18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie skomentuję ponieważ "poprawność polityczna".

Indywidualista • 2022-09-21, 12:46
Ja to tylko wrzucam.

Wszelkie skojarzenia narodowościowe są całkowicie przypadkowe.

"W erze poprawności politycznej niektórzy ludzie wydają się nieświadomi tego, że przeczulenie na słowa może oznaczać ślepotę na rzeczywistość." – Thomas Sowell



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-21, 16:46 ]
bodzio204

https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-przez-okno-wyrzucil-nawet-wanne-sasiedzi-w-szoku,nId,6299500

spoiler

Patron_Choroszczy

2022-09-22, 08:23
Przeraża mnie że jbzd stal się takim samym lewackie szambem jak kwejk. Jeszcze wam wyjdzie tą miłość do banderowcow bokiem. Może zmądrzejecie.

ArtoldStolzmannn

2022-09-22, 10:08
Halman napisał/a:

ktoś się wprowadzać będzie, robi remont generalny i powypie**alał stare graty - i cyk, historyjka o ukraińcach gotowa...
trzeba było nagrywać jak wyrzucali i darli ryje po ukraińsku... nie ma takiego nagrania? a to k***a szkoda...



Halman totalny zjen

Wiewór

2022-09-22, 10:10
Angel napisał/a:

Gdy kopiowałem tekst tego artykułu aby wkleić na sadola od razu przypomniało mi się że prawie każdy zamachowiec "imigrant" w Niemczech czy Francji opisywany był w prasie jako mający problemy psychiczne i obawiam się, że i do nas dotarła taka narracja aby nie podsycać i tak już dość napiętych opinii i relacji do Ukraińców. Wiadomo że każdy wybryk Ukraińców będzie od razu na świeczniku i ludzie będą robili z tego sensację bo wielu ma już ich dość a media jak i władze będą chciały takie sytuacje tłumaczyć a najłatwiej zwalając ć na problemy psychiczne. Bo przecież jak to ktoś kogo przygarniamy pod swój dach mógł takie coś zrobić no tylko psychiczny dokładnie jak na zachodzie jest z "inżynierami".
A teraz pomyśl jak wyglądałyby przekazy w mediach i komentarze gdyby zrobił to rusek, cygan czy ciapak i został określony jako mający problemy psychiczne.
Ogólnie nikt normalny nie nie odpie**ala takich rzeczy bez względu czy to Polak, Ukrainiec, Rusek czy Mongoł.



Ukraińcy to nie kozojebcy. Znam mnóstwo Ukraińców. Zatrudniam ich u siebie troje. To sa najbardziej zaufani pracownicy jakich miałem. Uczciwi, pracowici i lojalni. Jak mnie w firmie okradano to okazało się ze oczywiscie mój ukochany rodak który pluł na Ukraińców.
Oni chcą wszyscy należeć do wspólnoty europejskiej i odcinają się całkowicie od wschodu. Ludzie którzy chcą pracować i żyć jak wszyscy europejczycy.
Największym kłamstwem propagandowym kacapii jest ze Ukraińcy czczą banderę. Zaden Ukrainiec którego poznałem nie jest nacjonalista, bandera jest im obojętny a młodzi nawet nke wiedza kto to był.

W każdym narodzie sa ludzie i ludzie. Napie**alanie na Ukraińców tylko ze względu na pochodzenie jest po prostu żałosne.

Wiewór

2022-09-22, 10:14
discoteq napisał/a:

Nie zwracaj się do mnie w taki sposób, w jaki zwracasz się do swojej matki (żółty tekst), bo to bardzo brzydko...



Jesteś onuca i kacapskim trollem. Będę się zwracał do ciebie z największa pogarda.
Jakby żył Kosciuszko to byś skończył jako wisiorek na drzewie.
Kosciuszko wiedział co się robi z kochającymi cara.

Indywidualista

2022-09-22, 10:33
Tyle k***a kłamstw to dawno nie czytałem XD

Wiewór napisał/a:

Ukraińcy to nie kozojebcy. Znam mnóstwo Ukraińców. Zatrudniam ich u siebie troje. To sa najbardziej zaufani pracownicy jakich miałem. Uczciwi, pracowici i lojalni.



"pracowici" - tak jak Polacy za granicą, TANIA SIŁA ROBOCZA. Dlatego ich wszędzie zatrudniają. No i super!Dzięki nim, zaniża się płace.

