18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewolnicy Babilonu

Macioszny • 2010-03-28, 15:01
22. marca, w podpoznańskich Radzewicach, w budynku specjalnie przystosowanym do tego typu hodowli, na obszarze około 1000 m2, zabezpieczono 10 tysięcy krzaków konopi indyjskiej rośliny etapach rozwoju od sadzonek do 1,5 metrowych krzaków. Policjanci znaleźli również około 150 kilogramów roślinnego suszu oraz 40 kilogramów (w kilogramowych paczkach) przygotowanego gotowej do sprzedaży marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli także 6 zbiorników z różnego typu substancjami chemicznymi.

Ramsey007

2010-03-28, 21:08
k***a, za co Wy dajecie te piwa? :( ;( :( ;(

Zlad

2010-03-28, 21:10
@maszt costam
Wiem o tym. Ale to po prostu nie przejdzie. Legalizacja w polsce na razie zrobiłaby burdel i tyle. Naprawde nie mam ochoty kolejnej osobie tłumaczyć dlaczego tak by było. Trzeba to robić stopniowo, najpierw depenalizacja przez kilka lat żeby ludzie się przyzwyczaili. A dopiero za powiedzmy jakieś 10 lat legalizacja.

Edit:
A poza tym cały czas podpierasz się mitem o nieszkodliwości zielska. Szczerze wątpię w istnienie osób którym jaranie dzień w dzień nie szkodzi, bo widziałem jak skutecznie to ryje bańkę. Owszem jak ktoś zapali raz na mięsiąc czy tam kilka tygodni to nic nie będzie, ale częściej, nie polecam...

Masztojakwbanku

2010-03-28, 21:13
Nie neguje że jest słuszne rozwiązanie. Wybacz. Byłem tendencyjny. podirytowała mnie Twoja agresja. Mniej kawy więcej lolków :)

DwOOruch

2010-03-28, 21:18
@squib (czy jakoś tak)

ja też nie powiedziałem nic o legalizacji, ale poczytaj sobie jak to jest w innych krajach Europy Zachodniej.

Depenalizacja (jak na dzisiejsze niedouczone społeczeństwo wsadzające zielone do tego samego wora z heroiną amfą i innym syfem, a na alkohol reagujące pozytywnie) byłaby dobrym rozwiązaniem. Jakby każdy Polak zapalił jednego jointa to by nie było w tym kraju takiego burdelu!

Znam masę ludzi szczęśliwych, którym ganja pomogła w życiu, sam jestem taką osobą. Nie widzę w tym nic złego, a co mówienia o negatywnych skutkach to marihuana jest mniej uzależniająca i szkodliwa od alkoholu i nikotyny. Palę sam nie wiem ile i jakoś nie mam zmian w mózgu, schizofrenii, czy innych chorób, o których mówi przyjęta w Polsce propaganda antynarkotykowa.

Ja chcę depenalizacji bo wsadzanie człowieka do więzienia (i robienie z niego kryminalisty) za posiadanie (!) marihuany jest po prostu debilizmem.

Ba...........lu

2010-03-28, 21:20
Masz to jak w banku ;) Palę, jak już, sprawdzone od znajomego :P
Po Curringu są one naprawdę mocne, a nie faszerowane dodatkową chemią ;-)

A to że kolega scośtam (piszcie łatwiejsze nicki) lubi popalać chemikalia, to już nie moja sprawa.

Nie będziemy tu chyba rozmawiać o legalizacji czy porównywaniu alkohol-palenie konopi.
Bo wiadomo ze kolega scośtam wszystkich zjebie, bo lubi popić :)

eidt. Osobiście oświadczam, kończę wypowiedzi w tym temacie.

edit2: do kolegi niżej
Ja osobiście też nie rzygałem.

Znajomy rzygał, jeden po trefnej jakieś (nie wiem skąd to wziął, ja na szczęście nie byłem przy tym).

