18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lapps

2017-05-06, 07:34
Niezwyciężony napisał/a:

Bawi mnie ten ośli zachwyt cenzurą ;-)
Oni wiedzą lepiej co powinniście oglądać, czytać, myśleć, kto bohater a kto zdrajca. Tak jest wygodniej, nie trzeba się kalać myśleniem, bo to męcząca czynność, na ch*j to komu.
Niby mamy 2017 a za parę lat się obudzimy w 1984 ;-)



w 1984 i tak sie obudzimy bo zbyt malo ludzi szanuje swoja prywatnosc, prawo wlasnosci i prawo do obrony wlasnej...


puszczenie czy nie puszczenie wystepu jakiejs zdegenerowanej idiotki w publicznym tv nie ma z tym nic wspolnego

~Velture

2017-05-06, 09:14
Najgorsze w tym jest to, że taka akcja dodała jej więcej do promocji niż jakby ją pokazali w tym nocnym programie, którego nikt nie oglądał.

voidinfinity

2017-05-06, 11:29
@up

A teraz dzięki katosp***oleniu będzie bojowniczką za wolność :amused:

kenzol

2017-05-06, 11:33
mygyry napisał/a:

Celebrytka z koziej dupy, największe osiągnięcie to chwalenie się nieumiejętną antykoncepcją i aborcja ze względu na wygodę życiową, oby się nią nie miał kto zając na stare lata i jak będzie zdychać w samotności to się jej przypomni, że mogła mieć dzieciaka, który by ją odwiedzał.


Ona ma dwójkę dzieci. Nie chciała mieć trzeciego. Nie bronię jej, tylko sprostowuję Twoją wypowiedź.

voidinfinity

2017-05-06, 11:37
_proteryan napisał/a:

ale jak się zaszło w ciążę normalnie to trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny!



Śmieszy mnie to rozgraniczenie :amused: Czyli jak babę ktoś zgwałci to można zamordować dziecko, a jak puknie ją chłopak/mąż to już nie?

Czy posiadanie dziecka jest dla katosp***olin rodzajem kary? :amused:

Próbujecie usprawiedliwiać racjonalne postępowanie w ramach sp***olonego umysłowo paradygmatu, że płód szczególnie we wczesnej fazie rozwoju jest ekwiwalentem człowieka.

Miotacie się i miotacie - aż miło popatrzeć :amused:

ps. Za wycinanie artysty z creditsów można beknąć w cywilizowanym świecie. Oczywiście nie w polakistanie.

szerLucjan

2017-05-06, 11:48
Prawicowe ścierwa bardzo lubią jak się ich uciska i jebie z każdej strony, dlatego narzucanie przez kościół i państwo tego, że "trzeba urodzić" bardzo im pasuje

kenzol

2017-05-06, 11:48
up...

Szkoda że ciebie matka nie wyskrobała. Byłoby jednego zjeba mniej. W takim wypadku jestem za aborcją bez żadnych ograniczeń.

Zastanawia mnie dlaczego fanatyczni zwolennicy aborcji, ZAWSZE przyporządkowują przeciwników do jakiejś grupy... albo do katoli albo do prawicowców najczęściej. Czy ich światopogląd jest aż tak ograniczony?

_proteryan

2017-05-06, 11:50
@up czyli zgadzasz się, że to aborcja to dla dziecka to samo co jego zabicie. To dobrze.

Jeśli nie rozumiesz jaka jest różnica pomiędzy aborcją a tabletką 72 to gratuluje postępowego rozumu.

Odpowiedz proszę na pytanie jaka jest różnica pomiędzy wyskrobaniem 3 miesięcznego dziecka z macicy a strzeleniem mu w głowę 1 dzień po narodzinach. Jaka jest różnica dla tego dziecka, nie dla Ciebie.

Ba...........yk

2017-05-06, 11:51
Panie mygyry Lepiej się tego ująć nie dało! Łap Pan piwko! "artystka" nie z koziej a raczej żydziej dupy. Pozdro!

Ni...........ny

2017-05-06, 11:57
lapps napisał/a:

...puszczenie czy nie puszczenie wystepu jakiejs zdegenerowanej idiotki w publicznym tv nie ma z tym nic wspolnego



To tylko kolejny mały krok, jesteśmy jak żaba gotowana powoli ;-)

A co do tej "zdegenerowanej idiotki" to mam poważne wątpliwości czy dokonała tej aborcji, czy w ogóle była w ciąży,
a raczej w myśl zasady nie ważne jak o tobie mówią byle by nazwiska nie przekręcali postanowiła rozkręcić gówno burzę i zarobić na tym trochę hajsu ;-)

freaky

2017-05-06, 11:59
No cóż. Naczelnika tej zj***nej gazety od zbrodniarzy wojennych nie dzieli nawet jedno pokolenie. Nie więc dziwnego, że mordowaniu Polaków metodą aborcyjną nadaje się szczególne laury. Przypominam, że Michnik sam został nagrodzony Orderem Orła Białego, najwyższym polskim odznaczeniem, za właśnie temu podobne"szczególne zasługi".

Ba...........yk

2017-05-06, 12:05
Niezwyciężony napisał/a:

Bawi mnie ten ośli zachwyt cenzurą ;-)
Oni wiedzą lepiej co powinniście oglądać, czytać, myśleć, kto bohater a kto zdrajca. Tak jest wygodniej, nie trzeba się kalać myśleniem, bo to męcząca czynność, na ch*j to komu.
Niby mamy 2017 a za parę lat się obudzimy w 1984 ;-)


Obrazek



Już jesteśmy w świecie wykreowanym przez George Orwell.
Nie tak dawno wyciekły informacje dotyczące urządzeń takich jak, smartfony, laptopy tablety, telewizory etc. Z danych wynikało jedno - są to urządzenia zaprojektowane do szpiegowania. Wizja i audio. "Teleekran" na ścianie nie jest aż tak potrzebny, sami nosimy przy sobie "pluskwy"

~Velture

2017-05-06, 12:05
_proteryan napisał/a:

@up czyli zgadzasz się, że to aborcja to dla dziecka to samo co jego zabicie. To dobrze.

Jeśli nie rozumiesz jaka jest różnica pomiędzy aborcją a tabletką 72 to gratuluje postępowego rozumu.

Odpowiedz proszę na pytanie jaka jest różnica pomiędzy wyskrobaniem 3 miesięcznego dziecka z macicy a strzeleniem mu w głowę 1 dzień po narodzinach. Jaka jest różnica dla tego dziecka, nie dla Ciebie.


Ja przykładowo jestem akurat przeciwnikiem aborcji ale w 120% popieram antykoncepcję i tabletki "dzień po".

Drażni mnie, że te stare próchła co im macice wyschły dekady temu i latają po tych marszach pro aborcyjnych pie**olą ciągle argumenty, że chodzi o aborcję bo ciąża z gwałtu albo dziecko urodzi się mocno upośledzone czy też umrze zaraz po urodzeniu.
To są pie**olone skrajnie rzadkie przypadki liczone w ułamkach promila a jak takie debilki zapytać czy zgodziłyby się na ustawę która zezwala na aborcję tylko i wyłącznie w tych 2 przypadkach to się zapowietrzają i pie**olą, że kobieta ma prawo robić co tylko chce ze swoim ciałem...

Idąc taką logiką to zalegalizujmy wszystko bo skoro każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chce to czemu zakazać sprzedaży heroiny skoro ćpun z dworca centralnego ma ochotę na działkę? Przecież to jego ciało.

Absurdalne absurdy są absurdalne.

_proteryan

2017-05-06, 12:19
@Velture.
Pełna zgoda. Dla mnie subiektywną granicą jest zagnieżdżenie się komórki w macicy. Z czysto pragmatycznego punktu widzenia antykoncepcja prowadzi do mniejszej liczby aborcji.

A każdemu, kto twierdzi że aborcja powinna być stosowana zamiennie z antykoncepcją to polecam:

Niemy Krzyk. Na youtube pierwszy film od 12:46. USG aborcji. Widać na nim jak dziecko odsuwa się, kopie, otwiera usta a później jest rozrywane. Jaką moralność trzeba mieć, żeby bez mrugnięcia mówić, że to nie jest człowiek...

szerLucjan

2017-05-06, 12:44
@up

już lepiej trochę pokopać i zdechnąć niż się urodzić, wylądować w domu dziecka, zostać patusem i dźgnąć kogoś nożem