Wiewór napisał/a:


Oni chcą wszyscy należeć do wspólnoty europejskiej i odcinają się całkowicie od wschodu. Ludzie którzy chcą pracować i żyć jak wszyscy europejczycy.



jedna z technik manipulacji, na pewno WSZYSCY XD ch*j XD

Wiewór napisał/a:

Największym kłamstwem propagandowym kacapii jest ze Ukraińcy czczą banderę. Zaden Ukrainiec którego poznałem nie jest nacjonalista, bandera jest im obojętny a młodzi nawet nke wiedza kto to był.
W każdym narodzie sa ludzie i ludzie. Napie**alanie na Ukraińców tylko ze względu na pochodzenie jest po prostu żałosne.



"Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże" - Isaac Asimov








Nikt nikogo nie napie**ala! PRAWDA ponad wszystko!

dżonyłojlker

2022-09-22, 10:58
Abraxus, ty tak jebiesz ten pis, a robisz dokładnie to co te żydki od ciebie wymagają :lol:

discoteq

2022-09-22, 11:18
ellsworth napisał/a:

Sam się pie**olij w łeb, bo pusty jest jak dzwon! Wiesz ilu Ukraińców przyjechało do Polski? Całe MILIONY. Rozumiesz tą? Ogarniasz swoim małym rozumkiem M I L I O N Y ! A teraz ile masz takich sytuacji? POJEDYNCZE przypadki. Dociera do tego pustego łba, czy za trudne? Samych ludzi chorych psychicznie jest procentowo więcej niż potrzeba, zeby wyrobić tą statystykę


A wiesz ile ich za dużo? "MNILJUNY"... ;)
Co do sytuacji (różnych), jest ich znacznie znacznie więcej... ;)

----------

Patron_Choroszczy napisał/a:

Przeraża mnie że jbzd stal się...


Poj***ły Ci się strony "maestro"... :lol:

----------

Wiewór napisał/a:

Jesteś onuca i kacapskim trollem...


Twój zakuty łeb nie przyjmuje informacji, że ja (jak i zapewne wielu) nienawidzę jednej jak i drugiej strony, dla mnie to jedno i to samo.

W czasie "przed zamieszkami" nie przeszkadzało mi zbytnio, gdy mijałem ich na ulicy, było ich dużo, ale nie aż tak.
Gdy zaczęły się zamieszki, a oni zaczęli to wykorzystywać do cna, a nawet bardziej, bo sami np. upominali się w sklepach czy innych miejscach o "za darmo" zaczęło to wk***iać (upominają się do dziś). Rząd ich przyzwyczaił, ale odzwyczaić nie ma już komu, dlatego takich sytuacji jak w głównym filmiku będzie dużo więcej, bo to jest naród cofnięty w czasie, do tego mocno kłamliwy, a przykładem niech będzie, jak sam przyznajesz, że wmawiają Ci, że nie wiedzą kim był Bandera. Polacy przestają dawać to teraz obrali sobie stanie przed sklepami i zbieranie do pojemników...
Pomoc nie odbywa się w ten sposób, nie powinna, za daleko z tym poszliśmy, i to dużo za daleko. W pewnym momencie straciliśmy kontrolę (jako PL)... Teraz mamy to co mamy, i NIE, ja nie twierdzę, że to tylko i wyłącznie wina Ukrów, ale w większości tak jest.
Po kolejne, wk***ia to, że zapominają, że są Tu w gościach, że nie są u Siebie. Wszędzie chcą być pierwsi... Ja nie po to płacę podatki, żeby u siebie czuć się jak człowiek kolejnej kategorii (a przez Wasze uwielbienie Upaińców dużo ludzi się tak czuło)...

Jeśli Ukraińcy, po pól roku czasu są Twoimi najbardziej zaufanymi ludźmi, to może pomyśl Nad tym jakim jesteś "szefem", lub też zatrudniaj normalnych ludzi po normalnych stawkach, a nie z "ławeczki" bo akurat spotykasz go po drodze do pracy...

motorcycleman

2022-09-22, 12:56
Wiewór napisał/a:

Największym kłamstwem propagandowym kacapii jest ze Ukraińcy czczą banderę.



:D :D :D

Indywidualista napisał/a:

jedna z technik manipulacji, na pewno WSZYSCY XD ch*j XD



Czemu nie wierzysz? Wszyscy są ok, a Bandery nie czci tam nikt. Jak widzę takie uogólnienia, to od razu wiem, że argumenty takiego typa można sobie powiesić w kiblu.

PS dodam jeszcze, że kilka razy próbowano wydymać mnie na olx. Zawsze robił to ktoś z ukraińskim "zaśpiewem". Tak tak - dowód anegdotyczny, ale właśnie tak się wyrabia opinię - na podstawie własnych doświadczeń.

