18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie, to nie blok wschodni

mygyry • 2021-09-06, 08:27
American drim pełną parą a wygląda jak sceny z kolejnego resident evil


Laskovy152

2021-09-06, 21:23
Widzę, że na woodstocku bez zmian.

hitmen

2021-09-06, 21:33
Wygląda jak lewacki performens.

beny561

2021-09-06, 22:11
Nie to Philadelphia Kensington Avenue yyy nie chodzę tam :amused:
A tu udało się uwietrznić kraksę policji na początku a potem kontynuacja zombielandu


NataliaW

2021-09-06, 23:31
Wystrzelać te ścierwo... Te murzyny płaczą że mają gorszy start itd... jaki start miały setki tysięcy Polaków co wyemigrowali tam za chlebem, uciekając przed komuna lub po niej. nie raz mając mniej niż 100 dolarów w kieszeni, zero rodziny, mieszkania, pracy, bez znajomości języka... Dziś mają po kilka domów, wielkie firmy i biznesy. małpy zawsze będą małpami czy na drzewie czy pod drzewem, to samo się tyczy tych białych co tam wegetują. Wyłapać poćwiartować i opie**olic ich na nerki, serca i inne narządy.

jinn napisał/a:

O, mamy w swoim gronie pisowca ze zrytym deklem. Sądzisz, że kilka miesięcy prezydentury kogokolwiek może doprowadzić do czegoś takiego? Rozumiem, że wg Ciebie upadek Detroit to wina Bidena? W waszej TV pewnie powiedzieliby, że to wina Trzaskowskiego i Tuska. Echh, te pisowskie niziny intelektualne...



Upadek Detroit to wina lewicy, więc takich właśnie polityków jak czaskoski i tusk

ZgRyZ

2021-09-07, 00:41
połapało ich na stop klatce.

Makulata

2021-09-07, 01:16
NataliaW napisał/a:

Wystrzelać te ścierwo... Te murzyny płaczą że mają gorszy start itd... jaki start miały setki tysięcy Polaków co wyemigrowali tam za chlebem, uciekając przed komuna lub po niej. nie raz mając mniej niż 100 dolarów w kieszeni, zero rodziny, mieszkania, pracy, bez znajomości języka... Dziś mają po kilka domów, wielkie firmy i biznesy. małpy zawsze będą małpami czy na drzewie czy pod drzewem, to samo się tyczy tych białych co tam wegetują. Wyłapać poćwiartować i opie**olic ich na nerki, serca i inne narządy.
Upadek Detroit to wina lewicy, więc takich właśnie polityków jak czaskoski i tusk



PIS to też lewica. Niczym się nie różnią. Cele mają takie same.

uFo125

2021-09-07, 05:03
htp napisał/a:

Za Trumpa tego nie było. Pojawiło się nagle z nowym prezydentem.





jinn napisał/a:

O, mamy w swoim gronie pisowca ze zrytym deklem. Sądzisz, że kilka miesięcy prezydentury kogokolwiek może doprowadzić do czegoś takiego? Rozumiem, że wg Ciebie upadek Detroit to wina Bidena? W waszej TV pewnie powiedzieliby, że to wina Trzaskowskiego i Tuska. Echh, te pisowskie niziny intelektualne...



Co za k***a zjeby

Wiewór

2021-09-07, 10:06
A kto mi to pisał że pie**ole jak tłumaczem że usa to kraj nędzarzy.

qwerq221

2021-09-07, 14:47
Ja pie**ole co wy pie**olicie serio??? to prawda xD hahah ale powyginani ja pie**ole

Szyba

2021-10-06, 07:08
Jak widać niektórzy mają przez te odloty na co dzień amerykański sen... Nawet w Sosnowcu jest lepiej :idzwch*j:


disturbed666

2021-10-06, 07:15
Co tam się odpie**ala? Dlaczego tam tylu ćpunów?

Zezrox987

2021-10-06, 07:17
Nic tylko zasponsorować im złoty strzał i już ulice puste.

Zasysacz

2021-10-06, 07:21
U nas na lokalnym wysypisku jest lepiej ogarnięte i wszystko leży gdzie ma leżeć, to jest właśnie American drim. Tak też kończą ludzie leniwi i w sumie nic dziwnego ale tak też kończą ludzie schorowani nie mający pieniędzy na leczenie.

disturbed666 napisał/a:

Co tam się odpie**ala? Dlaczego tam tylu ćpunów?



Nic nadzwyczajnego w dzielnicach biedy tak jest każdego dnia u nas tego sie tak nie widzi bo zawija się ludzi do różnych ośrodków pomocy a tu sam sobie radz.

ra0mir

2021-10-06, 07:53
Ale kto robi całe życie to co lubi? Oni czy my?
Ćpuny wybierają taką drogę. Jest mnóstwo ośrodków pomocy i każdy, kto chce zmiany dostanie pomoc. Tylko trzeba tego chcieć.
Dlatego w ogóle mi ich nie żal.