18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie, to nie blok wschodni

mygyry • 2021-09-06, 08:27
American drim pełną parą a wygląda jak sceny z kolejnego resident evil


mygyry

2021-09-06, 11:09
jinn napisał/a:

O, mamy w swoim gronie pisowca ze zrytym deklem. Sądzisz, że kilka miesięcy prezydentury kogokolwiek może doprowadzić do czegoś takiego? Rozumiem, że wg Ciebie upadek Detroit to wina Bidena? W waszej TV pewnie powiedzieliby, że to wina Trzaskowskiego i Tuska. Echh, te pisowskie niziny intelektualne...



Oho zero myślenia i od razu wszystko powiązać z pisem a powiedz mi burmistrzem Filadelfii jest ktoś z pisu czy demokratów?

(pis miał ch*ja wspólnego z trumpem, bo jeżeli chodzi o biznes to nie zrobili ani jednej podobnej do niego rzeczy a skumplowali się jedynie w aspekcie światopoglądu)

xv89

2021-09-06, 11:12
Totalnie przygnębiające widoki. Patrząc na to co się dzieje dookoła, uważam, że będzie jeszcze gorzej kiedy maszyna losująca wylosuje grupę zakredytowanych pod korek, którzy zostaną pozbawieni dorobków życia prostym podniesieniem stóp procentowych.

homorek

2021-09-06, 11:21
Kurde nawet tam bym nie zar*chał :D Za daleko z mojej piwnicy....

Marianset

2021-09-06, 12:05
Łi in amełyka łe olso got biggest burdel..

UrShadow

2021-09-06, 12:09
O elektorat demokratów, w ich miastach.


mieszał

2021-09-06, 12:20
Świeży towar się pokazał na dzielni.

omgwtflol

2021-09-06, 12:23
ostro masz naj***ne w bani jeśli myślisz że ktoś myślał że stany wyglądają inaczej

Zasysacz napisał/a:

Widzicie jaki tam maja porządek ? Nie to co u nas w kraju burdel i rozp*zdziaj.



powiedział nikt nigdy

jinn

2021-09-06, 12:30
mygyry napisał/a:

Oho zero myślenia i od razu wszystko powiązać z pisem a powiedz mi burmistrzem Filadelfii jest ktoś z pisu czy demokratów?
(pis miał ch*ja wspólnego z trumpem, bo jeżeli chodzi o biznes to nie zrobili ani jednej podobnej do niego rzeczy a skumplowali się jedynie w aspekcie światopoglądu)



Nie zrobili interesu, bo niby co nasz rząd mógłby im zaoferować? Jedyne co łączyło Polskę z USA to palec Kaczynskiego wetknięty w dupę Trumpa.

skywalker75

2021-09-06, 12:34


trochę już o tym śpiewano, 30 lat temu

panar3

2021-09-06, 12:45
A wystarczyło pogonić parchów w XIX wieku i byłoby normalnie...

asys_91

2021-09-06, 12:49
Grejtest kantry in de łord :D

SocialMedia

2021-09-06, 12:52
W Anglii coraz więcej bezdomnych na ulicach. Sk***iale lenie i ćpuny.

mygyry

2021-09-06, 12:59
jinn napisał/a:

Nie zrobili interesu, bo niby co nasz rząd mógłby im zaoferować? Jedyne co łączyło Polskę z USA to palec Kaczynskiego wetknięty w dupę Trumpa.



No to po jaki ch*j przyrównujesz trumpa do pisu?

szwedozaur

2021-09-06, 13:02
WysuszoneGronoweTruchła napisał/a:

Ja pierdziele, czym oni są tak porobili, że przyjmują takie dziwne pozy.



Jeszcze w pierwszej połowie lat 90-tych, jak moj ojciec zaczął pracować w stoczni opowiadał mi o tzw. narciarzach przy dworcu w Gdańsku Wrzeszczu i przyjmował podobną pozę. A, że miałem raptem kilka lat dopiero po czasie zacząłem kojarzyć fakty. Byli to panowie lubiący się w kompocie z maku, czyli polskiej heroinie. Kitrali się po piwnicach, starych budynkach, tam gdzieś nasrane, tam strzykawka, ale z czasem zniknęli. Nie, żeby miasto ich przegoniło i poszli gdzieś indziej, tylko tak po prostu:)