Drugie, kolega po prze-miarkowaniu.
:mrgreen:

Masztojakwbanku

2010-03-28, 21:24
Dworuch- co do zaburzeń psychicznych chciałem przypomnieć że Pan premier przypalał na studiach.. xD

Odnośnie curringu- znajomy ogrzewa kominkiem i ma takie fajne wielofunkcyjne wyloty ciepłego powietrza :) Widać jeszcze mało w życiu widziałem bo rzygania po samej zielonej nie miałem okazji ujrzeć

Rh...........ox

2010-03-28, 21:36
Mentalność narodu musi dorosnąć do legalizacji palenia. Ile tam prądu szło przez te żarówki :shock:

Zlad

2010-03-28, 21:37
Barlu napisał/a:

Masz to jak w banku ;) Palę, jak już, sprawdzone od znajomego :P
Po Curringu są one naprawdę mocne, a nie faszerowane dodatkową chemią ;-)

A to że kolega scośtam (piszcie łatwiejsze nicki) lubi popalać chemikalia, to już nie moja sprawa.

Nie będziemy tu chyba rozmawiać o legalizacji czy porównywaniu alkohol-palenie konopi.
Bo wiadomo ze kolega scośtam wszystkich zjebie, bo lubi popić :)

eidt. Osobiście oświadczam, kończę wypowiedzi w tym temacie.



To ty twierdzisz że po 1g się rzyga, więc zapewne paliłeś gówno, wniosek: albo ściemniasz albo kumpel cie r*cha. I odpuść sobie osobiste wycieczki, wytknąłem ci tylko że pie**olisz głupoty ;]

AleToNieDoMnieTak

2010-03-28, 22:22
squibb napisał/a:

Już szybciej w polsce cie gliniarz oleje bo nie będzie mu się chciało męczyć dzieciaka z gietem...



ty chyba zyjesz w innym panstwie...

SiRafael

2010-03-28, 22:25
OH AH EH

Ilu fanów, ilu znawców ziela w jednym miejscu! Toż to 8 cud świata!

xqwzts

2010-03-28, 22:44
To ja do tych Radzewic mam 30 minut jazdy rowerem a nic o Tej plantacji nie słyszałem :/

grungeofil

2010-03-28, 22:44
Hej Adminie! To,że ktoś sie przyznaje to nic dziwnego ani groźnego - palenie nie jest zabronione, wieć można oficjalnie i głośno powiedzieć: PALIŁEM MARIHUANĘ. To niekaralne.
Problem w tym,że żeby zapalić trzeba ją posiadać...ale tu nikt nie pisze,że "posiada" a, że palił.
Dajcie se po razie - ja uważam,żę trawa jest zajebista (bezp[ieczniejsza od mózgojebnej wódy!!) inni nie - ch*j z tym. koniec tematu. :homer:

rabson

2010-03-29, 09:13
Nie chce być niegrzeczny tak więc postaram sie to ująć najlepiej jak potrafie....


W dupie byliście gówno widzieliście i gowno wiecie..... to tyle ode mnie do tych wielkich napinaczy wyżej ;-)

samuraxo

2010-03-29, 09:58
Everal napisał/a:

cena grama nie skoczy, chyba żartujesz, lol ;d
ale wyobraźcie sobie jaki kraj ciągnął by interes jakby to było zorganizowane jak w Holandii, ja pie**ole, legalne sklepy z opodatkowanym zielskiem, hodowla nieopodatkowana - nielegalna. Wygodniej jest śmigać do sklepu czy dzwonić po ludziach i narażać się na ryzyko? Chory kraj.



No tak, a ile jeszcze przemysł farmaceutyczny by zarobił żeby leczyć was psychotropami. Same korzyści :) ...

blachapl

2010-03-29, 12:33
Ja hodowałem dwa drzewka i srałem się jak pi.zda :sraczka: , a tutaj widzę, że się nie pier.dolą w tańcu:P :amused: