18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No i się wydało

nowynick • 2018-01-17, 09:48

wiecie jak się głupio człowiekowi robi jak wpisuje w tagi obok siebie Owsiaka i Hitlera?

Wiewór

2018-01-17, 11:58
Velture napisał/a:

No to nie będzie problemu z 3 przykładami


Najlepsze przykłady koledzy wymienili. Dorzucę w takim razie swoje.

Mój ulubiony ostatni przypadek (wyjątkowo medialny) to komendant milicji ze Wrocławia.
Krzesełko dostał z nadania PIS. Się okazało, że nie profesjonalista tylko lump i obszczymur. Znaleziony w rynsztoku zapie**olony jak hamerykański bombowiec nad dreznem, ulany i usrany po same pachy w majtkach i skarpetkach.

Kolejny przykład Małgorzata Sadurska. Za bycie wiernym pieskiem kaczej dyktatury dostała stanowisko pierdzistołka w zarządzie PZU za miesięczną kasę w wysokości dwuletnich zarobków polskiego zjadacza cebuli powszedniej. Nie ma pojęcia o finansach i ekonomii. Jej doświadczenie i kwalifikacje do zarządzania PZU jest zerowe.

A tutaj źródełko wiedzy. I to z waszej pisowskiej gazety.

https://dorzeczy.pl/kraj/19457/Teraz-k-my-Na-calego-Puls-Biznesu-PiS-w-rekordowym-tempie-obsadza-stanowiska-w-spolkach.html

Pod spodem najlepsze komentarze pisowskich psychofanów:
"za peło to ich winyj było"
"i dobrze, że dajo naszych bo peło to jeno kradło".

Pisowskie półgłówki nie liczą na zmiany, nie liczą, że ich los się poprawi. Idioci cieszą się, że to "ich" pan będzie ich smagał batogiem po garbie.
Czy jest głupszy naród na świecie?

I jeszcze winycj informacji.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/pis-pobilo-rekord-obsadzaja-trzy-stolki-dziennie/0182mxt

Zamiast "wystarczy nie kraść" to należy zmienić slogan partii na "teraz k***a my".

Rozumiem, że w tak sk***iałym ch*jowym skorumpowanym i przesiąkniętym nepotyzmem kraju jak Polska są ludzie, którzy wciąż mają nadzieję na normalność. Bo nadzieja podobno umiera jako ostatnia.
Powiedziecie mi tylko k***a proszę ja was bardzo. Jak można dalej wierzyć w szlachetne zamiary PIS w świetle codziennie wyciekających faktów o ich gigantycznych wałach, nadużyciach prawa, lobbingowi, niszczeniu praworządności? Przecież to są fakty niepodlegające, żadnej dyskusji i interpretacji.
Naprawdę trzeba ślepym pisowskim psychofanem akolitą z klapkami na oczach, żeby nie przyjmować tych faktów.

pazuzu

2018-01-17, 12:03
nowynick napisał/a:



k***a nie najeżdżam, sarkazm. W tym roku osobiście sobie jaja odmroziłem jak łaziłem za córką z puszką na motoorkiestrze na Bemowie ;)



spoko, wiem że to sarkazm, nie piłem do Ciebie a tak ogólnie co na serio najeżdają na WOŚP. :)

freaky

2018-01-17, 12:06
Przyczajonykangur napisał/a:

Najbardziej bawią mnie politycy którzy są święcie oburzeni że żona Owsiaka jest szefem firmy sprzedającej sprzęt medyczny, a Ci sami politycy upychają członków swych rodzin we wszelkich możliwych instytucjach i firmach państwowych.



Jest taka taka partia, która niegdyś promowała się jako prorodzinna. W zasadzie nie kłamali.


~Velture

2018-01-17, 12:15
Conscribo napisał/a:



w każdym materiale zanim coś napiszesz to 2 strony google w temacie musisz przeczytać żeby 'sie znać' a tu sobie 3 artów wyszukać nie potrafisz, daj spokój :roll:


Nie byłem świadom, że można używać googla. Zawsze napie**alałem z pamięciówy.

