18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to dojechaliśmy do momentu, gdzie 2+2 jest 5!

McQurwa • 2019-05-08, 08:38
najazd pedałów , lesbijek i kryminalistów
I bądź tu normalnym człowiekiem!

El Caudillo

2019-05-08, 21:23
kurde nie mógł ktoś oznaczyć fekalia czy co, teraz muszę oglądać na pierwszej stronie te dwie małpy póki nie zejdą w dół :P

Wiewór

2019-05-08, 21:28
Tęsknilem za taką gownoburza polotyczno religijna. :mrgreen:

LOOFAH

2019-05-08, 22:30
juzeg napisał/a:

Co nie zmienia faktu że kominiarze wpie**alający się do domu o 6 rano bo jakaś baba porobiła wlepy to są standardy wczesnosowieckie



Ze skrajności w skrajność. j***ć ekstremistów.

GwałcicielKuz

2019-05-08, 23:29
j***ć pedałów !!!!!!

oj chyba to nie był muj najlepszy pomysł

oj chyba to nie był muj najlepszy pomysł

Szparas

2019-05-08, 23:32
Jak kogoś to obraziło to powinien to albo zignorować albo cywilnie domagać się jakiegoś zadośćuczynienia. Państwu ch*j do tego

eMCeONe

2019-05-09, 00:21
Ej... w sumie to się dziwię... rząd pie**oli nas w dupę odkąd pamiętam.. dajemy się dymać ku uciesze socjalobiorców, hejtujemy w internecie jaki to kraj okropny a nie zrobimy z tym nic.. Ja osobiście mam na takie akcje ostro wyj***ne i gdyby tak samo ludzie mieli na to wyj***ne to ta akcja nawet by nie ujrzała światła dziennego. Miejcie wyj***ne a będzie Wam dane (jak to mówią współcześni madkowie i tatofie)

modoc

2019-05-09, 06:52
Chcemy czy nie chcemy jest to usankcjonowane prawnie.

Art. 196

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Ja jestem za skasowaniem tego i wtedy będzie wolna amerykanka.

piotrj3

2019-05-09, 07:47
Wielu z was pie**oli, albo są fanatykami którzy mają dziwną urazę, albo jesteście jakimś kółkiem poszkodowanych przez nielicznych pedofilów kościelnych których statystycznie jest naprawdę mało. Czyli krótko mówiąc jesteście wyprani przez media.

A teraz po jaką cholerę istnieją takie prawa/zakazy jak zakaz propagowania UPA, zakaz propagowania idei faszystowskich i komunistycznych, zakaz obrażania uczuć religijnych, używanie terminu "polskie obozy śmierci", ?

Owszem można by gadać że idea komunizmu czy faszyzmu jest niebezpieczna, ale nie ma realistycznych szans w Polsce by takie coś weszło w życie. Więc o co chodzi?
Dlatego że masz dużo patriotów, katolików, i ludzi ogólnie rodzinnie poszkodowanych przez nazistów, komuchów, UPA itd. Więc gdyby ktoś propagował takie rzeczy, to jest to jawna prowokacja. Teraz weźmy 1% agresywnych ludzi z tych grup i dochodzi do samowolki gdzie jedni wpie**alają drugim. W USA jedni wpieprzali drugim bo drugim nie podobają się czyjeś poglądy. Więc jak tego uniknąć? Mieć w miarę jednolite społeczeństwo kulturowo. Czy polski ateista i polski katolik mogą się dogadać ? Tak, bo mają podobne wartości.

Ni...........ny

2019-05-09, 08:06
nectovelius napisał/a:

O toś doj***ł do pieca... to geje i lesby mogą mieć potomstwo ...



Mogą mogą, po pierwsze pewnie na jakiejś wiagrze część pedałów mogłaby wyr*chać laskę żeby zalać formę a nawet jeżeli nie to mamy XXI wiek i wystarczy spuścić się do kubeczka, zapłacić, wynająć laskę która da się zapłodnić i urodzi.
Po porodzie zrzeka się praw do dziecka i taki pedał zostaje z dzieckiem do którego ma pełne prawa rodzicielskie.

Więc w polsce narodowo katolickio homofobicznej para pedałów może wychowywać dziecko zgodnie z prawem.

Dziwi cię to bo mentalnie i intelektualnie tkwisz w średniowieczu a świat poszedł na przód :kawa:

poligon6

2019-05-09, 09:06
Niezwyciężony napisał/a:

Więc w polsce narodowo katolickio homofobicznej para pedałów może wychowywać dziecko zgodnie z prawem.



