18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nieudolna" akcja ratowników

Climber13 • 2018-08-23, 21:46
W czasie ratowania podtopionego mężczyzny, jego żona postanowiła pouczyć ratowników. Pani nie spodobały się "nieprofesjonalne" rozwiązania stosowane przez WOPR i postanowiła odnaleźć prawdę na youtubie:



Szacun dla chłopaków, mi po 2 minutach naszłaby ochota utopić tę babę.

A facet :dead:

Catar napisał/a:

Ja pie**ole, ale durne babsko.

na chomiki sadolka wrzucilem, w razie gdyby usuneła z YT


mirkselv2

2018-08-23, 21:54
Typowa Halynka, która wszystko wie najlepiej. Mimo tego, że słaby dzień miałem, to chyba ten filmik wk***ił mnie najbardziej. Powinni babsko rzucić na glebę i niech leży i nie przeszkadza, chociaż z tego co ratownicy mówili i tak chyba nie było szans na odratowanie chłopa

TT4

2018-08-23, 22:01

nelbox

2018-08-23, 22:02
Niby taka tragedia, ale po prostu nie da się współczuć temu k***iszczu "z prawem nagrywać".
Poza tym jestem przekonany, że moment śmierci tego starszego pana i męża był najszczęśliwszym momentem w jego życiu.

mygyry

2018-08-23, 22:04
Nie mogli jej poprosić o zmianę?

kretowicz14

2018-08-23, 22:10
Babsko wk***iajace, lecz to tamci ludzie raczej się nie znają. Baba ma prawo nagrywać i tyle w temacie. Dla Pana policjanta jak to w Brazylii robią, uciąć rączke za tykanie cudzego mienia.

TB303

2018-08-23, 22:13
Dobra, mąż umarł, więc po co kontynuować ten temat i tylko nabijać tępej pindzie popularność i wyświetlenia?

OpenStreetMaps

2018-08-23, 22:22
Pomijając to czy kobieta bredzi czy , ma rację . To jaką oni wszyscy mają debilną interpretację.

Powiedzieli Proszę nie nagrywać a nie że NAKAZUJEMY nie nagrywać! Nie było nakazu z pokorą przyjmijcie odmowę nagrywam dalej nic złego nie robię. sp***alać czepiliście się wszyscy nagrywania jakby to wielkie przestępstwo było. A i tak nikt nie wie jak naprawdę było.

tepad.no

2018-08-23, 22:25
TT4 napisał/a:



2:10 i wszystko jasne. Tak czy inaczej kondolencje. Nara.

Oponka

2018-08-23, 22:25
@TB303 żeby inne HALYNY mogły się powk***iać na to i tamto na filmie (wk***iająca baba / "nieudolność" ratowników / profesjonalizm służb porządkowych*) i później przy kawie opowiadać o tym innym BARBAROM i GRARZYNOM. w ten sposób tworzą się mity, że polskie służby są niewykwalifikowane i tylko utrudniają ludziom życie. bo przecież taka HALYNA doskonale wiedziała, co robić :roll:

swoją drogą... dlaczego takie "omnibusy" w ogóle wołają o pomoc??



*właściwe podkreślić


PS: OpenStreetMaps ty się pie**olnij w dekiel. nagrywać możesz, ale z bezpiecznej odległości i nie utrudniając pracy innym, a ta baba ewidentnie wsadziłaby kamerę w dupę ratownikowi, żeby pokazać, że przecież ona może nagrywać.

SKINHEAD

2018-08-23, 22:27
"mam całe ręce powykręcane" k***o stara ja bym ci takiego gonga wyj***ł ze położyłabys sie obok męza... co za stary k***iszon głupi...

A tak k***isko wygląda, zobaczcie jakie ona bajki pie**oli :o

Szparas

2018-08-23, 22:34
Chryste, co za tępa rura. Cały kanał poświęcony po to, żeby udupić ratowników, którzy tylko wykonywali swoją pracę...

~Velture

2018-08-23, 22:35
No i znów ja jestem poj***ny tutaj chyba bo jakby mi ktoś z rodziny umierał i byłby reanimowany to k***a jedną z ostatnich rzeczy o jakich bym pomyślał to wyciąganie telefonu aby nagrywać i robić zadymę. Niżej na liście znalazłoby się sranie na klatę i walenie konia tylko.

Dzisiaj

2018-08-23, 23:12
zapomnial dodac, ze nagrywala by dostac piwka na sadolu

Hrabia Drapula

2018-08-23, 23:17
nie chciał bym tego przeżyć, w takiej sytuacji z nerwów opie**olił bym połowę piasku z tej plaży pewnie. tu widać że pani ma na to w zasadzie wyj***ne, wyjaśnieniem może być to że wyskoczyła z tematyką polityczną, KODem i coś tam jeszcze, więc zapewne pisiara zagorzała, wierząc jak sam sk***ysyn, męża nie kochała od 15 lat albo i więcej ale przecież rozwodu nie weźmie bo jak, co powiedzą we wsi, dla tego tylko pewnie też razem wyjechali, a teraz od niego się uwolniła, czemu sama nie ratowała go jak tak się na tym zna? lepiej nakręcać będzie kumulacja uwolnienie plus może jeszcze jakąś kasę się ugra. Gość widać wysportowany z "mięśniem" żona mu już pewnie od tych 15 lat nie dawała to i serce słabe, upał jak ch*j, walną jeszcze może setkę albo i dwie, może browar i zanim się utopił dostał zawału. oczywiście moje przypuszczenia mogą się w jakimś stopniu rozbiegać z prawdą, ale babko ma wyj***ne po całości i widać że ostatnia rzecz jaka jej zaprząta głowę to śmierć męża
karma ją dopadnie