Misiek_KRK

2018-01-17, 12:57
A teraz niech pierwszy rzuci kamień ten kto po dostaniu się do koryta, nie chciałby pomóc rodzinie, znajomym.
I niech nikt mi nie pie**oli, że wolałby szukać obcych osób na dobre stołki, niż przyjąć zaufanych członków rodziny czy przyjaciół.
W moje firmie 80%ludzi to ludzie z polecenia.
Dzięki temu osoba polecająca dba o to żeby osoba polecona pracowała solidnie, a polecona wie, że jak coś zapierdzieli to odbije sie też na osobie polecającej.
I tym sposobem mamy coś ala firme rodzinną w której pracują ojciec z synem, synowa z teściową, dwóch kuzynów itd

nowynick

2018-01-17, 13:08
Up

w prywatnej to se zatrudniaj kogo chcesz, a na wysokie stołki państwowe powinny być oficjalne rekrutacje (najlepiej przez niezależną prywatną firmę rozliczaną za efektywność zatrudnionej osoby). Jedyny chyba sposób na ukręcenie łba procederowi, bo jak sam zauważyłeś też bym załatwiał rodzinie i znajomym (jak każdy). Zresztą widzieliście na pracuj.pl czy innej stronie ogłoszenia o pracę w jakimkolwiek urzędzie? Tylko nie stażystę a od kierownika w górę?

Ma...........gw

2018-01-17, 13:30
Velture napisał/a:


Nie byłem świadom, że można używać googla. Zawsze napie**alałem z pamięciówy.



Może odniesiesz się do podanych przykładów, o które prosiłeś i to dwa razy? Zapewne miałeś w tym jakiś cel. Zgrywanie zabawnego niezbyt ci wychodzi :mikolaj:

nowynick

2018-01-17, 13:54
Majkizrpgw napisał/a:



Może odniesiesz się do podanych przykładów, o które prosiłeś i to dwa razy? Zapewne miałeś w tym jakiś cel. Zgrywanie zabawnego niezbyt ci wychodzi :mikolaj:



pewnie liczył że ktoś rzuci Krzesimirę Dębską - córkę sołtysa Swornych Gaci - Włodzimierza D., że załatwił jej fuchę sekretarki w lokalnej Szkole Podstawowej po czym (bez googla) udowodni, że ta osoba miała akurat kwalifikacje i duże doświadczenie :D

qu4si

2018-01-17, 14:04
Powiem tak nie rozumiem tej nagonki z obu stron ( polityczno medialno społecznej)... Czy NFZ czy WOŚP i tak to my podatnicy i płatnicy sfinansowaliśmy wszystko... przecież nie wysrali tych pieniędzy. Mnie osobiście jebią sprawy polityczne związane z WOŚP. Nastepne wybory zagłosuje na PiS tylko dlatego że niechce uchodzców w PL, bo reszta to i tak kpina. a wstyczniu 2019 dam na WOŚP. I jeśli chociaż jedno dziecko będzie uratowane dodatkowo z Tych pieniedzy to się opłacało. I jebie mnie ile Owsiak bierze do kieszeni...

To tylko moje osobiste zdanie nikt nie musi se do niego ustosunkowywać.

Przyczajonykangur

2018-01-17, 14:07

cytozyna

2018-01-17, 14:18
Serio, w czym jest problem z tym WOŚPem? Nie chcesz nie dawaj.

W tym roku zbierałam 15 raz i co roku zawsze trafi się ktoś kto obłoży mnie torebką albo nabluzga.
Uważam, że jest i tak lepiej z roku na rok, bo dają starsze osoby i młodzi ludzie (najwięcej rodziny z dziećmi).
I mogę chyba już powiedzieć (na podstawie moich mini-statystyk prowadzonych przez 15 lat zbierania), że ludzie wrzucają coraz więcej i "standardem" jest 10 zł. Na początku była symboliczna złotówka.

