18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie skomentuję ponieważ "poprawność polityczna".

Indywidualista • 2022-09-21, 12:46
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne-sasiedzi-w-szoku,nId,6299500

spoiler

cryzega

2022-09-21, 14:41
Gość mówi że właśnie wyrzucają śmieci z kolejnego mieszkania ale k***a nie nagrywa tego tylko gada ze starą babą.Kłamać to trzeba umić

StillAlivePunk

2022-09-21, 14:44
I przez takie jednostki cały ich naród ma przesrane bo ta łatka na nich idzie, jest dużo normalnych ludzi, którzy po prostu bali się o swoje życie, uciekali i udało im się znaleźć miejsce gdzie zostali przyjęci. Tacy ludzie pracują, starają się, często asymilują z okolicznymi ziomkami, którzy mają kolokwialnie rzecz ujmując - wyj***ne skąd jesteś i kim jesteś. A przez takie parchy właśnie ci normalni ludzie są później napiętnowani i szykanowani. Nie bronię tych co to zrobili, zastosować jedną z wołyńskich metod na nich i byłoby śmiesznie, jednak szkoda mi wszystkich normalnych rodzin szukających azylu.

~tedwaha

2022-09-21, 14:46
Więcej komentarzy niż piw :D

Pereze87

2022-09-21, 14:49
Indywidualista ... zastanawiałem się od jakich tortur mam zacząć jak Cie znjade .. ale po przemyśleniu stwierdziłem ze nie warto marnować czasu i siły na bolszewika .. szklanka benzyny wystarczy abyś spłonął ! Zacznij sie lepiej oglądac za siebie kacapski psie . :-P

mamurra

2022-09-21, 14:50
Ukraińskiej patologii nieco jest i wcale większość "kobiet i dzieci" nie daje gwarancji, że nie będzie jakichś krzywych akcji, zwłaszcza że te "dzieci" to miewają po 17-18 lat. Poza tym jest też sporo studentów, wiek 18+, mężczyzn (studenci są na Ukrainie zwolnieni ze służby wojskowej, póki co).

Niemniej jak na ich ilość (1,5 czy 2 mln) i tak jest wyjątkowo spokojnie. Sam mieszkam w budynku, gdzie mieszkania mają też Ukraińcy i są bardzo grzeczni.

A mieszkania najemcy czasem demolują i to niezależnie od narodowości, to znany problem, a winny jest oczywiście Sejm (czyli partia rządząca), który przyznał takim lokatorom zbyt dużo praw.

PS. Przydałby się adres tego osiedla/mieszkania (mieszkań, bo koleś na filmie mówi o dwóch) dla weryfikacji, bo filmik to se każdy może nagrać z dowolnym komentarzem, nawet że to Marsjanie zrobili.

Pereze87

2022-09-21, 14:52
Halman napisał/a:

słychać ruskie wycie??? znakomicie!!



Oj ruskie psy sie uaktywniły ostatnio i to bardzo .. nic dziwnego bo dostają wpie**ol na froncie i zaczeli jesc wlasne gowno aby przezyc .. bolszewików koniec jest bliski ! CHWAŁA WIELKIEJ UKRAINIE !

~tedwaha

2022-09-21, 14:54
Ejjjj chłopaki czułem ze coś nam umyka i teraz już wiem. popatrzcie na autora tematu na datę utworzenia konta i na jego posty czyż to nie jedna ze zbanowanych ostatnio onuc zmieniła taktykę?

Angevil

2022-09-21, 14:55
Robienie fake'ów z "odwdzięczenia się za pomoc" dodaje +10 do patriotyzmu i 100% sp***olenie Refill :)

discoteq

2022-09-21, 14:56
Pereze87 napisał/a:

Oj ruskie psy sie uaktywniły ostatnio i to bardzo .. nic dziwnego bo dostają wpie**ol na froncie i zaczeli jesc wlasne gowno aby przezyc .. bolszewików koniec jest bliski ! CHWAŁA WIELKIEJ UKRAINIE !


----------


Angevil

2022-09-21, 14:57
@discoteq

No i cyk kilka lat w pierdlu w zamian za różnice zdań.
Tyle właśnie są warci ruscy i ich fani :D

Indywidualista

2022-09-21, 14:57
Pereze87 napisał/a:

Oj ruskie psy sie uaktywniły ostatnio i to bardzo .. nic dziwnego bo dostają wpie**ol na froncie i zaczeli jesc wlasne gowno aby przezyc .. bolszewików koniec jest bliski ! CHWAŁA WIELKIEJ UKRAINIE !



