18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2017-05-05, 21:58
Celebrytka z koziej dupy, największe osiągnięcie to chwalenie się nieumiejętną antykoncepcją i aborcja ze względu na wygodę życiową, oby się nią nie miał kto zając na stare lata i jak będzie zdychać w samotności to się jej przypomni, że mogła mieć dzieciaka, który by ją odwiedzał.

_proteryan

2017-05-05, 22:09

Prawidłowo. Każda wzmianka o niej to promowanie aborcji jako antykoncepcji. Rozumiem aborcję w przypadku gdy dziecko samo nie dałoby rady żyć lub miałoby poważne wady genetyczne. Na gwał jest tabletka '72h po' ale jak się zaszło w ciążę normalnie to trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny!

A nie - mam za małę mieszkanie, usunęłam i ulga...

Przecież dla tego dziecka nie ma różnicy czy ktoś je wyskrobał w 3 miesiącu ciąży w macicy czy strzelił w głowę dzień po narodzeniu. Pewnie poza taką że strzał w głowę mniej by bolał.

C0...........BO

2017-05-05, 22:10
jaki przybysz?

jebiewdupelewaka

2017-05-05, 22:11
to ona śpiewała ,,zesraj się a nie daj się,, na koncercie dla tuska

_R...........s_

2017-05-05, 22:13
Jak ktoś kiedyś mądrze napisał, o aborcji mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest dobra, bo zabija płody, z drugiej ch*jowa, bo daje kobiecie wybór. Ale nie o tym dziś.

Na ch*j lansujecie tego typu ch*jostwa? Była sobie jakaś panienka, coś śpiewała, ch*j wie co, nikt o niej nie słyszał, aż tu nagle wielka k***a fala lansu i ciągłego pie**olenia o niej, głównie ze środowisk kościelnych. W końcu wcześniej ani o niej, ani o jakiejś tam k***a nagrodzie którą dostała za skrobankę nawet nie słyszał. Ale dzięki wam ta pani jest dziś bardzo sławna, a wycięcie jej występu i dodatkowo pie**olenie o tym daje jej dużo więcej sławy, niż występ w tvp której i tak nikt nie ogląda. Brawo k***a wy :ok:

Ni...........ny

2017-05-05, 22:28
Bawi mnie ten ośli zachwyt cenzurą ;-)
Oni wiedzą lepiej co powinniście oglądać, czytać, myśleć, kto bohater a kto zdrajca. Tak jest wygodniej, nie trzeba się kalać myśleniem, bo to męcząca czynność, na ch*j to komu.
Niby mamy 2017 a za parę lat się obudzimy w 1984 ;-)



somet

2017-05-05, 22:41
Ja pie**ole, nie mam "zielonego" pojęcia o co chodzi.

saves

2017-05-05, 22:44
A gdzie ta Supermenka ma pelerynę? Wyskrobała razem z zygotą?

ePeeL

2017-05-06, 00:02
Powtarzam to od miesięcy - prawa i lewa strona może podać sobie rękę.

sezamkowyRozpierdol

2017-05-06, 00:06
@up

Najlepiej wsadzić ich wszystkich do jakiegoś ringu i dać im piły łańcuchowe niech się nawzajem pozarzynają ku uciesze sadoli i nasycenie harda zacnym materiałem :amused:

boogiehash

2017-05-06, 01:43
Jak widze te kato-komentarze to to powiem wam jedno koniobijce , nie trzepcie kapucyna bo to jak aborcja

Noside

2017-05-06, 05:54
boogiehash napisał/a:

Jak widze te kato-komentarze to to powiem wam jedno koniobijce , nie trzepcie kapucyna bo to jak aborcja


Jak żyd wali konia, to to jest Holocaust. Giną miliony. :hitler: