobitnie do czego doprowadza popuszczenie smyczy religianckiej patologii - az sie wierzyć nie chce ze te qrwy robią takie jazdy w XXI wieku w srodku europy

nectovelius

2019-05-08, 16:56
dennissliwa napisał/a:

Spalić ich wszystkich żeby potomstwa nie wydali..



O toś doj***ł do pieca... to geje i lesby mogą mieć potomstwo :?: O ile lesby mają taką opcję to co by gejom wyszło... aż strach pomyśleć jaki kolor miałyby ich dzieci :P

dzaanas86

2019-05-08, 17:27
Jestem apostatą ale jak widzę coś takiego to mnie w ch...u strzyka. Ja rozumiem łamanie tabu i nawet staram się pojąć wszelakie formy indywidualności wraz z tzw. "sztuką", no ale pewnych symboli się nie rusza. Jesteś pedał, to sobie bądź a nie lataj z piórkiem w dupie po ulicy z Matką Boską stylizowaną na twój symbol.

hanney

2019-05-08, 17:53
A mnie bawi.!

Niedorozwinięte maupy, które są tak nowoczesne i oświecone, że muszą obrażać inne maupy. Cóż za zoo.

hamusq

2019-05-08, 18:40
Wali mnie i jedna strona i druga strona konfilku... Podatki k***y obnizac, modernizowac kraj, a nie pie**olami sie zajmowac.

mygyry

2019-05-08, 19:36
Czy ateistów nie powinno serdecznie pie**olić w co kto wierzy i jak bardzo w związku z tym jest poj***ny lub nie?

ProVVe

2019-05-08, 19:38
Nie czaję nie jestem w temacie? Jakaś k***a robi tęczową maryję i dziwi sie, że trafia do paki? Jesli tak to wygląda to jest tepą głupią k***ą... Niech pilnuję swojej p*zdy... Tak robi j***ny ch*jstop dokładnie to samo... Byle co o bambusach, j***nych kozojebcach czy pejsatych pomiotach i atakuja ludzi to ja tez do paki raz dwa i jeszcze pałować... ALBO WSZYSCY MAJA KLOPOTY ALBO NIKT to jest k***a rownosc... Jebac, ze to akurat tylko polepszy notowania pisu. Nie trawie ani po ani pis, ale to co robia te debile tylko umacnia za kazdym razem przeciwnika :-D . To tak jakby na wojnie im amunicje i ludzi dostarczali. Tyle, ze to te same świnie przy korycie

Szangti

2019-05-08, 19:46
Chciałem napisać "j***ć pedałów i zboczeńców z lgbt etc..." ale to byłaby dla nich przyjemność...

McQurwa

2019-05-08, 20:18
Szangti napisał/a:

Chciałem napisać "j***ć pedałów i zboczeńców z lgbt etc..." ale to byłaby dla nich przyjemność...



doznają tęczowej laski zbawienia

gr3go

2019-05-08, 20:39

adamex91

2019-05-08, 20:39
Świeża sprawa: w Londyńskiej Saatchi Gallery muzułmanie stwierdzili, że jakis obraz ich obraża to od razu został zasłonięty. Wygląda na to, że wkraczają u nas europejskie standardy - ktoś obraża uczucia religijnie to ponosi konsekwencje

Rejti

2019-05-08, 20:46
skywalker75 napisał/a:

Myślę, ze to jednak normalne demokratyczne standardy. Przychodzą wtedy, kiedy już prawdopodobnie nie śpisz, a jeszcze nie wyszedłeś do pracy. Nikt nie bedzie się bawił w szukanie i wyciąganie ludzi z biur kiedy już dziennikarze zdążą dojechać i będą robić jeszcze wiekszą aferę.



Widzę że robisz rozróżnienie na okres wczesno-sowiecki i późno? Hehe, myślałem że w dzisiejszych czasach tacy debile już wymarli, ale widać trwałem w błędzie :roll: