18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SQRW3L_ponury

2017-05-06, 13:17
Velture napisał/a:

Idąc taką logiką to zalegalizujmy wszystko bo skoro każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chce to czemu zakazać sprzedaży heroiny skoro ćpun z dworca centralnego ma ochotę na działkę? Przecież to jego ciało.

Absurdalne absurdy są absurdalne.



Absurdalne to są absurdalne wyjątki od reguły która opisujesz - problemem jest hipotetyczna działką heroiny podczas gdy za kazdym prawie rogiem stoi sklepik czynny 24h na dobe w którym mozesz całkowicie legalnie kupić prawie tak samo szkodliwy narkotyk pedzony ze zboża tudzież kaczyniaków (czyt. kartofli) a potem obejrzeć jeszcze jego reklame w tv - i jakoś sie to wzystko kręci i nie rozpada pomimo że co drugi rodak przynajmniej raz w tygodniu bywa w stanie cięzkoodróznialnym od heroinowego zaćpania...

Kazdy czlłowiek powinien moc dysponwac swoim ciałem w 100% - i tak w gruncie rzeczy jest czy chcą tego róznej masci totalitarysci czy nie - bo baba jak sie bedzie chciała wyskrobać to znajdzie sposób tak czy siak (jak to mam miejsce od zawsze w historii) -podobnie jak samobójca znjadzie sposób na samozajenbanie niezaleznie czy samobó bedzie zadekretowane jako nielegalny czy nie... identycznie jest z ćpunem - który też znajdzie dojscie do działki chocby karą za to było obcinanie kulasów - prewencja na bazie zakazów sprawdza sie średnio jesli biega o tego typu sprawy co widać jak na dłoni na przestrzeni historii.W przypadku zakazu aborcji w kraju otoczonym przez sąsiadów - jak Polska - u których nie ma takich bezsensownych ciągot wyglada to tak ze bogatsze skrobią sie po porstu na życzenie za granicą - natomiast te biedniejsze acz zdeterminowane narażone są na kontakt z podziemieiem aborcyjnym które w zaden sposób nie jest kontrolowane medycznie. Zakaz aborcji to zwykłe zamiatanie problemu pod dywan - czyli podejscie mocno charakterystyczne dla pomysłodawców tego absurdu - czyli kleru

p4nk1

2017-05-06, 14:03
boogiehash napisał/a:

Jak widze te kato-komentarze to to powiem wam jedno koniobijce , nie trzepcie kapucyna bo to jak aborcja



Gdzie Ty widzisz kato-komentarz?
że @mygyry się nie zgadza z aborcją to kato-komentarz?
że @_proteryan się nie zgadza z aborcją to kato-komentarz?

W dupie byłeś, gówno widziałeś. To są ludzie, którzy reprezentują pewien poziom moralności. Godny człowieka. Jestem osobą nie wierzącą i popieram każde słowo, które napisali (pomijając fakt, że ani słowem o bogu nie wspomnieli...).
Jak ktoś mózgu nie ma, to niech się nie r*cha, albo niech się wysterylizuje. Czyny mają konsekwencje i na każdym etapie życia, podejmując każdą dużą czy małą decyzję trzeba o tym pamiętać. W dupach się ludziom poprzewracało, bo we łbie nie miało co.

Swoją drogą, pewnie nie dali jej w credsach, bo ktoś kto je pisał, po prostu o niej zapomniał, przeoczył, stwierdził, że i tak nikt jej nie zna... Ja się o niej dowiedziałem dzięki takim akcjom jak powyższa... Co znaczy, że antyreklama, jest dobrą reklamą niestety... Bezmózgie społeczeństwo robi wszystko odwrotnie.

voidinfinity

2017-05-06, 14:14
kenzol napisał/a:

Zastanawia mnie dlaczego fanatyczni zwolennicy aborcji, ZAWSZE przyporządkowują przeciwników do jakiejś grupy... albo do katoli albo do prawicowców najczęściej. Czy ich światopogląd jest aż tak ograniczony?



A co, jesteś socjalistą, fanem gender itd.? :amused:

_proteryan napisał/a:

Odpowiedz proszę na pytanie jaka jest różnica pomiędzy wyskrobaniem 3 miesięcznego dziecka z macicy a strzeleniem mu w głowę 1 dzień po narodzinach. Jaka jest różnica dla tego dziecka, nie dla Ciebie.



