18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i się wydało

nowynick • 2018-01-17, 09:48

wiecie jak się głupio człowiekowi robi jak wpisuje w tagi obok siebie Owsiaka i Hitlera?

Halman

2018-01-17, 09:50
on to autentycznie powiedział? jakieś wiarygodne źródła?

Halman

2018-01-17, 09:53
Red_Devil_1878 napisał/a:

@up Tak, Lincoln potwierdza.


pytam poważnie bo tacy ludzie jak Owsiak już dawno utwierdzili się w przekonaniu że co nie powiedzą i tak bedzie przyjęte brawami...

Cormor

2018-01-17, 10:00
nowynick napisał/a:

wiecie jak się głupio człowiekowi robi jak wpisuje w tagi obok siebie Owsiaka i Hitlera?



A tam pie**olisz Pan :krejzi:

Dam piwko, dla mnie jesteś bohaterem, bo nie bałeś sie otwarcie powiedzieć tego, o czym inni tylko szepcą!
Cała ta impreza jest przesycona trzecią rzeszą. Albo jesteś naziolem, dajesz do puszki i wódz jest zadowolony, albo nie dajesz i wszyscy zwolennicy tego ustroju chcą Cie zabić... Wszak ten kto ma czerwone serduszko jest traktowany jak członek NSDAP, a reszta? Zutylizować. Sam sprzęt który oni tam kupują, to czysta eugenika. Masz serduszko na czole, jesteś traktowany sprzętem wodza. Nie masz serduszka? Aaa, pan spoza partii... To dla pana mamy zardzewiały skalpel i młotek, tylko szybko, bo tam za drzwiami już po organy czekają...

:dead:

Przyczajonykangur

2018-01-17, 10:29
Najbardziej bawią mnie politycy którzy są święcie oburzeni że żona Owsiaka jest szefem firmy sprzedającej sprzęt medyczny, a Ci sami politycy upychają członków swych rodzin we wszelkich możliwych instytucjach i firmach państwowych.

~Velture

2018-01-17, 10:34
Przyczajonykangur napisał/a:

Najbardziej bawią mnie politycy którzy są święcie oburzeni że żona Owsiaka jest szefem firmy sprzedającej sprzęt medyczny, a Ci sami politycy upychają członków swych rodzin we wszelkich możliwych instytucjach i firmach państwowych.


Poproszę o 3 przykłady.

nowynick

2018-01-17, 11:00
Velture napisał/a:


Poproszę o 3 przykłady.



Tylko 3? Misio, Harry Potter i Macierewicz po dymisji ze stanowiska ministra. Nie no serio po pierwszym roku rządów gazety opisały chyba ze 2 tys. przypadków a Ty o 3 przykłady prosisz?

~Velture

2018-01-17, 11:02
No to nie będzie problemu z 3 przykładami

pazuzu

2018-01-17, 11:06
ch*j w dupe wszystkim co najeżdżają na WOŚP, robią zajebistą robotę prawie w każdym szpitalu jest sprzęt zakupiony przez nich który ratuje życie.

Ma...........gw

2018-01-17, 11:07
No to klasycznie: "Kiedys spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodze do niego i mowie czesc Owsiak ty sk***ysynu. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu sprzedawales uran czeczenom? Jerzy Owsiak powiedział do mnie - ty k***a gnoju i przykleił mi serduszko do czoła. Potem uciekł do lasu"

nowynick

2018-01-17, 11:08
pazuzu napisał/a:

ch*j w dupe wszystkim co najeżdżają na WOŚP, robią zajebistą robotę prawie w każdym szpitalu jest sprzęt zakupiony przez nich który ratuje życie.



k***a nie najeżdżam, sarkazm. W tym roku osobiście sobie jaja odmroziłem jak łaziłem za córką z puszką na motoorkiestrze na Bemowie ;)

~Conscribo

2018-01-17, 11:38
Velture napisał/a:

No to nie będzie problemu z 3 przykładami



w każdym materiale zanim coś napiszesz to 2 strony google w temacie musisz przeczytać żeby 'sie znać' a tu sobie 3 artów wyszukać nie potrafisz, daj spokój :roll:

Putikonto

2018-01-17, 11:58
ktoś daje owsiakowi, a ktoś nie i k***a koniec tematu. co rok ta żenująca bzdurna wojna poglądowa, w której nikt nikogo nie przekona do swoich racji.