18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie, to nie blok wschodni

mygyry • 2021-09-06, 08:27
American drim pełną parą a wygląda jak sceny z kolejnego resident evil


whitenegro

2021-09-06, 13:33
szwedozaur napisał/a:

Jeszcze w pierwszej połowie lat 90-tych, jak moj ojciec zaczął pracować w stoczni opowiadał mi o tzw. narciarzach przy dworcu w Gdańsku Wrzeszczu i przyjmował podobną pozę. A, że miałem raptem kilka lat dopiero po czasie zacząłem kojarzyć fakty. Byli to panowie lubiący się w kompocie z maku, czyli polskiej heroinie. Kitrali się po piwnicach, starych budynkach, tam gdzieś nasrane, tam strzykawka, ale z czasem zniknęli. Nie, żeby miasto ich przegoniło i poszli gdzieś indziej, tylko tak po prostu:)



Potwierdzam. Dzięki słynnym narciarzom subkultura skinheadów miała kogo przekopywać praktycznie bezkarnie. Stare dobre czasy...

PeteN88

2021-09-06, 13:41
Takie bogactwo, że połowa zbiera pieniądze z chodnika.

cz...........ek

2021-09-06, 13:51
Zazdroszczę tego co mają w bani ci pozginani w pół w tamtej chwili. Tego co mają jak im przejdzie to już mniej :lol:

Smaczne i zdrowe środki opioidowe <3

Sigonek

2021-09-06, 14:21
Budrys2000 napisał/a:

Niemożliwe, to fejk. Oglądałem przecież Beverly Hills 90210, młodzież w południe jest w elitarnej szkole, po południu idą na plażę. Wieczory spędza się w Peach Pit.



Ameryka rozpada się od środka. Plaga bezdomnych narkomanów, bezrobocie, inflacja, degeneracja kulturowa, konflikty rasowe... Każde imperium w końcu upadnie pod własnym ciężarem. Teraz goni ich Kitajec i według szacunków za kilka lat będzie gospodarką nr. 1 na świecie i armią porównywalną do US Army.
Różnica między ich propagandą, a naszą, jest taka, że u nich rzeczywistość zakrzywia Hollywood, a u nas "rzetelne" dziennikarstwo w postaci Wyborczej, TVN, czy TVPiS.

Kandal

2021-09-06, 17:07
Mnie namówili. Jadę do Ameryki.

Seligos

2021-09-06, 17:52
Trochę przypomina Hollywood Boulevard. Wszyscy sie śmieją z Rosji, Chin, Indi że syf, udręka itp. podczas gdy hAmerican burger dream jest innym stanem umysłu. Ciekawym jest to że dla przeciętnego amerykanina jest to całkowicie normalny widok.

Carti

2021-09-06, 18:10
powinni zawijać ten szajs z ulic specjalnym busem do gułagu albo truć to coś bo to już nie są ludzie

PatMar95

2021-09-06, 18:32
Halman napisał/a:

strzelam; detroit, chicago?



LA

Underachiever

2021-09-06, 19:31
Halman napisał/a:

strzelam; detroit, chicago?



To jest w Filadelfii, Kensington Avenue. Koleś na YT wrzuca filmiki z tego miejsca jak i wielu innych. Ogólnie polecam pooglądać, dosłownie amerykański sen xD

Folur

2021-09-06, 20:02
jak w polaczkowie zalegalizują narkotyki to będzie to samo...patologii chętnej to brać nie brakuje, co pokazuje obecna skala mefedroniarzy i innych dopalarzy, tylko katole robią to po kątach, ewentualnie w lesie, a amerykańce się nie pie**olą tylko walą w żyłę na środku ulicy każdego większego miasta na Zachodzie tego kraju, który w dupie ma bezrobotnych

Sigonek napisał/a:

Ameryka rozpada się od środka. Plaga bezdomnych narkomanów, bezrobocie, inflacja, degeneracja kulturowa, konflikty rasowe... Każde imperium w końcu upadnie pod własnym ciężarem. Teraz goni ich Kitajec i według szacunków za kilka lat będzie gospodarką nr. 1 na świecie i armią porównywalną do US Army.
Różnica między ich propagandą, a naszą, jest taka, że u nich rzeczywistość zakrzywia Hollywood, a u nas "rzetelne" dziennikarstwo w postaci Wyborczej, TVN, czy TVPiS.



ciekawe jak i kiedy upadnie pisowska Polska i komunistyczne Chiny

mnie zawsze zastanawiało skąd mają na to hajs i czemu od razu się nie zabiją ? tak samo jak pijactwo-menelstwo w polandii, po co to żyje?

mygyry

2021-09-06, 20:02
Folur napisał/a:

jak w polaczkowie zalegalizują narkotyki to będzie to samo...patologii chętnej to brać nie brakuje, co pokazuje obecna skala mefedroniarzy i innych dopalarzy, tylko katole robią to po kątach, ewentualnie w lesie, a amerykańce się nie pie**olą tylko walą w żyłę na środku ulicy każdego większego miasta na Zachodzie tego kraju, który w dupie ma bezrobotnych
ciekawe jak i kiedy upadnie pisowska Polska i komunistyczne Chiny



Dawno tak zrytego posta nie czytałem, chyba walisz w żyłę razem z nimi.

ruddie

2021-09-06, 20:13
tak umierają imperia - taka przedłużona agonia - chcieli lewaków, to niech zdychają

Rick_Sanchez

2021-09-06, 20:25
Nikt:
Absolutnie nikt:
Rząd: widzicie do czego doprowadza nie noszenie maseczek?