Można argumentować, że mózg pomiędzy 1 i 2 trymestrem jest wciąż bardzo prymitywny i ma się nijak do mózgu w momencie narodzin.

szerLucjan

2017-05-06, 14:16
@up

pomyśleć, że starożytny rzym, grecja, egipt.... wszystkie cywilizacje były bardziej rozwinięte w kierunku "wolności osobistej" niż większość przygłupów którzy zabierają się za ocenę cudzego sumienia i pożycia.

A kimże Ty debilu cholerny cieciu jesteś, żeby mi mówić cokolwiek o konsekwencjach i braniu odpowiedzialności za pożycie. Antykoncepcja jest zawodna. Sam fakt, że jej używam czyni ze mnie kogoś kto wie coś o konsekwencjach i stara się im zapobiec, a jeżeli jednak te starania zawiodą to nie zamierzam zostać z dzieciakiem na rękach bo ktoś sobie usrał, że wyskrobanie płodu jest niehumanitarne

voidinfinity

2017-05-06, 14:17
Velture napisał/a:


Ja przykładowo jestem akurat przeciwnikiem aborcji ale w 120% popieram antykoncepcję i tabletki "dzień po".



Tabletka dzień po jest formą aborcji. Każdy antyaborcjonista to wie.

Wiewór

2017-05-06, 14:27
mygyry napisał/a:

(...)jak będzie zdychać w samotności to się jej przypomni, że mogła mieć dzieciaka, który by ją odwiedzał.


hahaha jakbym widział matkę polkę fejsbukową karynę. "nie lajkuja zdjęci brajanka kórwy sprzedawczyki. h*j im w dópę k***a no. Nikt im szklanko wody nie poda na starość. h*je bez dziedzi".
Zak***ista argumentacja.

Dla katopojebów zrobienie loda z połykiem to kanibalizm.

voidinfinity

2017-05-06, 14:30
_proteryan napisał/a:

Niemy Krzyk. Na youtube pierwszy film od 12:46. USG aborcji. Widać na nim jak dziecko odsuwa się, kopie, otwiera usta a później jest rozrywane. Jaką moralność trzeba mieć, żeby bez mrugnięcia mówić, że to nie jest człowiek...



Ja mam poważne wątpliwości co do wiarygodności tego filmu ;-)

Jest tam wiele błędów, np. to że płód na tym etapie (nawet późniejszym) można zwyczajnie odessać i nie trzeba go przerabiać na mielone w macicy.

System nerwowy przypominający układ nerwowy dorosłego człowieka to co najmniej 24 tydzień życia płodowego. 3 miesięczny płód nie posiada ani mózgu zdolnego odczuwać ból, a co ważniejsze nie posiada zakończeń nerwowych podłączonych pod mózg.

Nie posiada też mózgu zdolnego wykonywać wyższych funkcji - czyli jest to zupełnie nieświadomy byt - przypominający bardziej paprotkę niż dorosłego człowieka.

mygyry

2017-05-06, 14:37
To ja wam jeszcze bardziej namieszam, po ch*j ktoś robi publiczną szopkę ze swojej decyzji jednocześnie pie**oląc, że ktoś się wtrąca? Jak walę konia to nie oświadczam wszem i wobec że leje w skarpetkę to po co ona wygłasza o swoich prywatnych jak sk***ysyn decyzjach? A no właśnie dlatego że szuka poklasku wśród takich samych debili, jednocześnie mając pretensje do oceniających to negatywnie.
I te wzniosłe hasełka "moja macica, moja decyzja" Skoro k***a tak, to skąd potrzeba uzewnętrzniania?
To jest identyczna sytuacja jak z pedałami i gejami, gej wie żeby trzymać swoje fantazje w sypialni a pedał wymaga od wszystkich, żeby mu bili brawo, gdy idzie z gołą dupą na ulicy machając dildem

voidinfinity

2017-05-06, 14:40
mygyry napisał/a:

To ja wam jeszcze bardziej namieszam, po ch*j ktoś robi publiczną szopkę ze swojej decyzji jednocześnie pie**oląc, że ktoś się wtrąca?



