18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewolnicy Babilonu

Macioszny • 2010-03-28, 15:01
22. marca, w podpoznańskich Radzewicach, w budynku specjalnie przystosowanym do tego typu hodowli, na obszarze około 1000 m2, zabezpieczono 10 tysięcy krzaków konopi indyjskiej rośliny etapach rozwoju od sadzonek do 1,5 metrowych krzaków. Policjanci znaleźli również około 150 kilogramów roślinnego suszu oraz 40 kilogramów (w kilogramowych paczkach) przygotowanego gotowej do sprzedaży marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli także 6 zbiorników z różnego typu substancjami chemicznymi.

.:...........:.

2010-03-29, 12:36
Podawajcie jeszcze swoje adresy, co by organom ścigania ułatwić troszkę sprawę. :ok:

Scarlet

2010-03-29, 15:32
Linekk, ale naprawdę to jest paradoks naszego prawa, że używać można, a posiadać już nie :lol:

ale dawno nie było takiej obszernej dyskusji na sadolku, której kompletnie nie chciałoby mi się czytać, mimo, że to niejako moja działka 8-)

Masztojakwbanku

2010-03-29, 17:08
Rabson
O wiele łatwiej napisać że gówno widzieliśmy i gówno wiemy niż wyrazić własne zdanie na jakiś temat. Rzecz jasna opinię trzeba jeszcze mieć.

DAGFEN

2010-03-29, 18:05
Spalić to całe zielone gówno razem z tymi co je palą i po problemie.

Scarlet napisał/a:

Linekk, ale naprawdę to jest paradoks naszego prawa, że używać można, a posiadać już nie



I gdzie tu paradoks? Jak chcesz zajarać to musisz mieć towar ;) Ustawodawca dobrze zrobił bo logicznie zaoszczędził powstania paru zbędnych przepisów.

luki24

2010-03-29, 20:44
ale sraka, policja odkryła fabryke zielska a sensacja jak nie wiadomo co.

Scarlet

2010-03-29, 21:35
DAGFEN napisał/a:





I gdzie tu paradoks? Jak chcesz zajarać to musisz mieć towar ;) Ustawodawca dobrze zrobił bo logicznie zaoszczędził powstania paru zbędnych przepisów.



no tak, ale kiedyś usłyszałam z ust pana policjanta, że jak się zdąży połknąć zanim Cię złapią, to już gra gitara :-P

długo bym mogła pisać, czemu tak skonstruowane prawo jest głupie. generalnie narkomanów powinno się wysyłać na leczenie a nie do więzienia, bo pobyt za kratkami zamiast lepiej zrobi im tylko gorzej. a w ten sposób zapychamy więzienia ludźmi, którzy sobie lubią zapalić skręta, brawo. więc depenalizacja, leczenie, a do więzień tylko dilerów.

lubie_kopytka

2010-03-29, 22:06
A według mnie państwo powinno normalnie nałożyć akcyzę i ciągnąć z tego zysk. No bo czemu nie?

Rh...........ox

2010-03-30, 16:39
A gdyby hala się zapaliła to strażacy mieliby prawdziwą frajdę: