18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedobry kaszojadek

suborg • 2023-02-02, 19:46
Znowu biją bąbelka, jak tak można?

Szary_Jeleń

2023-02-03, 20:06

Neoki123

2023-02-03, 22:44
Obskakiwalem większy wpie**ol od matki jak odj***łem coś grubego.
Szkoda ze stary nie nagrywał bo byłoby na sadistica

el...........ss

2023-02-04, 05:21
Prof._Kot_Budd napisał/a:

No k***a zaraz mnie popie**oli... Zwykłe wychowawcze lanie, standard w poprzednim pokoleniu u nas w niektórych rodzinach (u mnie np. nie) żadne znęcanie się, chyba niektórych tu poj***ło, że do tego coś mają, skąd wy się urwaliście ?



Z normalnych rodzin, a nie z patologii, która nie reaguje na takie coś.

LouisdeFunes

2023-02-05, 04:35
taki masaż dobrze robi na odparzenia pieluszkowe

Eryk88896

2023-02-06, 06:50
radek225 napisał/a:

Mogę patrzeć na wyrywanie serca na żywca u ludzi z Manaus, mogę patrzeć, jak ciapaci ucinają sobie łby Ale jak tylko widzę dziecko, które nie może się obronić, czy maltretowane zwierzę, to mi serce pęka. Przecież to tylko niemowlę. Ono tylko krzyczy i śpi, nie można niemowlęciu wytłumaczyć nic, bo nic nie rozumie. Podobnie jak nie rozumie krowa, kot, czy pies. No może pies bardziej. Wcześniej czułem zgorszenie, ale jak sam mam dziecko, to nie mogę sobie wyobrazić, aby je ktoś tak karcił. Teraz to hahahaha, p*zdeusze, ale zobaczycie, jak zaczniecie mieć swoje dzieci.
A tak serio, to sam mam dziecko i mnie to nie rusza. To jest Sadistic, a nie klub rodzica. Jak ci serduszko pęka na widok bitego dziecka, to idź na forum scrabble, szachowe, albo "sam naprawiam Fiata 126p, 125p, FSO Poloneza MR78", a nie płaczesz w komentarzach, bo dzieciątko biją. Ciesz się, że to nie twój kaszojad taki wpie**ol dostaje. Jeśli oczekujesz od sadistica współczucia, to idź do burdelu zaznać prawdziwej miłości od k***y, która dziennie ciągnie 15-20 fiutów.



Ci w manaus tez nie moga sie obronic, smieszne jest ta wasza "wiekowa moralnosc"

KillThemAll.666

2023-02-13, 12:11
radek225 napisał/a:

Mogę patrzeć na wyrywanie serca na żywca u ludzi z Manaus, mogę patrzeć, jak ciapaci ucinają sobie łby Ale jak tylko widzę dziecko, które nie może się obronić, czy maltretowane zwierzę, to mi serce pęka. Przecież to tylko niemowlę. Ono tylko krzyczy i śpi, nie można niemowlęciu wytłumaczyć nic, bo nic nie rozumie. Podobnie jak nie rozumie krowa, kot, czy pies. No może pies bardziej. Wcześniej czułem zgorszenie, ale jak sam mam dziecko, to nie mogę sobie wyobrazić, aby je ktoś tak karcił. Teraz to hahahaha, p*zdeusze, ale zobaczycie, jak zaczniecie mieć swoje dzieci.
A tak serio, to sam mam dziecko i mnie to nie rusza. To jest Sadistic, a nie klub rodzica. Jak ci serduszko pęka na widok bitego dziecka, to idź na forum scrabble, szachowe, albo "sam naprawiam Fiata 126p, 125p, FSO Poloneza MR78", a nie płaczesz w komentarzach, bo dzieciątko biją. Ciesz się, że to nie twój kaszojad taki wpie**ol dostaje. Jeśli oczekujesz od sadistica współczucia, to idź do burdelu zaznać prawdziwej miłości od k***y, która dziennie ciągnie 15-20 fiutów.



Z początku się nabrałem, niema co...