18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i się wydało

nowynick • 2018-01-17, 09:48

wiecie jak się głupio człowiekowi robi jak wpisuje w tagi obok siebie Owsiaka i Hitlera?

The_Generat

2018-01-17, 15:27
" Nie byłem świadom, że można używać googla. Zawsze napie**alałem z pamięciówy. "

masturbacja weszła na wyższy level :)

michalek6911

2018-01-17, 15:59
Nie lękajcie się bowiem pisiorów takich jak velture, wiele ich jest i trzeba być ostrożnym bo to sąsiad z góry może okazać się nim albo nawet osoba z którą dzielisz łoże.

realign

2018-01-17, 16:21
Misiek_KRK napisał/a:

A teraz niech pierwszy rzuci kamień ten kto po dostaniu się do koryta, nie chciałby pomóc rodzinie, znajomym.
I niech nikt mi nie pie**oli, że wolałby szukać obcych osób na dobre stołki, niż przyjąć zaufanych członków rodziny czy przyjaciół.
W moje firmie 80%ludzi to ludzie z polecenia.
Dzięki temu osoba polecająca dba o to żeby osoba polecona pracowała solidnie, a polecona wie, że jak coś zapierdzieli to odbije sie też na osobie polecającej.
I tym sposobem mamy coś ala firme rodzinną w której pracują ojciec z synem, synowa z teściową, dwóch kuzynów itd



W magazynie owszem a na odpowiedzialnych, decyzyjnych stanowiskach potrzeba ludzi kompetentnych.

EdmundKemper

2018-01-17, 16:35
Czy PiS czy PO i tak każdy u rządów ustawia swoich na ciepłych posadkach, więc nie rozumiem narzekania jednych na drugich. I jakakolwiek inna partia nie zasiądzie u góry będzie tak samo. I to nie tylko w Polsce.

Ba...........yk

2018-01-17, 16:37
ePeeL napisał/a:



Już się stara srako nie produkuj. Bolszewicy i komuniści zasiadają już na wysokich stołkach już od 29 lat, bo ich oficjalnym wyginięciu, tyle że zawsze pod inną banderą. Niemniej jednak, nie wiem jak bardzo ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć, że PiS to chyba najbardziej lewacka opcja w tym kraju ze swoim socjalistycznym 500+. Tak socjalistycznym, że zadłużyli ten kraj o kolejne srogie miliardy i to nie są opinie. To są dane statystyczne, surowe fakty. Nie wiem jak ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć że PiS plując na konstytucję pluje także w twarz szarym obywatelom, tyle że połowa z nich cały czas powtarza, jak mantrę, że to pada deszcz, no i że PO było takie i srakie. Problemem nie jest WOŚP, bo sama idea jest słuszna - ludzie, którzy mogą sobie pozwolić na oddanie cząstki swoich zarobków na biednych po prostu to robią. Problemem jest mentalność polaków, którzy uważają, że ludzie robią to pod jakimś pie**olonym przymusem. Nie chcesz? Nie dajesz. Proste. Jak się nie podoba idea pomagania innym to proszę przy najbliższej możliwej okazji podpisać notkę: "Ja, <tutaj wszelkie podstawowe dane pozwalające zweryfikować daną osobę> nie życzę sobie, aby do mojego leczenia używano sprzętu zakupionego z Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy". Koniec. Będziesz miała, stara k***o, czyste sumienie, a ludzie, którzy nie będą musieli Cię leczyć - czyste ręce.



Srogie pie**olenie. MMM. Już jestem z PIS... HMMM.
Smutny jest twój rozumek. Jest tak prostacko uformowany gównianymi zagrywkami i sloganami.
Przykro się robi widząc jak się takie wpisy robi.
Zero merytoryczne. A w paszczu same prostackie sloganiki typu - podpisz karteczkę żeby sprzętem jurasa cię nie leczyli...
Żałosne. To nie jest sprzęt tego żebraka! To sprzęt Polaków! A teraz :idzwch*j:

BKKWK

2018-01-17, 16:53
Gadajcie, ile chcecie na Owsiaka. On i ludzie, którzy z nim pracują, a nawet zwykli obywatele wrzucający do puszek mają to w dupie.

Faktem jest, że WOŚP co roku kupuje więcej wysokiej jakości sprzętu, który jest wybierany na podstawie realnych potrzeb szpitali niż NFZ przez 5 lat.

