18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nieudolna" akcja ratowników

Climber13 • 2018-08-23, 21:46
W czasie ratowania podtopionego mężczyzny, jego żona postanowiła pouczyć ratowników. Pani nie spodobały się "nieprofesjonalne" rozwiązania stosowane przez WOPR i postanowiła odnaleźć prawdę na youtubie:



Szacun dla chłopaków, mi po 2 minutach naszłaby ochota utopić tę babę.

A facet :dead:

Catar napisał/a:

Ja pie**ole, ale durne babsko.

na chomiki sadolka wrzucilem, w razie gdyby usuneła z YT


aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-24, 08:23
Baba pie**olnięta. Szkoda chłopa, musiał być dusza człowiek, skoro jej nie zapie**olił wcześniej.
Teraz ma święty spokój. RIP.

Dzisiaj

2018-08-24, 08:56
Pomyslalem troche i stwierdzam, ze pie**olicie.

Oceniacie akcje niczym widzowie TVN-u. Nie znacie poczatku calej akcji i nie wiecie jak to naprawde wygladalo. Nikogo nie bronie ale pomyslcie, ze kobieta moze miec racje!

Ile razy widzieliscie sędziów sk***ysynów, komuchów j***nych skazujacych ludzi nieslusznie. Jesli ktos zarzucilby im glupote i nieuczciwosc to zmieszalibyscie czlowieka z blotem "bo on nie jest prawnikiem i sie nie zna" ?

Widzieliscie kiedys policjantow naj***nych na sluzbie? Jezdzacych na k***y? Slyszeliscie kiedys o naj***nych lekarzach, chirurgach, anestozjologach? Slyszeliscie kiedys o niekompetentnych urzednikach? Slyszeliscie kiedys o lodzkim pogotowiu i pawulonie?

Jakkolwiek wk***iajaca moze byc kobieta na filmie - nie zmienia to faktu, ze poczatek akcji ratunkowej mogl byc sp***olony po calosci i fachowcy mogli pojawic sie juz po najwazniejszym momencie jak juz bylo za pozno...

El_Macias

2018-08-24, 08:57
"Jak by się pani znała, to by męża lepiej pilnowała" (jak co, 1:09)

:D

Sonal

2018-08-24, 09:21
kretowicz14 napisał/a:

Babsko wk***iajace, lecz to tamci ludzie raczej się nie znają. Baba ma prawo nagrywać i tyle w temacie. Dla Pana policjanta jak to w Brazylii robią, uciąć rączke za tykanie cudzego mienia.



A czy ktoś jej ZABRONIŁ filmować, wyrywał jej telefon z ręki. Ja tam ciągle słyszę PROŚBY by nie nagrywała i tyle. Mimo możliwości nagrywania - można sobie nie życzyć by ktoś nagrywał Cię jak reanimujesz człowieka i jego śmierci.

jackalski

2018-08-24, 09:24
Erutlev napisał/a:

Niżej na liście znalazłoby się sranie na klatę i walenie konia tylko.



Niektórzy użytkownicy sadistica mogliby się w tym momencie z Tobą nie zgodzić…

doopa napisał/a:

jakim prawem ta mendziara zaczęła nagrywać osoby prywatne?



Masz prawo nagrywać, zwłaszcza w miejscu publicznym. Kwestia publikowania takich nagrań to coś zupełnie innego.
Moim zdaniem miała pełne prawo nagrywać akcję ratowników, ale powinna to robić w sposób, który im nie przeszkadza… No chyba, że chciała by jej stary kojfnął…

Seelk

2018-08-24, 09:32
Janusz by miał mniejszy bęben to pewnie by przeżył tę próbę. Halina spanikowała, nie powinno to dziwić nikogo ale o utrudnianiu reanimacji nie ma co pisać. Chłopaki dobrą robote robią i do nagrywania raczej powinni przywyknąć przy tylu utopionych Januszach w tym roku.

nowynick

2018-08-24, 09:34
50 minut próbowali go ratować a ona odwdzięczy się zapewne sprawą w sądzie, co za k***a naród...

skywalker75

2018-08-24, 10:03
Po obejrzeniu filmu stwierdzam, że maż popełnił samobójstwo :) ))

pikaczju

2018-08-24, 10:08
Nie wiem jak z ratownikami ale policjantów, tak jak żołnierzy - jako funkcjonariuszy publicznych można nagrywać w trakcie pełnienia obowiązków. Abstrah*jąc od tego, że problemem nie jest tu nagrywanie a przeszkadzanie w pracy. Patrzeć na ręce? Zawsze. Ale przeszkadzać? Po co jak robią swoje zgodnie ze sztuką.

oleyu

2018-08-24, 10:21
Niestety naród mamy coraz głupszy.

Catar

2018-08-24, 10:26
Ja pie**ole, ale durne babsko.

na chomiki sadolka wrzucilem, w razie gdyby usuneła z YT


eMJay8086

2018-08-24, 10:40
Powiedzmy sobie szczerze - czy miała czy nie miała prawa nagrywać - jeden ch*j.
W każdym razie chłop już jest w lepszym, bezpieczniejszym miejscu - z dala od tej raszpli :-P

Cryo

2018-08-24, 11:12
Czekałem na moment, aż ratownik nie wytrzyma i zasadzi jej kopa

SKINHEAD

2018-08-24, 11:46
Jej mąż ma juz na szczęscie spokój :) Ale powiem Wam że takie nagrywanie jest tak samo sp***olone jak robienie zdjęć na pogrzebach... Na ch*j komu takie zdjęcia ? Kto to później będzie oglądał ? Jedna z dalekich ciotek się na mnie smiertelnie obraziła jak na pogrzebie ją zj***łem bo prawie do trumny pie**olnięta wchodziła z aparatem...

niegrzech

2018-08-24, 11:47
Świat dzieli się na tych co myślą racjonalnie i rozumieją relację przyczyna-skutek i na tych którzy mają wyj***ne na logikę i za wszystko obwiniają innych...