Tylko dziecka szkoda, para dewiantów skazuje młodego człowieka na chora i niepełnosprawna rodzine, by cos sobie udowodnić.

Niezwyciężony napisał/a:

Dziwi cię to bo mentalnie i intelektualnie tkwisz w średniowieczu a świat poszedł na przód



Ale jaki postęp tu sie dokonał? Pedał zawsze mógł wyr*chać laskę, ty też możesz wyr*chac pedała. Ale czy to postep?

Wiewór

2019-05-09, 09:29
Hipotetycznie.
Lepiej, żeby dziecko wychowane było przez dwóch normalnych pedałów albo lesby czy wielodzietną rodzinę patusów nierobów alkoholików pseudopatriotów nacjonalistów? :-D
Kto wychowa bardziej wartościowego obywatela?

Ni...........ny

2019-05-09, 09:33
poligon6 napisał/a:

Tylko dziecka szkoda, para dewiantów skazuje młodego człowieka na chora i niepełnosprawna rodzine, by cos sobie udowodnić.


Czy ja wiem, zapijaczony janusz napie**alający rodzinę też dobrze na psychikę dzieciaka nie wpływa, a niby po bożemu (ojciec+matka)

poligon6 napisał/a:


Ale jaki postęp tu sie dokonał? Pedał zawsze mógł wyr*chać laskę, ty też możesz wyr*chac pedała. Ale czy to postep?



Nie w tym sensie, chodziło mi o to że poszedł na przód w sensie technicznym/medycznym, i nie trzeba się spuszczać w p*zdę w pozycji na misjonarza żeby doszło do zapłodnienia.

poligon6

2019-05-09, 09:38
Niezwyciężony napisał/a:

Czy ja wiem, zapijaczony janusz napie**alający rodzinę też dobrze na psychikę dzieciaka nie wpływa, a niby po bożemu (ojciec+matka)



Jakie to oklepane. Patusom dzieci sie odbiera. Ale miło że stawiasz patologie na jednym poziomie.

Niezwyciężony napisał/a:

Nie w tym sensie, chodziło mi o to że poszedł na przód w sensie technicznym/medycznym, i nie trzeba się spuszczać w p*zdę w pozycji na misjonarza żeby doszło do zapłodnienia.




W średniowieczu też mógł się spuscić do kubeczka, wlać do baraniego jelita i wycisnąć w cipie.

Abraxus napisał/a:

Kto wychowa bardziej wartościowego obywatela?



Żaden albo kazdy. Dziecko moze odrzucic patologiczne idały, w tym , ze zostało adoptowane/poczete by dwóch zboczków miało satysfakcje.

avic

2019-05-09, 10:35
Mnie za to najbardziej w tej całej akcji bawi nazywanie zatrzymanej "artystką". Akcja ogólnie pokroju "Gówna artysty" Manzoniego. (odsyłam do wikipedii) . Wziąć obraz, który ma setki lat, jest symbolem religii, kultury, poniekąd historii i dokleić mu genderową tęcze. Faktycznie trzeba być wybitnym umysłem, wyprzedzającym nasze czasy, żeby wpaść na coś tak prostego i genialnego....

Tu chodzi wyłącznie o zasadę. Zasadę, z która ja się w 100% zgadzam. To jest plucie w twarz szeroko pojętym ideałom -: "Patrzcie jaka jestem zajebista, nowoczesna, otwarta, a wy to ciemnogród" Wali mnie osobiście cały KK. Próbowałem się przemóc, ale podczas 3 ostatnich wizyt wyszedłem w takcie kazania z powodu politycznego i pseudopsychologicznego pie**olenia głównego wykładowcy. Fanatyzmu religijnego nikt mi nie zarzuci :) Ale jakby nie patrzeć ten obraz jest symbolem - ludzie za niego ginęli, inni wierzą, że ma moc uzdrawiania itp. Tak samo nie zgadzam się z bezpodstawnego szydzenia z religii, jak nie zgadzam się z tyraniem homosiów za to, że są homo.

Z religią, orientacją, czy poglądami politycznymi powinno być jak z ku*asem. Fajnie, że swojego masz, ale nie musisz się z nim obnosić na wierzchu a tym bardziej nie warto próbować wciskać go na siłę innym.