Żeby zostać męczennikiem oczywiście. Męczeństwo się dobrze sprzedaje.

szerLucjan

2017-05-06, 14:51
mygyry napisał/a:

To ja wam jeszcze bardziej namieszam, po ch*j ktoś robi publiczną szopkę ze swojej decyzji jednocześnie pie**oląc, że ktoś się wtrąca? Jak walę konia to nie oświadczam wszem i wobec że leje w skarpetkę to po co ona wygłasza o swoich prywatnych jak sk***ysyn decyzjach? A no właśnie dlatego że szuka poklasku wśród takich samych debili, jednocześnie mając pretensje do oceniających to negatywnie.
I te wzniosłe hasełka "moja macica, moja decyzja" Skoro k***a tak, to skąd potrzeba uzewnętrzniania?
To jest identyczna sytuacja jak z pedałami i gejami, gej wie żeby trzymać swoje fantazje w sypialni a pedał wymaga od wszystkich, żeby mu bili brawo, gdy idzie z gołą dupą na ulicy machając dildem



Akurat protesty typu "moja macica moja decyzja" to reakcja na działania tego konserwatywnego prawicowego kraju. To nasze afrykańskie zacofanie powoduje to, że ludzie zaczynają się buntować, mam nadzieje, zę dożyję czasów kiedy ten kraj wyjdzie z tego umysłowego k***idołka

BrianGriffin

2017-05-06, 15:11
mygyry napisał/a:

oby się nią nie miał kto zając na stare lata i jak będzie zdychać w samotności to się jej przypomni, że mogła mieć dzieciaka, który by ją odwiedzał.



Marnowanie życia na gówniaka, żeby na starość miał kto odwiedzić.
Jestem pod wrażeniem.

lapps

2017-05-06, 15:32
voidinfinity napisał/a:



Śmieszy mnie to rozgraniczenie :amused: Czyli jak babę ktoś zgwałci to można zamordować dziecko, a jak puknie ją chłopak/mąż to już nie?

Czy posiadanie dziecka jest dla katosp***olin rodzajem kary? :amused:

Próbujecie usprawiedliwiać racjonalne postępowanie w ramach sp***olonego umysłowo paradygmatu, że płód szczególnie we wczesnej fazie rozwoju jest ekwiwalentem człowieka.

Miotacie się i miotacie - aż miło popatrzeć :amused:

ps. Za wycinanie artysty z creditsów można beknąć w cywilizowanym świecie. Oczywiście nie w polakistanie.



plod jest organizmem zywym, tylko jeszcze podtrzymywanym sztucznie. idac twoja retoretyka to mozna by lewakow w bialy dzien zabijac bo tez nie sa ekwiwalentem czlowieka...

aborcja z gwaltu tez powinna byc nielegalna. bo jak jest legalna to jak dziewczyna wpadnie z przypadkowym facetem to bedzie oskarzala o gwalt zeby miec skrobanke

a aborcja sama w sobie powinna byc nielegalna (nie liczac stwierdzonego medycznie i udokumentowanego zagrozenia zycia), bo w przeciwnym razie powstaje biznes gdzie lobbysci, ktorzy najglosniej lobbowali za legalizacja aborcji w USA maja wyroki za sprzedawanie plodow do kosmetykow itp.

kobiety od tysiecy lat wymuszaly poronienie, jesli sytuacja je zmusila.
jej cialo jej sprawa jak to mowia.
a aborcja jest niemoralna


malo kto na tym forum miota sie tak jak ty

i nie musisz umieszczac w creditsach nazwiska kogos kogo materialu nie wykorzystales, wiec to co napisales jest tylko kolejna bzdura

jak zwykle...

BrianGriffin napisał/a:



Marnowanie życia na gówniaka, żeby na starość miał kto odwiedzić.
Jestem pod wrażeniem.



albo po to zebys na starosc nie byl popychadlem dla murzynow i arabow, ktorych trzeba bylo sprowadzic zeby zalatac dziure demograficzna

Niezwyciężony napisał/a:



To tylko kolejny mały krok, jesteśmy jak żaba gotowana powoli ;-)

A co do tej "zdegenerowanej idiotki" to mam poważne wątpliwości czy dokonała tej aborcji, czy w ogóle była w ciąży,
a raczej w myśl zasady nie ważne jak o tobie mówią byle by nazwiska nie przekręcali postanowiła rozkręcić gówno burzę i zarobić na tym trochę hajsu ;-)



da sie byc kims i dobrze zarabiac nie robiac z siebie idiotki. dlatego tez jest zdegenerowana. normalny czlowiek z kregoslupem moralnym by nie gadal takich bzdur

voidinfinity

2017-05-06, 16:31
lapps napisał/a:


plod jest organizmem zywym, tylko jeszcze podtrzymywanym sztucznie. idac twoja retoretyka to mozna by lewakow w bialy dzien zabijac bo tez nie sa ekwiwalentem czlowieka...