A najważniejsze jest to, że WOŚP ceny negocjuje, a nie załatwia kontrakty firmom znajomych.

ePeeL

2018-01-17, 17:11
Basia_Stańczyk napisał/a:



Srogie pie**olenie. MMM. Już jestem z PIS... HMMM.
Smutny jest twój rozumek. Jest tak prostacko uformowany gównianymi zagrywkami i sloganami.
Przykro się robi widząc jak się takie wpisy robi.
Zero merytoryczne. A w paszczu same prostackie sloganiki typu - podpisz karteczkę żeby sprzętem jurasa cię nie leczyli...
Żałosne. To nie jest sprzęt tego żebraka! To sprzęt Polaków! A teraz :idzwch*j:



Po pierwsze, nie napisałem NIC co by miało wskazywać, że jesteś za PiS'em, więc smutny to jest Twój rozumek. Ja Tylko wytknąłem władzy rządzącej to za co chciałbym ich powiesić na drzewach obok liści. Uderz w stół, a nożyce same się odezwą.
Po drugie, żadnych prostackich sloganików poza obrazą Twojej obrzydliwej osoby nie użyłem - wszystko to co napisałem jest faktem. PiS zadłuża kraj i nie przestrzega Konstytucji.
Po trzecie, nie napisałem że to sprzęt Owsiaka, tylko sprzęt ufundowany przez WOŚP. Każdy to odbiera jak chce, a fakt jest jeden - sprzęt trafia do szpitali.
Po czwarte, jakimś dziwnym trafem tylko stare, zaropiałe k***y głosujące na PiS plują na Owsiaka i WOŚP, a więc wniosek nasuwa się jeden ;)
Po piąte, powtórzę to jeszcze raz, bo może jednak do Twojej małej czaszki to dotrze - nie chcesz to nie dawaj pie**olnięta babo.

TB303

2018-01-17, 17:13
ePeeL napisał/a:

nie chcesz to nie dawaj pie**olnięta babo.


To jest facet... o nicku Basia :amused:

ePeeL

2018-01-17, 17:14
Cytat:

To jest facet... o nicku Basia :amused:



Nie dość, że pie**olnięty to jeszcze trans...

TB303

2018-01-17, 17:16
ePeeL napisał/a:



Nie dość, że pie**olnięty to jeszcze trans...


Do tego zdrajca, bo jak sam mówi - nienawidzi lewaków :amused:

Krak

2018-01-17, 17:17
pazuzu napisał/a:

ch*j w dupe wszystkim co najeżdżają na WOŚP, robią zajebistą robotę prawie w każdym szpitalu jest sprzęt zakupiony przez nich który ratuje życie.



Czemu chcesz wsadzać ch*ja w dupę tym, którzy najeżdżają na WOŚP i robią dobrą robotę w każdym szpitalu?
:)
Po drugie to nie Owsiak kupuje tylko my, bo wrzucamy do puszek.

pawel789

2018-01-17, 18:57
pazuzu napisał/a:

ch*j w dupe wszystkim co najeżdżają na WOŚP, robią zajebistą robotę prawie w każdym szpitalu jest sprzęt zakupiony przez nich który ratuje życie.

- super, tylko po co robimy co roku narodową zrzutkę, skoro co miesiąc płacimy sami na ZUS i inne bezsensowne badziewia? Płacę podatki na służbę zdrowia, nie po to, żeby jeszcze co rocznie ją DOFINANSOWYWAĆ. Jakby była zrzutka na przemodelowanie systemu politycznego w naszym kraju to daję 10% majątku!

lordindycznik

2018-01-17, 19:24
Każdy sposób na wyprowadzenie kasy jest dobry nawet jak jest szczytny :D co to za różnica czy WOŚP czy Caritas jeden ch*j jak dla mnie, daje na WOŚP bo oni przynajmniej wspierają ludzi z naszego kraju, a nie jakąs j***ną Afryke czy inne dziadostwo :) Prawda jest taka że WOŚP oficjalnie pokazuje ile i na co wydał kasy i ludzie klaskają, jedyne czym warto się zainteresować to stawki prezesów któym w końcu coś się należy, chodzi o działalności takie jak melonik itp. Tak dla własnej satysfakcji warto poczytać kto jest prezesem itp.

jakubos

2018-01-17, 19:27
Przyczajonykangur napisał/a:

Najbardziej bawią mnie politycy którzy są święcie oburzeni że żona Owsiaka jest szefem firmy sprzedającej sprzęt medyczny, a Ci sami politycy upychają członków swych rodzin we wszelkich możliwych instytucjach i firmach państwowych.



Jakieś fakty czy tylko pieprzycz że coś kiedyś usłyszałeś tak jak Antek że rosja kupiła mistrale za dolara i lincoln potwierdza?

Nauczę Cię jak myśleć samodzielnie i samodzielnie coś sprawdzić.

Robimy tak:
Krok 1
- google i szukamy Jerzy Owsiak oraz kim jest jego żona.
Więc jego żona to Lidia Niedźwiecka-Owsiak.
Jest na wiki. Ale wiedziałem to już wcześniej bo ostatnio był z nią wywiad.


Krok 2
Wpisujemy w google KRS Lidia Niedźwiecka-Owsiak
i mamy wpisy z KRS gdzie występuje w radzie nadzorczej której firmy.

Znajdujemy wszystko, złoty melon oraz mrowka cała.
Oraz że jest wiceprezesem WOSP.
I już wimy gdzie jest prezesem i w jakiej firmie.
Więc NIE, NIE hanluje sprzętem medycznym.

Na zadanie domowe tłuku sprawdź dokładnie publicznie dostępne rozliczenia jakie robi Owsiak. Przedrzuj się przez gąszcz liczb.

