18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nieudolna" akcja ratowników

Climber13 • 2018-08-23, 21:46
W czasie ratowania podtopionego mężczyzny, jego żona postanowiła pouczyć ratowników. Pani nie spodobały się "nieprofesjonalne" rozwiązania stosowane przez WOPR i postanowiła odnaleźć prawdę na youtubie:



Szacun dla chłopaków, mi po 2 minutach naszłaby ochota utopić tę babę.

A facet :dead:

Catar napisał/a:

Ja pie**ole, ale durne babsko.

na chomiki sadolka wrzucilem, w razie gdyby usuneła z YT


MadeInRussiaTV

2018-08-23, 23:18
Ona jest pod wpływem emocji, jest jak w amoku, kiedyś na plaży nad jeziorem Białym (mazowieckie) też była podobna akcja, kobieta nie wiedziała co robi i co mówi, chodziła wyzywała biła i pluła na ratowników... Później po ponad 40 min reanimacji jej narzeczonego nie udało się uratować a jeden z ratowników powiedział "właśnie pomogła Pani zabić swojego narzeczonego przez takie zachowanie".

OpenStreetMaps

2018-08-23, 23:21
Oponka napisał/a:




PS: OpenStreetMaps ty się pie**olnij w dekiel. nagrywać możesz, ale z bezpiecznej odległości i nie utrudniając pracy innym, a ta baba ewidentnie wsadziłaby kamerę w dupę ratownikowi, żeby pokazać, że przecież ona może nagrywać.



Sama się pie**olnij dekiel i nie piernicz że ratownikom właziła na dupę. Ja nie o tym chciałem tylko o logice Proszę nie znaczy to samo co Nakazuję . Ja w przeciwieństwie do tłumu dawno już porzuciłem wiarę w nieomylność autorytetów jakimi w tym wypadku są ratownicy. Nie przesądzam na niczyją korzyść bo nie wiem jak było naprawdę. Ona nagrywa ewidentnie na swoją niekorzyść ale to tak jak z nagraniami chamskich zachowań kierowców na drodze. nigdy nie wiemy tego co było wcześniej. Temat tego zdarzenia myślę że będzie rozwojowy.

doopa

2018-08-23, 23:46
jakim prawem ta mendziara zaczęła nagrywać osoby prywatne?

T3RMINATOR

2018-08-24, 00:19
Podsumowując, szkoda chłopa. A ty babo stul pysk i daj szansę na ratowanie życia!!!

Bushido21

2018-08-24, 00:33
Co te damskie k***iska robią w policji...ech.

Budrys2000

2018-08-24, 00:33
Tak sobie myślę, że z taką babą to facet jest już po tej lepszej stronie

eclipse2012

2018-08-24, 02:19
baba to zło i chaos ale to każda na swój sposób

wojny i choroby to tylko dzięki kobietom

lać czasem i trzymać w kuchni

jak się mylę to zgnujcie

r061071

2018-08-24, 03:51
atrakcyjna kobita nagrywa smierc meza bardzo zalamana piękne to wszystko/ polecam ten material innym idiotka ale tylko tym spokojnym

Noside

2018-08-24, 05:17
W poszukiwaniu prawdy... prawda jest krótka, bolesna i leży pod nosem: Ta baba jest solidnie pie**olnięta, a jej mąż to pewnie się utopił, bo nie mógł z nią wytrzymać.

modoc

2018-08-24, 05:24
up

masz chyba 100 % racji jak to obejrzałem i jej posłuchałem to sam miałem ochotę się utopić.

borowaa

2018-08-24, 07:48
Jeśli by się znała to by wiedziała że trzeba nagrywać z pewnej odległości a najlepiej w ogóle tylko słuchać się policjantów. ona brała (halina przypadek nie sądzę) kamerą się pchała 10 cm od dupy jednego. Oni jej mówi żeby się odsunęła on nadal. mąż zapewne janusz nachlał się potem do wody. jeśli się napił i ona wiedziała to bardzo się zna. ratowniczka od siedmiu boleści.

.Piotrek

2018-08-24, 07:59
Oni teraz wzdete topielce ratują? Przecież gośc ma tak wyj***ny bebzol jakby od miesiąca leżał na słońcu.

Red_Devil_1878

2018-08-24, 08:02
Z takim bebzonem to się nie dziwię, że stary się utopił. A defibrylator nie zadziałał przez tłuszcz tego wieprza :P

_Myszcz_

2018-08-24, 08:05
Nie dziwie sie, ze koles nie chcial 'wrocic' - do takiej baby?!

Maja83

2018-08-24, 08:09
W miejscu publicznym każdy ma prawo nagrywać ludzi, obraźcie się na monitoring miejski :-D Trza wyczuć różnicę między przeszkadzaniem, a wk***ianiem ratowników, ona robiła to drugie. Nak na przyszłość można nagrywać i strażników i ratowników i policjantów, ale jak robią dobrą robotę wypadałoby dać im pracować.