Przetłumacz mi to z prawackiego na polski - bo za ch*j nie potrafię się wyznać o co ci chodzi.

lapps napisał/a:


aborcja z gwaltu tez powinna byc nielegalna. bo jak jest legalna to jak dziewczyna wpadnie z przypadkowym facetem to bedzie oskarzala o gwalt zeby miec skrobanke



Naprawdę? Taki powód? :amused:

Ja bym powiedział, że gówniarz nie jest winny, że stary jest czarnym ciapakiem z hiv.

lapps napisał/a:


a aborcja sama w sobie powinna byc nielegalna (nie liczac stwierdzonego medycznie i udokumentowanego zagrozenia zycia), bo w przeciwnym razie powstaje biznes gdzie lobbysci, ktorzy najglosniej lobbowali za legalizacja aborcji w USA maja wyroki za sprzedawanie plodow do kosmetykow itp.



Morderca nienarodzonych :krejzi: Aborcja nie powinna być dopuszczalna w żadnym przypadku :krejzi: Nawet jak płód nie żyje, to jest przecież szansa że stanie się cud i pan bozia ożywi :amused:

lapps napisał/a:


malo kto na tym forum miota sie tak jak ty



Uderzyłem chyba w czuły punkt :amused:

lapps napisał/a:


i nie musisz umieszczac w creditsach nazwiska kogos kogo materialu nie wykorzystales, wiec to co napisales jest tylko kolejna bzdura



Dyskutowałbym, czy puszczając fragment koncertu, który stanowi pewną całość nie musisz wymienić wszystkich artystów.

Tak czy srak - w ch*j małostkowe ;-) Ale dobrze, dobrze -
prawactwo widać musi stworzyć kolejnego męczennika, tak jak ci co robili sztukę teatralną z jezusem opie**alającym pęto czy jakoś tak.

SQRW3L_ponury

2017-05-06, 17:01
lapps napisał/a:



(...)lewacy(...)nie sa ekwiwalentem czlowieka...




dlaczego jesteś za zakazem usuwania ciąż cięzarnych lewaczek oraz ciapaków przebywających w Polsce ?

skoro jedyne co wychowają to coś co zgodnie z twoją definicją nie jest nawet ekwiwalentem człowieka a wrecz zagrożeniem (jak te mnożące sie w Europie brudasy o których wspominasz - co do których akurat mam iidentyczne zdanie ze wzgledu na to ze to sekciarze) wiec zgodnie z logiką powinieneś postulować lub przynajmniej sugerować w tych przypadkach aborcje a nie jej zakaz...

pytanie - co stoi za tak nielogicznym podejsciem - schizofrenia czy hipokryzja ? - bo inychj opcji po prostu nie ma...

_proteryan

2017-05-06, 17:04
@voidinfinity

Filmu raczej nie oglądałeś. Bo procedura opisana jest w całości włącznie z oderwaniem najpierw dziecku głowy, wyciągnięciem jej a później miażdżeniem i wysysaniem pozostałości w postaci rączek, nóżek, żeber i innych tkanek.

Dziecko czy to jeden dzień po urodzeniu czy w 3 miesiącu ciąży ma takie same możliwości przetrwania bez pomocy zewnętrznej - czyli żadne. To czy sobie ubzdurasz, że po narodzinach więcej albo mniej czuje nie ma znaczenia. Na obu tych etach dziecko ma wszystkie potencje, żeby stać się dorosłym człowiekiem i na obu etapach potrzebuje pomocy zewnętrznej żeby rozwinąć się w całości.

Jakiś przygłup z moralnością obsranego buta ustalił wg jego kryterium, że 12 tydzień jest ok. Inny ustali, że 24 jest ok a jeszcze inny, że dopóki nie urodzone to nie człowiek. A kolejny, że jak już urodzone ale nie tak fajne jak by rodzice chcieli to też nie człowiek i można zabić, bo taki noworodek nie ma świadomości a tylko instynkty.

Zabicie dziecka na dowolnym z tych etapów jest dla tego dziecka tym samym. Zabijasz coś co ma wszelkie potencje to bycia dorosłym człowiekiem.

Jeśli rolnik zasieje pole to ma w dupie to czy mu patki zeżrą ziarna od razu, czy stonki zjedzą po wyrośnięciu pierwszego listka czy inni ludzie ukradną mu plony. Efekt jest taki sam.

P.S. Masz dzieci?