18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie skomentuję ponieważ "poprawność polityczna".

Indywidualista • 2022-09-21, 12:46
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne-sasiedzi-w-szoku,nId,6299500

spoiler

Indywidualista

2022-09-21, 15:09
tedwaha napisał/a:

co tam panie indywidualista, co chwila bana na Ukrainie zarabiałeś za pie**olenie głupot to teraz zmieniłeś taktykę? tewraz będziesz zamiast dezinformacji promował nienawiść do Ukraińców i wszystkiego co zachodnie? przeprowadz sie do tej rosji jak taka wspaniała



Czy mógłbyś wskazać jakąś nienawiść z mojej strony? Proszę zacytuj, czy to z posta, czy z komentarza. Czekam.

~tedwaha

2022-09-21, 15:13
Indywidualista napisał/a:

Czy mógłbyś wskazać jakąś nienawiść z mojej strony? Proszę zacytuj, czy to z posta, czy z komentarza. Czekam.



nie obrażaj mojej i swojej inteligencji, to ż ironizujesz to nie znaczy że nie przejrzymu cię zawsze po stylu twoich wypowiedzi, wystarczy spojrzeć na twoje posty i tematykę treści jakie wrzucasz żeby każdy kto ma odrobinę oleju w głowię zorientował się z kim ma do czynienia. Niezależnie ile nowych kont utworzysz to gówno będzie się ciągnęło za tobą zawsze

Pereze87

2022-09-21, 15:15
Indywidualista napisał/a:

Czy mógłbyś wskazać jakąś nienawiść z mojej strony? Proszę zacytuj, czy to z posta, czy z komentarza. Czekam.



Nikt Ci sie psie bolszewicki nie bedzie tłumaczył ... to nie fb ... tutaj jest krótko .. zostaniesz złapany i spalony za bolszewickie ppie**olenie .. ukraińcy mają za dobre serce i was nie mordują za bardzo na froncie .. ja polowie z was bym kolana i łokcie przestrzeliwał ( wiem ze to az 4 kule na jednego kacapa ale cóz) abyscie po powrocie za Ural pokazywali innm co sie stanie jak podniesiecie reke na zachód .. drugą połową bym palił w piecach ..żywcem .

:evil:

~tedwaha

2022-09-21, 15:16
Indywidualista napisał/a:

Ja jestem fanatykiem? W jaki sposób? Czy mógłbyś wytłumaczyć? Przecież bolszewizm to kolektywizm, więc w jaki sposób Ty chcesz mnie oskarżyć o bolszewizm? Ja rozumiem że Twoje podbudowujesz swoje ego tym że kogoś zwyzywasz emocjonalny desperacie. Ale Emocje<Logika. Niestety.



Plucie nienawiścią nie ma nic do logiki więc nie wycieraj sobie nią gęby, jak byś był taki logicznie myślący to byś się lepiej zakamuflował i nie dał się wykryć już w tydzień po założeniu konta

mamurra

2022-09-21, 15:16
Indywidualista napisał/a:

komentarz wyżej



Zamiast lać wodę, podaj adres bloku i mieszkania, którego dotyczy film. Zadzwoni się gdzie trzeba i się sprawdzi, co tam naprawdę zaszło. Chyba się nie boisz weryfikacji?

Indywidualista

2022-09-21, 15:17
Pereze87 napisał/a:

Nikt Ci sie psie bolszewicki nie bedzie tłumaczył ... to nie fb ... tutaj jest krótko .. zostaniesz złapany i spalony za bolszewickie ppie**olenie .. ukraińcy mają za dobre serce i was nie mordują za bardzo na froncie .. ja polowie z was bym kolana i łokcie przestrzeliwał ( wiem ze to az 4 kule na jednego kacapa ale cóz) abyscie po powrocie za Ural pokazywali innm co sie stanie jak podniesiecie reke na zachód .. drugą połową bym palił w piecach ..żywcem .



Jeśli masz problemy z emocjami to zapraszam do psychiatry. Skoro nie potrafisz logicznie odpowiedzieć na pytanie, to raczej nie masz racji.