Mnie nikt nie zniechęci do tego i nie powie, że to jest złe.
Moja siostra żyje dzięki sprzęcie z WOŚP i zawsze będę im za to wdzięczna.

pisage

2018-01-17, 14:26
Przyczajonykangur napisał/a:

Najbardziej bawią mnie politycy którzy są święcie oburzeni że żona Owsiaka jest szefem firmy sprzedającej sprzęt medyczny, a Ci sami politycy upychają członków swych rodzin we wszelkich możliwych instytucjach i firmach państwowych.



Możesz mi powiedzieć, jak się nazywa firma, której szefuje żona Jerzego Owsiaka? Bo jakoś przez 20 lat mi to umykało...

Ba...........yk

2018-01-17, 14:35
Do wszystkich pajaców, którzy popierają Jurasową żebraninę. ch*j w ten cały Wośp i jurka, mrówkę całą, bródstok i inne jego i jego żony firmy i podfirmy! ch*j w to!

Problem leży gdzie indziej. I wydaje mi się że albo jest wykreowany/stworzony [lata 90] celowo! Albo od kilku dziesięciu lat "wolności" i demokracji mamy tak kurewsko nie udolnych ministrów zdrowia że mamy to co mamy w Służbie Zdrowia. Czyli jeden wielki burdel. Czy to jest tak k***a trudne do zrozumienia?! Gdybyśmy tylko mieli kompetentną i długo falową politykę Ministerstwa Zdrowia to nie było by problemu ze sprzętem, lekarzami, pensjami itd.
Czy to jest tak k***a trudne do zrozumienia?!
Ciekaw jestem czy wtedy taki Jurant żebrak terrorysta emocjonalny zrobił by furorę.
Nie, nie zrobił by. Nie było by niszy, nie było by popytu na taką formę narodowej żebraniny.

pie**oleni bolszewicy-komuchy-lewaki = Syjoniści. To jest problem Polski i Polaków. Przez tego ukrytego raka syjonu, ukrytego przez nie-ś.p tadka. mazowieckiego - "gruba kreska" przy "nocnej zmianie" a po wcześniejszych ustaleniach w "Magdalence" Mamy w Polsce taki syf.
Czy to jest tak trudno zobaczyć i zrozumieć?



ePeeL

2018-01-17, 15:12
Cytat:

pie**oleni bolszewicy-komuchy-lewaki = Syjoniści. To jest problem Polski i Polaków. Przez tego ukrytego raka syjonu, ukrytego przez nie-ś.p tadka. mazowieckiego - "gruba kreska" przy "nocnej zmianie" a po wcześniejszych ustaleniach w "Magdalence" Mamy w Polsce taki syf.
Czy to jest tak trudno zobaczyć i zrozumieć?



Już się stara srako nie produkuj. Bolszewicy i komuniści zasiadają już na wysokich stołkach już od 29 lat, bo ich oficjalnym wyginięciu, tyle że zawsze pod inną banderą. Niemniej jednak, nie wiem jak bardzo ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć, że PiS to chyba najbardziej lewacka opcja w tym kraju ze swoim socjalistycznym 500+. Tak socjalistycznym, że zadłużyli ten kraj o kolejne srogie miliardy i to nie są opinie. To są dane statystyczne, surowe fakty. Nie wiem jak ślepym trzeba być, żeby nie zauważyć że PiS plując na konstytucję pluje także w twarz szarym obywatelom, tyle że połowa z nich cały czas powtarza, jak mantrę, że to pada deszcz, no i że PO było takie i srakie. Problemem nie jest WOŚP, bo sama idea jest słuszna - ludzie, którzy mogą sobie pozwolić na oddanie cząstki swoich zarobków na biednych po prostu to robią. Problemem jest mentalność polaków, którzy uważają, że ludzie robią to pod jakimś pie**olonym przymusem. Nie chcesz? Nie dajesz. Proste. Jak się nie podoba idea pomagania innym to proszę przy najbliższej możliwej okazji podpisać notkę: "Ja, <tutaj wszelkie podstawowe dane pozwalające zweryfikować daną osobę> nie życzę sobie, aby do mojego leczenia używano sprzętu zakupionego z Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy". Koniec. Będziesz miała, stara k***o, czyste sumienie, a ludzie, którzy nie będą musieli Cię leczyć - czyste ręce.