18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedobry kaszojadek

suborg • 2023-02-02, 19:46
Znowu biją bąbelka, jak tak można?

35i

2023-02-02, 21:52
radek225 napisał/a:

Pewnie darł p*zdę z byle powodu. Mamuśka pewnie sprawdziła, czy:
- Kolka? Nie ma,
- głodny nie jest,
- pielucha sucha,
- chory nie jest.
- trzęsła nim pół dnia, wyprowadziła
A kaszojad pewnie dalej rwał p*zdę, i typiara od tego darcia mordy dostała poj***nia zmysłów, aż pewnie w niej coś już pękło



Równie dobrze mógł sprzedać jej liścia lub opluć, widziałem takie akcje.

HermanVonSztolc

2023-02-02, 21:56
żadna tam kara, tylko zabawa z maluszkiem, widać jak mama sięc cieszy, a maluch płacze bo poprsostu za dużo gilgotków i to już aż nieprzyjemne dla jego byli, a po drugie pisze jak byk że zaj***ne z jutubowych szortów, więc legit, pewnie z jutuba kids. :D

35i

2023-02-02, 21:59
Owlman napisał/a:

No to pojadę klasykiem: r*chałbym.



Ktoś ty, ksiądz?

Aramanga

2023-02-02, 22:00
radek225 napisał/a:

Mogę patrzeć na wyrywanie serca na żywca u ludzi z Manaus, mogę patrzeć, jak ciapaci ucinają sobie łby Ale jak tylko widzę dziecko, które nie może się obronić, czy maltretowane zwierzę, to mi serce pęka. Przecież to tylko niemowlę. Ono tylko krzyczy i śpi, nie można niemowlęciu wytłumaczyć nic, bo nic nie rozumie. Podobnie jak nie rozumie krowa, kot, czy pies. No może pies bardziej. Wcześniej czułem zgorszenie, ale jak sam mam dziecko, to nie mogę sobie wyobrazić, aby je ktoś tak karcił. Teraz to hahahaha, p*zdeusze, ale zobaczycie, jak zaczniecie mieć swoje dzieci.
A tak serio, to sam mam dziecko i mnie to nie rusza. To jest Sadistic, a nie klub rodzica. Jak ci serduszko pęka na widok bitego dziecka, to idź na forum scrabble, szachowe, albo "sam naprawiam Fiata 126p, 125p, FSO Poloneza MR78", a nie płaczesz w komentarzach, bo dzieciątko biją. Ciesz się, że to nie twój kaszojad taki wpie**ol dostaje. Jeśli oczekujesz od sadistica współczucia, to idź do burdelu zaznać prawdziwej miłości od k***y, która dziennie ciągnie 15-20 fiutów.



Nie kurfa fa lekkie lanie pasem co ty pie**olisz jaki wpie**ol pffffffff. Jak dzieciak by wiedział że będzie wpie**ol to by się nie dał złapać.

SmokingPigeon

2023-02-02, 22:03
Janko napisał/a:

I szczegó to k***iszcze się jeszcze cieszy jej powinni tak z tą śmierdzącą p*zdę i srakę obtrzaskać



Masz jakieś życiowe doświadczenia ze śmierdzącami p*zdami i srakami? Współczuję...

35i napisał/a:

Ktoś ty, ksiądz?



Nie, twój stary

Smoczoor

2023-02-02, 22:04
r*chałbym, a babka też niczego sobie :krawaciarz:

35i

2023-02-02, 22:14
SmokingPigeon napisał/a:

Nie, twój stary



Raczej bękart, sądząc po wieku. :-D

wojtas09999

2023-02-02, 22:14
Owlman napisał/a:

No to pojadę klasykiem: r*chałbym.



On ma przecież dwa lata

dtefu632

2023-02-02, 22:41
rzadko wrzucam komentarze ale czulem jakis niepokoj jak ogladnalem ten filmik po co jej te okulary? jak to dziecko bylo tak napie**alane dla zabawy i jakis chorych podniet to powinno sie im obu czyli tej dziewczynie i temu nagrywajacemu w najlepszym wypadku zrobic deskoterapie z gwozdziami ch*j w dupe kazdej k***ie ktorej sie to podobalo wyj***ne mam po calosci jak komus to nie pasuje co napisalem i mozecie mi jedynie naskoczyc z jakims pyskowaniem

Brutalne_Bydle

2023-02-02, 22:52
to wygląda jakby dostawała za to kasę od jakichś zwyroli z internetu

vladok

2023-02-02, 23:08
Gimby nie znajo.

Many2jz

2023-02-02, 23:21
Chciałbym spotkać każdego który temu przyklaskuje. :D byłby materiał na główną