Pereze87

2022-09-21, 15:18
Indywidualista napisał/a:

Ja jestem fanatykiem? W jaki sposób? Czy mógłbyś wytłumaczyć? Przecież bolszewizm to kolektywizm, więc w jaki sposób Ty chcesz mnie oskarżyć o bolszewizm? Ja rozumiem że Twoje podbudowujesz swoje ego tym że kogoś zwyzywasz emocjonalny desperacie. Ale Emocje<Logika. Niestety.
rzepraszam ale popełniasz "Argumentum ad Personam"


Proszę odpowiedz mi na pytanie które zadałem.



Teraz juz na 100% wiem ze jestem psią kacapską kupą . Twoj koniec i twojego pana koniec jest bliski . Chwała wilekiej ukrainie . Smierc putinowi smieciowi i smierc kazdemu bolszewikowi . Usa wyr*chają was bez mydła ! Nato juz was otoczyło . Wasz koniec jest bliski .

Indywidualista

2022-09-21, 15:20
tedwaha napisał/a:

Plucie nienawiścią nie ma nic do logiki więc nie wycieraj sobie nią gęby, jak byś był taki logicznie myślący to byś się lepiej zakamuflował i nie dał się wykryć już w tydzień po założeniu konta



Ale co wykryć? Popełniasz ARGUMENTUM AD PERSONAM, Polecam się dokształcić.

mamurra napisał/a:

Zamiast lać wodę, podaj adres bloku i mieszkania, którego dotyczy film. Zadzwoni się gdzie trzeba i się sprawdzi, co tam naprawdę zaszło. Chyba się nie boisz weryfikacji?



Ale czemu do mnie to piszesz? Chyba umiesz czytać? W pierwszym poście wyraźnie coś napisałem. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?



Pereze87 napisał/a:

Teraz juz na 100% wiem ze jestem psią kacapską kupą . Twoj koniec i twojego pana koniec jest bliski . Chwała wilekiej ukrainie . Smierc putinowi smieciowi i smierc kazdemu bolszewikowi . Usa wyr*chają was bez mydła ! Nato juz was otoczyło . Wasz koniec jest bliski .



Ja bym się na Twoim miejscu udał do psychiatry, poważnie, to że wyzywasz jest raczej oznakiem głupoty jak inteligencji.

Pereze87

2022-09-21, 15:24
Indywidualista napisał/a:

Ale co wykryć? Popełniasz ARGUMENTUM AD PERSONAM, Polecam się dokształcić.
Ale czemu do mnie to piszesz? Chyba umiesz czytać? W pierwszym poście wyraźnie coś napisałem. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?
Ja bym się na Twoim miejscu udał do psychiatry, poważnie, to że wyzywasz jest raczej oznakiem głupoty jak inteligencji.




Nic dziwnego ze Ukraina wygrywa wojne .. Ukraina nie jest moze jakoś specjalnie duzym graczem .. ale mieli zajebiste szczescie ze Wy bolszewicy jesteście po prostu j***nymi idiotami ... zaczynam dochodzic do wnisoku ze PL sama jakby teraz ruszyła to by się zatrzymała na Uralu w miesiąc .. Druga armia swiata .. hahhaha ale k***a bolszewicki cyrk
Niech admin wypie**oli tego bolszewickiego trola.

:-o

~tedwaha

2022-09-21, 15:25
Coś jeszcze misiu kolorowy? Jeszcze chcesz coś nam głuptaskom wytłumaczyć? :mrgreen:

discoteq

2022-09-21, 15:26
Pereze87 napisał/a:

Usa wyr*chają was bez mydła


r*chają Nas wszystkich... :lol:

----------

tedwaha napisał/a:

Plucie nienawiścią nie ma nic do logiki więc nie wycieraj sobie nią gęby


Spójrz na swoje posty, bo coś mi się wydaje, że plujesz tak samo, a nawet bardziej, tylko w odwrotną stronę... ;)

----------

Pereze87 napisał/a:

Niech admin wypie**oli tego bolszewickiego trola


Toś "zamądrzył"... i chyba obróciło się przeciwko... :lol: :lol:

