18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie skomentuję ponieważ "poprawność polityczna".

Indywidualista • 2022-09-21, 12:46
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne-sasiedzi-w-szoku,nId,6299500

spoiler

StiepanB

2022-09-22, 21:55
Halman napisał/a:

masz jakieś dowody po za tym ze ktoś tak sobie powiedział na filmiku? to sklej japę



Masz jakieś dowody, ze hitler wiedział o holokauscie?

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-22, 22:05
StiepanB napisał/a:

ty halman to naprawdę masz nasrane we łbie. Mysle, ze oddałbyś swoje dziecko do zgwałcenia ukraincom - byle by zrobić na złość ruskom



Coś wam się popie**oliło, szeregowy onucew. Jesteście pewni, że dobrze zrozumieliście rozkazy...? :kawa:

discoteq napisał/a:

, Ty rozumiesz co piszesz? Czy tylko piszesz?...
A co TyTamk***aWiesz... ta morda dzika pod butem to chyba jedna z tych:



Spóźniłeś się na pyskówkę- twoi bracia z chabarowska już dawno polegli w dyskusji.

StiepanB

2022-09-22, 22:11
titof napisał/a:

A ja widziałem " Polaków " którzy w taki sam sposób zniszczyli mieszkanie socjalne takich "ludzi" są setki jak nie tysiące też im pomagamy , zapomogi są finansowane z naszych podatków . Jakoś nikt nie biega z kamerą i nie nagrywa . Oczywiście takie postępowanie jest delikatnie mówiąc karygodne i odpowiednie służby powinny się tym zająć , łącznie z deportacją. Ale rodzima patologia jest równie kreatywna , tylko gdzie ich deportować ?



A wiesz ile miesięcznie idzie na pomoc ukraincom? Co z tego ze mamy patologie u siebie? Trzeba ja zlikwidować a nie sprowadzać jeszcze MILIONY kolejnej patologii. Polska patologia urodziła się w POLSCE, mieszka tu i chcąc nie chcąc placi podatki. Ukraincy przyjechali i nie dość, że dostają w ch*j rzeczy za free to jeszcze robia syf.

~tedwaha

2022-09-22, 22:12
StiepanB Dołączył: 12 Wrz 2022 Posty: 4 :idzwch*j:
Indywidualista Dołączył: 13 Wrz 2022 Posty: 56 Skąd: Planeta Debili :idzwch*j:

śpieszmy się j***ć onuce tak szybko odchodzą :-P Ostrożnie tam z tym VPN'em bo znowu ci się przyciski popie**olą i polecisz za multikonto tak jak ostatnio

StiepanB

2022-09-22, 22:31
radek225 napisał/a:

Nie bronię Ukraińców, czy coś, ale nagle wszyscy zapomnieli, co się działo na zachodzie po 1990 roku, gdy otworzyły się granice i Polacy zaczęli wyjeżdżać za chlebem na zachód. Nagle w RFN zaczęły ginąć samochody, a do tej pory drzwi, które nigdy nie były zamykane na klucz, Niemcy w domach zaczęli zamykać. Do dnia dzisiejszego Polak w Niemczech kojarzony jest ze złodziejem aut. Co działo się w UK po fali migracji z Polski w 2005 roku? Byłem w Anglii kilka razy turystycznie, potem jeździłem ciężarówką i tę polską patolę widziałem na własne oczy. Pijani, zaćpani, nie umiejący sklecić ani jednego zdania po angielsku, twarz nie skalana inteligencją... Kto miał łeb na karku, ten w Niemczech / UK / Holandii / Belgii / Hiszpanii itp dorobił się kasy, wrócił do Polski, kupił mieszkanie, pobudował dom, kupił samochód , reszta polskiej patoli została tam do dziś. Wszczynają burdy, leżą zaćpani, ciągną benefity, gniją w pierdlach za włamania i rozboje, dewastują wszystko dookoła jak Ukry na tym filmie. Przyjechało ich do nas miliony, i jak wszędzie - trafią się porządni ludzie, trafi się i patola, dla mnie nic nadzwyczajnego. I takich obrazków zobaczymy jeszcze nie raz dziesiątki albo setki, co nie świadczy o tym, że Ukraińcy są pod tym względem jacyś specjalnie inni niż my. Ja w nich widzę nas jako Polaków z początku lat '90. Wyjeżdżają na zachód za chlebem, bo on w jeden miesiąc nawet w Polsce zarobi tyle, co na Ukrainie w pół roku robiąc to samo. I na X ogółu, który wyjechał trafi się Y odsetku niereformowalnej patoli, która robiła gnój u siebie i robi gnój w miejscu, w którym przyszło mu pracować.



