18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedobry kaszojadek

suborg • 2023-02-02, 19:46
Znowu biją bąbelka, jak tak można?

Prof._Kot_Budd

2023-02-03, 10:56
No k***a zaraz mnie popie**oli... Zwykłe wychowawcze lanie, standard w poprzednim pokoleniu u nas w niektórych rodzinach (u mnie np. nie) żadne znęcanie się, chyba niektórych tu poj***ło, że do tego coś mają, skąd wy się urwaliście ?

Akda

2023-02-03, 11:01
pie**olnięta. Później dziwić się, że taki dorasta i obcina łby maczetą.
Mam nadzieję, że jej pierwszej ujebie ❤️

DuckDodgers

2023-02-03, 11:12
radek225 napisał/a:

Mogę patrzeć na wyrywanie serca na żywca u ludzi z Manaus, mogę patrzeć, jak ciapaci ucinają sobie łby Ale jak tylko widzę dziecko, które nie może się obronić, czy maltretowane zwierzę, to mi serce pęka. Przecież to tylko niemowlę. Ono tylko krzyczy i śpi, nie można niemowlęciu wytłumaczyć nic, bo nic nie rozumie. Podobnie jak nie rozumie krowa, kot, czy pies. No może pies bardziej. Wcześniej czułem zgorszenie, ale jak sam mam dziecko, to nie mogę sobie wyobrazić, aby je ktoś tak karcił. Teraz to hahahaha, p*zdeusze, ale zobaczycie, jak zaczniecie mieć swoje dzieci.
A tak serio, to sam mam dziecko i mnie to nie rusza. To jest Sadistic, a nie klub rodzica. Jak ci serduszko pęka na widok bitego dziecka, to idź na forum scrabble, szachowe, albo "sam naprawiam Fiata 126p, 125p, FSO Poloneza MR78", a nie płaczesz w komentarzach, bo dzieciątko biją. Ciesz się, że to nie twój kaszojad taki wpie**ol dostaje. Jeśli oczekujesz od sadistica współczucia, to idź do burdelu zaznać prawdziwej miłości od k***y, która dziennie ciągnie 15-20 fiutów.



To nie jest bombelek tylko gówniak w najgorszym wieku 4-5 lat który rozumie co się do niego mówi. Do tego razy są lekkie i nie wyładowuje się tylko wymierza karę. Jako ojciec w pełni rozumiem.

mekiz

2023-02-03, 11:14
Myślałem, że Mia Khalifa, kręci nowe filmy. :shock: :lol:

ArkSa

2023-02-03, 11:36
Prawda jest taka, że jak ktoś jest ch*jowym rodzicem to trzeba ratować się biciem. Jak zrozumie to przynajmniej tyle korzyści, jak nie to będzie lane częściej i duża szansa na wyrośnięcie na patole w przyszłości, No i ci, którzy właśnie do tego środowiska należą to zachwalają takie zachowania, bo inaczej dziecka nie potrafią wychować. Proste jak budowa cepa.

russian-roulette

2023-02-03, 11:51
radek225 napisał/a:

Mogę patrzeć na wyrywanie serca na żywca u ludzi z Manaus, mogę patrzeć, jak ciapaci ucinają sobie łby Ale jak tylko widzę dziecko, które nie może się obronić, czy maltretowane zwierzę, to mi serce pęka. Przecież to tylko niemowlę. Ono tylko krzyczy i śpi, nie można niemowlęciu wytłumaczyć nic, bo nic nie rozumie. Podobnie jak nie rozumie krowa, kot, czy pies. No może pies bardziej. Wcześniej czułem zgorszenie, ale jak sam mam dziecko, to nie mogę sobie wyobrazić, aby je ktoś tak karcił. Teraz to hahahaha, p*zdeusze, ale zobaczycie, jak zaczniecie mieć swoje dzieci.
A tak serio, to sam mam dziecko i mnie to nie rusza. To jest Sadistic, a nie klub rodzica. Jak ci serduszko pęka na widok bitego dziecka, to idź na forum scrabble, szachowe, albo "sam naprawiam Fiata 126p, 125p, FSO Poloneza MR78", a nie płaczesz w komentarzach, bo dzieciątko biją. Ciesz się, że to nie twój kaszojad taki wpie**ol dostaje. Jeśli oczekujesz od sadistica współczucia, to idź do burdelu zaznać prawdziwej miłości od k***y, która dziennie ciągnie 15-20 fiutów.



ja pierydole ale z ciebie miękka faja. Zmień poratl jak nie możesz patrzeć na bicie gówniaków

pedroLopes

2023-02-03, 12:03
Zacny filmik, koń zwalony. Nie ma to jak porządna chłosta przed r*chaniem

Cipczan

2023-02-03, 12:17
Nie mogę patrzeć na bite dziecko, jak sam nie biję. Brunner.