Dla wszystkich debili:

Jestem Polakiem, mieszkam w Polsce, chciałbym aby Polacy byli gospodarzami w swoim kraju, oraz by nikt nie zmuszał mnie, moich rodaków do KOLEKTYWIZMU - czyli pomaganiu komuś z PRZYMUSU. Jeśli nie wiesz czym jest kolektywizm to zapytaj BOLSZEWIKÓW WŁAŚNIE.

ps.

„Totalitaryzm to nic innego jak konsekwentny kolektywizm, bezwzględne egzekwowanie zasady, że 'całość staje przed jednostką' i kierowanie wszystkimi członkami społeczeństwa przez jedną wolę, która ma reprezentować 'całość'.
- Friedrich August Von Hayek (Nagroda Nobla 1974)

„Nie można mówić zbyt często – w każdym razie nie mówi się tego zbyt często – że kolektywizm nie jest z natury demokratyczny, ale wręcz przeciwnie, daje tyrańskiej mniejszości takie uprawnienia, o jakich hiszpańscy inkwizytorzy nigdy nie śnili”.
- George Orwell

„Zmierzamy teraz w kierunku pełnego kolektywizmu lub socjalizmu, systemu, w którym wszyscy są zniewoleni przez wszystkich”.
- Ayn Rand

„Kolektywizm oznacza podporządkowanie jednostki grupie – czy rasie, klasie czy państwu nie ma znaczenia. Kolektywizm utrzymuje, że człowiek musi być przykuty do zbiorowego działania i zbiorowego myślenia w imię tego, co nazywa się „dobro wspólne”.
- Ayn Rand

Także ja Ci nie bronię pomagać, ale nie zmuszaj innych do tego, zawsze możesz pomóc Polakom w pierwszej kolejności - no chyba że Polakiem nie jesteś.

mamurra

2022-09-21, 14:59
tedwaha napisał/a:

Ejjjj chłopaki czułem ze coś nam umyka i teraz już wiem. popatrzcie na autora tematu na datę utworzenia konta i na jego posty czyż to nie jedna ze zbanowanych ostatnio onuc zmieniła taktykę?



Nie dalej jak wczoraj próbował wrzucić chamski fejk ruskiej telewizji przedstawiający rzekomo Elżbietę II "za swoich młodych lat rzucającą jedzenie biednym dzieciom w Afryce", film nagrany w 1900 roku w Hanoi. Pomyłka każdemu może się zdarzyć, ale teraz można już nabrać pewnych podejrzeń, z jakiego rodzajem "indywidualizmu" mamy tu do czynienia.

Indywidualista

2022-09-21, 15:03
mamurra napisał/a:

Nie dalej jak wczoraj próbował wrzucić chamski fejk ruskiej telewizji przedstawiający rzekomo Elżbietę II "za swoich młodych lat rzucającą jedzenie biednym dzieciom w Afryce", film nagrany w 1900 roku w Hanoi. Pomyłka każdemu może się zdarzyć, ale teraz można już nabrać pewnych podejrzeń, z jakiego rodzajem "indywidualizmu" mamy tu do czynienia.



komentarz wyżej.

Kestrel88

2022-09-21, 15:04
Osobiście jestem za pomaganiem Ukraińcom jak tylko można (ale w granicach zdrowego rozsądku), przecierpię i zimę w swetrze i kalesonach byleby tylko kacapy dostały to na co zasłużyły.

Ale smutna historia z mojego osiedla, na którym żyję 12 lat już:
- plac zabawach zdemolowany (remontowany jakieś 3 lata temu, naprawdę spory). Zerwali nawet papę z wiaty nad piaskownicą
- te plastikowe pojemniki na sól/piasek na zimę - rozwalone

Sam poszedłem do ochroniarza, okazało się, że to ukraińskie dzieciaki w wieku 12-16 lat... policja podobno się tym zajmuje

Z drugiej jednak strony jest też sporo takich, którzy widać, że chcą się asymilować, pomagają innym itp.

Także tak jak wiele osób zauważyło - trafi się pewnie jeszcze sporo takich przypadków, ale my też, w naszych małych społeczności musi dawać jasny sygnał, że to nie przejdzie i będzie surowo karane!

~tedwaha

2022-09-21, 15:06
co tam panie indywidualista, co chwila bana na Ukrainie zarabiałeś za pie**olenie głupot to teraz zmieniłeś taktykę? tewraz będziesz zamiast dezinformacji promował nienawiść do Ukraińców i wszystkiego co zachodnie? przeprowadz sie do tej rosji jak taka wspaniała
X