pie**olisz radziu. Zaden Polski patus nie dostal nic za darmo. Zqden nie rozj***ł mieszkania tak jak ukry. Zgadza sie - pija itd ale TAKIEGO syfu nie robią. W Niemczech auta kradly mafie zlodzei a nie zwykli obywatele Polski. Nie ogarniasz poprostu. Pokaz mu tw wszystkie filmy z patusami w UK. Gdzie te filmy z patusami polskimi z innych krajów? Znajdziesz w necie moze zen3 lub moze 5 filmików max jak jakis polak bije policjantów w Holandii i może jeszcze gdzies cos tam się przytrafiło. 5 filmików w ciagu ostatnich 20 lat emigracji? W zdecydowanej większości polska patola w UK lub gdzie indziej - najwyżej sie napie**oli i odleje w miejscu publucznym, moze czasem zadrze z policja i to wszystko. Nie zapominaj - chjn cie obchodzi patologia za granica?!?! Wazne zeby Polsce bylo fajnie - pie**ol UK, Hiszpanie i inne kraje. Polacy moga tam robic syf - miej na to wyj***lne, patrz by w Polsce byl lad i porządek.

Adae napisał/a:

Idz ich lamusie dojechac zamiast chodzic z telefonem. Nic dziwnego, ze robia co chca jak widza z kim maja do czynienia.
W moim miescie Ukraincy sa bardzo przykladnymi imigrantami, podobnie zreszta cyganie i inne mniejszosci.



Tak tak... ukraincy i cyganie sa prawnikami, lekarzami, sędziami i policjantami :D

~tedwaha

2022-09-22, 22:32
StiepanB napisał/a:

Zaden Polski patus nie dostal nic za darmo



500+

StiepanB

2022-09-22, 22:38
Pereze87 napisał/a:

Hahah ale ciotunia .. ciekawe komu ten lamus pomógł ? Z resztą sam rozj***łem ze 4 domy w UK i to w większym stylu . Polaczki lubią osądzać innych a sami są swieci . Najwieksza patola za grnaicą to polaczki . No moze tylko rumuni nas przebijają .




Tak tak... rozj***łeś 4 domy, Pudziana, szpilkę i jeszcze kilkunastu zawodników MMA. Potem hapałes po same bile i obidziles sie obsrany z ch*jem w dupie :)

tedwaha napisał/a:

Ejjjj chłopaki czułem ze coś nam umyka i teraz już wiem. popatrzcie na autora tematu na datę utworzenia konta i na jego posty czyż to nie jedna ze zbanowanych ostatnio onuc zmieniła taktykę?



Glupis :) umyka to tobie logiczne myslenie ? :) zal ci dupe ściska, ze ukry poraz kolejny pokazują swoją prawdziwa twarz?

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-22, 22:40
tedwaha napisał/a:

StiepanB Dołączył: 12 Wrz 2022 Posty: 4



Oni wszyscy tu sa z desantu zaraz po albo zaraz przed wybuchem wojny:

ArtoldStolzmannn Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-02-19, 21:01
Patron_Choroszczy Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-02-12, 13:35
Indywidualista Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-09-13, 18:34
wielik88 Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-09-17, 03:17
Kestrel88 Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-03-01, 02:54

...i jeszcze kilku innych.
Ha tfu!

StiepanB

2022-09-22, 22:47
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Oni wszyscy tu sa z desantu zaraz po albo zaraz przed wybuchem wojny:
ArtoldStolzmannn Płeć:Mężczyzna Dołączył:
2022-02-19, 21:01
Patron_Choroszczy Płeć:Mężczyzna Dołączył:
2022-02-12, 13:35
Indywidualista Płeć:Mężczyzna Dołączył:
2022-09-13, 18:34
wielik88 Płeć:Mężczyzna Dołączył:
2022-09-17, 03:17
Kestrel88 Płeć:Mężczyzna Dołączył:
2022-03-01, 02:54
...i jeszcze kilku innych.
Ha tfu!



Ha tfu to ja twojej maDce na twarz robie :) jak juz skończę... zal Ci dupe ściskam, że ktoś twoich banderowskich braci nie trawi? :D

tedwaha napisał/a:

StiepanB Dołączył: 12 Wrz 2022 Posty: 4
Indywidualista Dołączył: 13 Wrz 2022 Posty: 56 Skąd: Planeta Debili
śpieszmy się j***ć onuce tak szybko odchodzą Ostrożnie tam z tym VPN'em bo znowu ci się przyciski popie**olą i polecisz za multikonto tak jak ostatnio



Multikonto to zaczyn sie u ciebie jak matka zostaje sama w domu i goście z Ukrainy przychodzą :D

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-22, 22:47
StiepanB napisał/a:

Ha tfu to ja twojej maDce na twarz robie jak juz skończę... zal Ci dupe ściskam, że ktoś twoich banderowskich braci nie trawi?