Indywidualista

2022-09-21, 15:28
Pereze87 napisał/a:

Nic dziwnego ze Ukraina wygrywa wojne .. Ukraina nie jest moze jakoś specjalnie duzym graczem .. ale mieli zajebiste szczescie ze Wy bolszewicy jesteście po prostu j***nymi idiotami ... zaczynam dochodzic do wnisoku ze PL sama jakby teraz ruszyła to by się zatrzymała na Uralu w miesiąc .. Druga armia swiata .. hahhaha ale k***a bolszewicki cyrk
Niech admin wypie**oli tego bolszewickiego trola.



Spoczko, jeśli udowodnisz mi że jestem Rosyjskim trollem. Póki co to się pienicie jak dzieci. Ale tak jak pisałem, niektórzy kierują się emocjami a inni logiką. Więc skoro mnie o coś oskarżasz powinieneś przedstawić dowód a nie poszlakę. Jeśli chcesz to zgłoś mnie do ABW nawet.

tedwaha napisał/a:

Coś jeszcze misiu kolorowy? Jeszcze chcesz coś nam głuptaskom wytłumaczyć?




cóż ja Ci mogę tłumaczyć? Ty mi wytłumacz to o co mnie po kolei oskarżacie, tzn.:
bolszewizm, bycie ruskim trollem, nienawiść do jakiegoś narodu.

~tedwaha

2022-09-21, 15:30
discoteq napisał/a:

Spójrz na swoje posty, bo coś mi się wydaje, że plujesz tak samo, a nawet bardziej, tylko w odwrotną stronę... ;)



Ja przynajmniej nie ukrywam swojej rusofobii a zwalczanie ruskich onuc to moje hobby

mamurra

2022-09-21, 15:30
Indywidualista napisał/a:

Ale czemu do mnie to piszesz? Chyba umiesz czytać? W pierwszym poście wyraźnie coś napisałem. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?



Rozumiem. Czyli adresu mieszkania, którego wrzucony przez Ciebie samego film dotyczy, nie znasz. Słowem, okoliczności wydarzenia też nie znasz, nie wiesz, czy koleś z offu nie pie**oli głupot. "Po prostu wrzucasz", tak samo jak po prostu wczoraj wrzuciłeś fejk kacapskiej telewizji. Tak po prostu zaufawszy. Ruskiej telewizji. Heh.

Indywidualista

2022-09-21, 15:35
mamurra napisał/a:

Rozumiem. Czyli adresu mieszkania, którego wrzucony przez Ciebie samego film, nie znasz. Słowem, okoliczności wydarzenia też nie znasz, nie wiesz, czy koleś z offu nie pie**oli głupot. "Po prostu wrzucasz", tak samo jak po prostu wczoraj wrzuciłeś fejk kacapskiej telewizji. Tak po prostu zaufawszy. Ruskiej telewizji. Heh.



Nie, to nie był fejk rosyjskiej TV, podejrzewam że to była Turecka TV prędzej, mogę wrzucić jeszcze raz. Ale na podstawie innego zdarzenia nie możesz stwierdzić lub przyjąć jako dowód że w tym znalezisku to jest fejk. Ja rozumiem że nie wolno pokazywać NIC ZŁEGO o Ukraińcach, czy to sympatyków bandery, czy neonazistów bo tak działa propaganda. Ale udawanie że "wszystko jest okej" to jest autocenzura. Jeśli chcesz wejdź na telegrama, tam nie ma cenzury takiej jak na FB, Tweeterze, Reddicie a na pewno zobaczysz wiele rzeczy które mogą być sprzeczne z Twoim światopoglądem. Polecam bardzo.

ps. możesz zweryfikować ten film skoro Ci tak bardzo zależy na "nieskazitelności" Ukraińców. Ja bardzo bym chciał bo lubię prawdę. Ten film pochodzi z FB (nie wiem czy na pewno bo mam bana tam za to że pokazywałem prawdę) Korporacje rządzą światem a robaczki myślą że tylko Rosja zła. Buhahahaha
X