18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie skomentuję ponieważ "poprawność polityczna".

Indywidualista • 2022-09-21, 12:46
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne-sasiedzi-w-szoku,nId,6299500

spoiler

skywalker75

2022-09-21, 14:00
Buddaa09 napisał/a:

halman, weź ty się pie**olnij w ten banderowski łeb. Jak ci tak szkoda tych ukraińców to jedź na front i zacznij im opie**alać kolby. Droga wolna. Usuń tą Polską flagę ze swojego awatara, bo wstyd przynosisz.



Ale dlaczego chcesz żebyśmy jechali na front ?Naszą rolą jest pomoc uchodźcom tu na miejscu, znaleźć im mieszkanie i zapewnić opiekę. Wiemy co znaczy być pod ruskim butem, stąd nasza empatia. Na front niech jadą żołnierze. Państwo i cywile niech wspierają Ukrainę wysyłając broń, pomoc humanitarną i kasę . Oczywiście jeżeli ten plan wypali i ukry przetrzepia ruskom te brudne onuce. Bo inaczej trzeba będzie się osobiście tam wybrać to fakt. Na razie na szczęście szmaty dostają wpie**ol. Pewnie dlatego taki kwik troli na forum
:roll:

~sensualna

2022-09-21, 14:12
Indywidualista napisał/a:

Bo my to bogaty naród jesteśmy i wypie**alamy przez okna prawie nowe lodówki, pralki, kuchenki, wanny, stoły...
Gdybym był debilem to bym uwierzył.



to ci powiem że u mnie na osiedlu tak wyglądają eksmisje ;) jak ktoś nie opróżni mieszkania to wszystko leci przez okno i nikt nie patrzy na to czy to był nowo zakupiony sprzęt czy nie

titof

2022-09-21, 14:14
A ja widziałem " Polaków " którzy w taki sam sposób zniszczyli mieszkanie socjalne takich "ludzi" są setki jak nie tysiące też im pomagamy , zapomogi są finansowane z naszych podatków . Jakoś nikt nie biega z kamerą i nie nagrywa . Oczywiście takie postępowanie jest delikatnie mówiąc karygodne i odpowiednie służby powinny się tym zająć , łącznie z deportacją. Ale rodzima patologia jest równie kreatywna , tylko gdzie ich deportować ?

Indywidualista

2022-09-21, 14:14
~sensualna napisał/a:

to ci powiem że u mnie na osiedlu tak wyglądają eksmisje jak ktoś nie opróżni mieszkania to wszystko leci przez okno i nikt nie patrzy na to czy to był nowo zakupiony sprzęt czy nie



Pewnie przywieźli ze wschodu te pralke, wanne, lodówkę w autobusie i pociągu, prawda? :)

Halman

2022-09-21, 14:16
Indywidualista napisał/a:

Pewnie przywieźli z Ukrainy te pralki w autobusach i pociągach, prawda?



słychać ruskie wycie??? znakomicie!! :wyj***ne:

discoteq

2022-09-21, 14:20
Myślę, że porą zimową dostaniemy znacznie więcej takich filmików... :facepalm3:

radek225

2022-09-21, 14:20
Nie bronię Ukraińców, czy coś, ale nagle wszyscy zapomnieli, co się działo na zachodzie po 1990 roku, gdy otworzyły się granice i Polacy zaczęli wyjeżdżać za chlebem na zachód. Nagle w RFN zaczęły ginąć samochody, a do tej pory drzwi, które nigdy nie były zamykane na klucz, Niemcy w domach zaczęli zamykać. Do dnia dzisiejszego Polak w Niemczech kojarzony jest ze złodziejem aut. Co działo się w UK po fali migracji z Polski w 2005 roku? Byłem w Anglii kilka razy turystycznie, potem jeździłem ciężarówką i tę polską patolę widziałem na własne oczy. Pijani, zaćpani, nie umiejący sklecić ani jednego zdania po angielsku, twarz nie skalana inteligencją... Kto miał łeb na karku, ten w Niemczech / UK / Holandii / Belgii / Hiszpanii itp dorobił się kasy, wrócił do Polski, kupił mieszkanie, pobudował dom, kupił samochód , reszta polskiej patoli została tam do dziś. Wszczynają burdy, leżą zaćpani, ciągną benefity, gniją w pierdlach za włamania i rozboje, dewastują wszystko dookoła jak Ukry na tym filmie. Przyjechało ich do nas miliony, i jak wszędzie - trafią się porządni ludzie, trafi się i patola, dla mnie nic nadzwyczajnego. I takich obrazków zobaczymy jeszcze nie raz dziesiątki albo setki, co nie świadczy o tym, że Ukraińcy są pod tym względem jacyś specjalnie inni niż my. Ja w nich widzę nas jako Polaków z początku lat '90. Wyjeżdżają na zachód za chlebem, bo on w jeden miesiąc nawet w Polsce zarobi tyle, co na Ukrainie w pół roku robiąc to samo. I na X ogółu, który wyjechał trafi się Y odsetku niereformowalnej patoli, która robiła gnój u siebie i robi gnój w miejscu, w którym przyszło mu pracować.