Buty już wypastowałeś na wyprawę na Ukrainę...? Czy jeszcze nie dostałes biletu do armii...? :mrgreen:

discoteq

2022-09-22, 22:49
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Oni wszyscy tu sa z desantu zaraz po albo zaraz przed wybuchem wojny:
ArtoldStolzmannn Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-02-19, 21:01
Patron_Choroszczy Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-02-12, 13:35
Indywidualista Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-09-13, 18:34
wielik88 Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-09-17, 03:17
Kestrel88 Płeć:Mężczyzna Dołączył: 2022-03-01, 02:54


Jeszcze Twojej Ciotki brak... :D
"2022-02" a "2022-09" to nie takie "zaraz"... :lol:
Pisaliście sami do siebie, bo POLACY oglądali mecz... bo grała POLSKA. Wasz najbliższy jest w sobotę o 15:00... ;)

----------

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Spóźniłeś się na pyskówkę- twoi bracia z chabarowska już dawno polegli w dyskusji.


Ja nigdy się nie spóźniam... ;) Czasami omijam, czasami mam zbyt wiele pracy... ;)
A kto "poległ w tej dyskusji"? Twój przydupiec "Pereze87" (i ja nie wysyłałem absolutnie żadnej skargi)... ;)

StiepanB

2022-09-22, 23:35
Pro-banderowski cwe*e na sadisticu :

"Skąd wiadomo, że ksiądz nie sprzątał swojego pokoju nago a ministrant biegał ze spuszczonymi majtkami, poślizgnął się j wpadl księdzu na penisa, a potem wstajac przypadkiem złapał za członek i próbując wstać poruszył go kilkukrotnie i wtedy niewinny ksiądz oddal nasienie na twarz chłopca?!"

Tak mniej wygląda o obrona bandetowskich ciul w wykonaniu halmana i reszty idiotow :D

Peter_jub

2022-09-22, 23:38
Facet jest psychicznie chory i o co tyle hałasu, równie dobrze mógłby to być każdy z innej narodowości a że Ukraińców jest dużo to i kosmaty się trafił. Rozdmuchana afera!

discoteq

2022-09-22, 23:42
Peter_jub napisał/a:

Facet jest psychicznie chory...


Jak i cała reszta... :lol: :lol: :lol:
(a swoją drogą to ile Wam płacą "H"i "CJTKW" za bronienie ich postów? Ile to w tych Waszych "hrywnach" jest?)

StiepanB

2022-09-23, 00:30
Peter_jub napisał/a:

Facet jest psychicznie chory i o co tyle hałasu, równie dobrze mógłby to być każdy z innej narodowości a że Ukraińców jest dużo to i kosmaty się trafił. Rozdmuchana afera!



Nie no spoko... nie ma na co patrzeć. Proszę się rozejść. Dzien jak codzien. U kuzyna na wiosce ukraincy zdemolowali swietlice. Wioska chyba ma z 200 domów. We wiosce sa 3 rodziny ukrainskie. Takich przypadków jest pewnie kilka w miesiącu ale zaden portal o tym nie napisze bo przecież to tylko mala wioska. Ja pie**ole - ukrainfy muszą mordować polakow codziennie by w końcu tępe pro banderwoskie zjeby zauważyły problem?

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Coś wam się popie**oliło, szeregowy onucew. Jesteście pewni, że dobrze zrozumieliście rozkazy...?
Spóźniłeś się na pyskówkę- twoi bracia z chabarowska już dawno polegli w dyskusji.



Widzę, że kolejny ktory odda zycie, dom i rodzine byle by tylko hapać dzide ukraińskiego banderowca :) Najlepsze jest to, ze ludzie łykają to wasze pie**olenie jak widzowie tvp info, ze pis jest zajebisty. Ktos sie buntuje przeciwko ukraińskiej patologii to tacy jak ty odrazu prują się jak poj***ni i mysla, ze haj ktos krytykuje ukraincow to jest fanem ruskich onucy :) za glupi jestes by pojac, ze mozna krytykować ukrow i jednocześnie byc wrogiem kacapów? Tak sami mozna krytykować pis jednocześnie byc śmiertelnym wrokiem PO, ale żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ większe niż plankton.
X