Jego finanse są tu łatwe do znalezienie na stronce wosp

Dowiesz się że
- Na Przystanek idą pieniądze od sponsorów, którzy są proszeni o wsparcie tego dokładnie projektu, i z odsetek, którymi Fundacja dysponuje. Oprócz tego festiwal finansuje spółka Złoty Melon jako jego producent wykonawczy.
- Z finału wielkiej orkiestry nie idą na to pieniądze. Pieniacze i oszołomi prawicowi mijają się z prawdą
- Złoty melon zarabia tylko dzieki przystankowi. Nie na orkiestrze.
- Jak Owsiak wystepuje w reklamie to kasa idzie nie do prywatnej kieszeni Owsiaka tylko na Zloty Melon. Ten z kolei nalezy do wosp i kasa ostatecznie trafia do wosp.
- Mrowka Cala nie ma nic wspolnego z finansami wosp.
- porownojac ile wosp wydaje na własną obsługę z innymi firmami tego typu - jest bardzo dobrze. 8% to bardzo dobry wynik.
- nie jest prawdą że za kasę Owsiak kupił sobie jakieś wypasiony dom. Wosp posiada budynek gdzie odbywają się szkolenia, ale sam owsiak nie pojawia się tam (albo bardzo rzadko)

Generalnie, chciałbym aby finanse Rydzyka były tak transparentne jak finanse Owsiaka. Jest mega kontrolowany, zwłaszcza przez obecną niezbyt mu przychylną władzę a pomimo tego funckjonuje.

a teraz pokaż mi podobne sprawozdanie publicznie dostępne Lux Veritatis. Nie znajdziesz. Oko press się odbijało od tematu kilkukrotnie. A kasa do dyrektora leci szerokim strumienniem od rządu. To są publiczne informacje. Przykład?

proszę bardzo - robisz tak:
sprawdzasz biuletyn informacji publicznej ministerstwa sprawiedliwości
bip kropka ms kropka gov krropka pl
Znajdujesz pdf-y w których widnijeje Lux Veritatis. Znajdujesz kwoty bez problemu.
To jest tylko ministerstwo sprawiedliwości.
Podpowiem, że drugim chojnym darczyńcą był za szyszki resort ochrony (????) środowiska.

Kup sobie przykładowo Nasz Dziennik. Zobacz ile całostronicowych reklam wali tam przykładowo Orlen albo Polska Grupa Zbrojeniowa.
Jedna całostronicowa reklama to koszt 10 tyś. (cenę reklamy znajdziesz na stronie naszego dzinnika).
Teraz już wiesz po co wymieniani byli prezesi na stołkach państwowych firm?

Podsumowując:
- sprawdzaj samodzielnie, nie wierz we wszystkie brednie które Ci ktoś mówi, albo co wypisują mało wiarygodne media pokroju "zależnej" albo Karnowscy.
- SPRAWDZAJ U ŹRÓDEŁ
- MYŚL KRYTYCZNIE
- SAM WYCIĄGAJ WNIOSKI

(teraz najtrudniejsze)
- jeśli fakty pokazują coś co burzy Twój światopogląd - uczciwie musisz mienić światopogląd zaciskając zęby.
Czy Ci się to podoba czy nie.

Chcesz wiedzieć jaki jest mój światopogląd?

Oto on:
- Każda, powtarzam, każda władza kradnie. Obecna również.
A zdjęcie z tematu wiarygodne jak paski tvp info.

ph5i5

2018-01-17, 20:02
jakubos napisał/a:


Jego finanse są tu łatwe do znalezienie na stronce wosp.



Bo gdyby kradł, to napisałby o tym na stronce a i w wikipediii też pisałoby.

Ale to, że pomimo wielu nakazów sądowych nigdy sądowi nie przedstawił wymaganej dokumentacji, pomimo wymogów przepisów dotyczących sprawozdań finansowych fundacji nigdy tych psrawozdań nie złożył lub złożył ale nie w terminie i chadza jako wolny człowiek, w kraju w którym zwykły człowiek jest gnębiony przez sądy i urzędasów na każdym kroku Cię nie dziwi.

Człowiek który jawnie bimba sobie na nakazy sądowe i prawo obowiżujące w Polsce gorąco popierał ustawę, która mogła wysłać rodzica na kilka lat do więzienia za próbę namówienia dziecka do rezygnacji z aborcji.

A Ty i Tobie podobni dalej wierzą w szczere intencje tego człowieka.

Już był taki człowiek w przestrzeni publicznej do niedawna Zbigniew Stonoga - on też miał w dupie sądy, które mogły sobie nakazywać...

Co do serduszek w szpitalach - sam świadkiem byłem jak wolontariusze obsrywali każdy sprzęt w zasięgu wzroku serduszkami - zwłaszcza ten nowy, ładnie wyglądający kupiony za pieniądze z NFZ.

Najbardziej śmieszą mnie wielki naklejki "Dar Fundacji WOŚP" - to są dary ludzi którzy wrzucili do puszki a nie dary "fundacji".



Zanim ktoś mi coś zarzuci - donuje szlachetną paczkę od momentu jej powstania.