uzytkownik609

2022-09-21, 14:24
no to wszelkiej maści hejterzy i szowiniści mają teraz pożywkę do atakowania :)
Nikt nie wie co się tam stało, o co chodziło. A może Ukraińcy zostali źle potraktowani? Bez powodu się takich rzeczy nie robi.
Konfederusja na pewno nie zapomni o tym wspomnieć, a Braun już jedzie na miejsce :)

~Velture

2022-09-21, 14:30
@up
Tak k***a, źle potraktowani to demolują mieszkanie czyjeś.

mit2

2022-09-21, 14:33
uzytkownik609 napisał/a:

A może Ukraińcy zostali źle potraktowani?


To jedź na miejsce, poszukaj ich i im w ramach przeprosin daj dupy.

Stepowe bydło, pozostanie stepowym bydłem - nie ważne czy 100km od polskiej granicy, czy 1000.

Adae

2022-09-21, 14:33
Idz ich lamusie dojechac zamiast chodzic z telefonem. Nic dziwnego, ze robia co chca jak widza z kim maja do czynienia.

W moim miescie Ukraincy sa bardzo przykladnymi imigrantami, podobnie zreszta cyganie i inne mniejszosci.

intermag

2022-09-21, 14:35
I k***a prawidłowo, jakp pisałem ze to bydło to zaraz ruska onuce, teraz w każdej wynajetj chacie powinni zrobić taki syf

discoteq

2022-09-21, 14:36
uzytkownik609 napisał/a:

A może Ukraińcy zostali źle potraktowani? Bez powodu się takich rzeczy nie robi.


Tak, na 100% zostali potraktowani źle... :lol:
Oni od samego początku zostali potraktowani zbyt dobrze, dlatego takich sytuacji będzie coraz więcej, bo zostali przyzwyczajeni do "za darmo". A jak trzeba płacić, to już jest zdziwienie... i ten filmik zapewne jest tego przykładem.

-----------

Adae napisał/a:

W moim miescie Ukraincy sa bardzo przykladnymi imigrantami, podobnie zreszta cyganie i inne mniejszosci


Na końcu tej bajki jest zapewne: "i żyli długo i szczęśliwie"... :lol:

Pereze87

2022-09-21, 14:39
Hahah ale ciotunia .. ciekawe komu ten lamus pomógł ? Z resztą sam rozj***łem ze 4 domy w UK i to w większym stylu . Polaczki lubią osądzać innych a sami są swieci . Najwieksza patola za grnaicą to polaczki . No moze tylko rumuni nas przebijają . :-)

~tedwaha

2022-09-21, 14:39
Buddaa09 napisał/a:

masz jakieś dowody na to że to nie jest prawda? Nie? To sam sklej wary prostaku z sadistica.




Buddaa09 napisał/a:

halman, weź ty się pie**olnij w ten banderowski łeb. Jak ci tak szkoda tych ukraińców to jedź na front i zacznij im opie**alać kolby. Droga wolna. Usuń tą Polską flagę ze swojego awatara, bo wstyd przynosisz.




Milcz ruska onuco, ty akurat powinieneś mieć zakaz decydowania kto zasługuje na polską flag a kto nie, a kolbe to sam możesz kozlowskiemu opie**alać zamiast się przypie**alać do każdego kto zakwestionuje nienawiść wobec Ukraińców

:fuck-off:
X