Karboksylator

2023-02-03, 13:59
jakieś namiary na bijącą? kolega pyta

owoc

2023-02-03, 14:00
radek225 napisał/a:

Mogę patrzeć na wyrywanie serca na żywca u ludzi z Manaus, mogę patrzeć, jak ciapaci ucinają sobie łby Ale jak tylko widzę dziecko, które nie może się obronić, czy maltretowane zwierzę, to mi serce pęka. Przecież to tylko niemowlę. Ono tylko krzyczy i śpi, nie można niemowlęciu wytłumaczyć nic, bo nic nie rozumie. Podobnie jak nie rozumie krowa, kot, czy pies. No może pies bardziej. Wcześniej czułem zgorszenie, ale jak sam mam dziecko, to nie mogę sobie wyobrazić, aby je ktoś tak karcił. Teraz to hahahaha, p*zdeusze, ale zobaczycie, jak zaczniecie mieć swoje dzieci.
A tak serio, to sam mam dziecko i mnie to nie rusza. To jest Sadistic, a nie klub rodzica. Jak ci serduszko pęka na widok bitego dziecka, to idź na forum scrabble, szachowe, albo "sam naprawiam Fiata 126p, 125p, FSO Poloneza MR78", a nie płaczesz w komentarzach, bo dzieciątko biją. Ciesz się, że to nie twój kaszojad taki wpie**ol dostaje. Jeśli oczekujesz od sadistica współczucia, to idź do burdelu zaznać prawdziwej miłości od k***y, która dziennie ciągnie 15-20 fiutów.



sława ci poeto.

No.ja9re9my9

2023-02-03, 14:19
Jaka radość matki. Najważniejsze cieszyć się małymi rzeczami... Jeszcze 6 dni i tydzień dobrze zrobiony... :mrgreen:

ungubungu

2023-02-03, 15:38
radek225 napisał/a:

Mogę patrzeć na wyrywanie serca na żywca u ludzi z Manaus, mogę patrzeć, jak ciapaci ucinają sobie łby Ale jak tylko widzę dziecko, które nie może się obronić, czy maltretowane zwierzę, to mi serce pęka. Przecież to tylko niemowlę. Ono tylko krzyczy i śpi, nie można niemowlęciu wytłumaczyć nic, bo nic nie rozumie. Podobnie jak nie rozumie krowa, kot, czy pies. No może pies bardziej. Wcześniej czułem zgorszenie, ale jak sam mam dziecko, to nie mogę sobie wyobrazić, aby je ktoś tak karcił. Teraz to hahahaha, p*zdeusze, ale zobaczycie, jak zaczniecie mieć swoje dzieci.
A tak serio, to sam mam dziecko i mnie to nie rusza. To jest Sadistic, a nie klub rodzica. Jak ci serduszko pęka na widok bitego dziecka, to idź na forum scrabble, szachowe, albo "sam naprawiam Fiata 126p, 125p, FSO Poloneza MR78", a nie płaczesz w komentarzach, bo dzieciątko biją. Ciesz się, że to nie twój kaszojad taki wpie**ol dostaje. Jeśli oczekujesz od sadistica współczucia, to idź do burdelu zaznać prawdziwej miłości od k***y, która dziennie ciągnie 15-20 fiutów.





Ale Ty musisz mieć zajebiście silną psychikę. Niczym psiku*as

radek225

2023-02-03, 15:44
russian-roulette napisał/a:

ja pierydole ale z ciebie miękka faja. Zmień poratl jak nie możesz patrzeć na bicie gówniaków



Przeczytaj do końca, co napisałem :D .

ungubungu napisał/a:

Ale Ty musisz mieć zajebiście silną psychikę. Niczym psiku*as



Bez "S"

eloszki

2023-02-03, 19:34
Jest już duży, można bić