18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewolnicy Babilonu

Macioszny • 2010-03-28, 15:01
22. marca, w podpoznańskich Radzewicach, w budynku specjalnie przystosowanym do tego typu hodowli, na obszarze około 1000 m2, zabezpieczono 10 tysięcy krzaków konopi indyjskiej rośliny etapach rozwoju od sadzonek do 1,5 metrowych krzaków. Policjanci znaleźli również około 150 kilogramów roślinnego suszu oraz 40 kilogramów (w kilogramowych paczkach) przygotowanego gotowej do sprzedaży marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli także 6 zbiorników z różnego typu substancjami chemicznymi.

Ba...........lu

2010-03-28, 17:14
mmm...
Zajebiste...
Szkoda tematów. Aż się palić chcę :lol:

A co do substancji, zapewne to były nawozy itp. ;-)

Everal

2010-03-28, 17:22
Słyszałem o tym, ale jak obejrzałem filmik to oglądałem go z rozdziawioną gębą, na pewno ktoś się rozpruł, nie doszli by do tego sami, ta dźwignia na siłowniki, ten profesjonalizm, aż się łezka w oku kręci, hodowla działała koło roku, miała tunele ewakuacyjne na wypadek najazdu policji, przykrywką była mała pralnia chemiczna, nie wiadomo czemu nie uciekli, prawdopodobnie konfident opowiedział o nich również policji.

ti...........kj

2010-03-28, 17:25
k***a moje pole...

Im...........ed

2010-03-28, 17:39
No to niech państwo polskie zacznie liczyć straty. Dlaczego? Dlatego, że jak by to zalegalizowali i opodatkowali to ładny hajs tam widać... a tak to jak pies ogrodnika- sami nie zjedzą, drugiemu nie dadzą.

misiek_nsk

2010-03-28, 17:48
jak tam musiało zajebiscie pachnieć

domage

2010-03-28, 17:50
ciekawe ile skoczy cena grama :/

jaca80

2010-03-28, 17:52
I h*j wam w dupe j***ni narkomani X)

pio

2010-03-28, 17:57
na wlasny uzytek kilka workow mieli, wielka afera

Everal

2010-03-28, 18:00
cena grama nie skoczy, chyba żartujesz, lol ;d
ale wyobraźcie sobie jaki kraj ciągnął by interes jakby to było zorganizowane jak w Holandii, ja pie**ole, legalne sklepy z opodatkowanym zielskiem, hodowla nieopodatkowana - nielegalna. Wygodniej jest śmigać do sklepu czy dzwonić po ludziach i narażać się na ryzyko? Chory kraj.

grungeofil

2010-03-28, 18:01
ZAjebista sprawa... Ciepło, zacisznie, zielono.
A potem przyszła policja w wszystko sp***oliła.

Serce boli.

moomin

2010-03-28, 18:02
Piszecie, ale chyba nie wiecie co. Zbiorniki z chemikaliami to bynajmniej nie do podlewania, tylko do tego aby wasze zielsko zakwasić, a w tym miejscu kończy się "niewinne palenie" i taka marihuana nie jest narkotykiem "lekkim". jedyne bezpieczne palenie wyhodujesz w domku na parapecie.

Zlad

2010-03-28, 18:05
Hahaha teraz połowa czytających chcąc być fajna i trendy powie jaka straszna szkoda, jaka strata i co by zrobili i jaka ta policja jest zła. A prawda jest taka że jaranie ryje banie, szczególnie wśród potencjalnych zwolenników legalizacji, bo byście k***a tylko palili na okrągło jakby zalegalizowali, a tak to przynajmniej nie walacie się podwórkach ani nie próbujecie napadać na dostawców pizzy, kiedy macie zwałke... Legalizacja nie dla polaków i ch*j, za dużo tempych ludzi u nas którzy by zrobili kurewski syf... chociarz w sumie pięknie i tak nie jest.

Ba...........lu

2010-03-28, 18:05
A słyszałeś o Curringu?

To też prawdopodobnie "kwasi" zieleń. I wielu "Domowiczów" to stosuje by ich paleniska były mocniejsze i smaczniejsze.

Ja nadal pozostaje przy hipotezie że to nawozy.

vidisic

2010-03-28, 18:12
Ciekawe na kogo będziecie narzekać jak jednego z drugim pie**olnie samochodem koleś po zielsku... pewnie na policje, ze j***na nic nic nie robi aby było mniej dragów na mieście...

DwOOruch

2010-03-28, 18:15
Jeżeli ktoś uważa, że polityka antynarkotykowa w Polce nie ma sensu i debilizmem jest wsadzać szczęśliwych ludzi palących trawkę, którzy nie robią nic złego innym niech da mi piwo!

Trzeba doedukować to niedoj***ne społeczeństwo! Nigdzie w Europie nie idzie się siedzieć za 1 gram.!