B420

2022-09-22, 13:17
Jak się dajecie złapać na takie zarzutki to znaczy że Zenek Martyniuk wkrótce będzie królem Polski.

Jak się dajecie złapać na takie zarzutki to znaczy że Zenek Martyniuk wkrótce będzie królem Polski.

Buddaa09 napisał/a:

masz jakieś dowody na to że to nie jest prawda? Nie? To sam sklej wary prostaku z sadistica.



Ale z ciebie ameba umysłowa. Jakbym sobie wyedytował ten filmik i podmienił audio z komentarzem że to Karakan mi rozj***ł mieszkanie to też byś ciemniaku uwierzył? Właśnie przez takich pajacy jak ty co to z motyką na księżyc ruszają bo ktoś ich tylko szturchnie w bark ten kraj wygląda jak wygląda.

Indywidualista

2022-09-22, 13:24
B420 napisał/a:

Jak się dajecie złapać na takie zarzutki to znaczy że Zenek Martyniuk wkrótce będzie królem Polski.
Jak się dajecie złapać na takie zarzutki to znaczy że Zenek Martyniuk wkrótce będzie królem Polski.
Ale z ciebie ameba umysłowa. Jakbym sobie wyedytował ten filmik i podmienił audio z komentarzem że to Karakan mi rozj***ł mieszkanie to też byś ciemniaku uwierzył? Właśnie przez takich pajacy jak ty co to z motyką na księżyc ruszają bo ktoś ich tylko szturchnie w bark ten kraj wygląda jak wygląda.



Podobno typ sam w pojedynkę to powypie**alał, ma krzepe sk***ysyn, i oczywiście jak na zachodzie w przypadku murzynów - zawsze to samo:
"delikwent miał chorobę umysłową... bla bla bla"
To kogo k***a wpuszczają służby do Polski? Świrów z siła jak pudzian?

~tedwaha

2022-09-22, 14:04
Palnij się w łeb jeden z drugim człowieku, na ch*j wy te wypracowania tutaj piszecie? Debili z siebie robicie obnosząc się z tą swoją nienawiścią :P


discoteq

2022-09-22, 14:18
B420 napisał/a:

Ale z ciebie ameba umysłowa. Jakbym sobie wyedytował ten filmik i podmienił audio z komentarzem że to Karakan mi rozj***ł mieszkanie to też byś ciemniaku uwierzył? Właśnie przez takich pajacy jak ty co to z motyką na księżyc ruszają bo ktoś ich tylko szturchnie w bark ten kraj wygląda jak wygląda.


Może przeczytaj temat dokładnie, jest link do artykułu, jest do FB (a w poście inne linki) i skończ pie**olić. Tylko czytaj ze zrozumieniem (i włącz myślenie, bo jak na razie jest chyba na OFF)...

----------

tedwaha napisał/a:

Palnij się w łeb jeden z drugim człowieku, na ch*j wy te wypracowania tutaj piszecie? Debili z siebie robicie obnosząc się z tą swoją nienawiścią


Na pewno nie większych, niż Ty (i podobni), z tym swoim "udawanym" uwielbieniem, czy też wręcz miłością... :facepalm3:
Spójrz w bok, bo może akurat ktoś, kogo mijasz na co dzień, potrzebuje tej pomocy realnie, tylko wstydzi się o nią poprosić... ;)

mit2

2022-09-22, 15:12
Wiewór napisał/a:

W każdym narodzie sa ludzie i ludzie. Napie**alanie na Ukraińców tylko ze względu na pochodzenie jest po prostu żałosne.


Jesteś pie**olonym hipokrytą.
Jakoś ta sentencja ci nie przyświecała, jak jeszcze jako "abraxus" zacząłeś napie**alać na polski naród w co drugim poście. Jak to zwykle leciało? "Polaki-robaki", "polactwo", "polaczki"? Z twoich antypolskich wysrywów na tym portalu można by skleić sporą galerię.
Ale nie przejmuj się, hipokryzja to znak rozpoznawczy lewaków...

wielik88

2022-09-22, 15:34
Możliwe że tylko nie wiedzieli jak obsłużyć i wyrzucili bo miejsce zajmowało. A tak następne 18 polczlowiekow się zmieściło :mrgreen:

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-22, 16:17
Aż miło poczytać, jak się ruskie trolle i bezmózgi spuszczają nad pojedyńczym wybrykiem ukraińca :D Tak jakby zdobyli Kijów :D Dobrze wiedzieć, że szukacie już w gównie czegokolwiek, żeby skłócić PL i UA. KAŻDY średnio rozgarnięty człowiek wie, że nie ma innej drogi niż pomoc Ukrainie za wszelką cenę, bo inaczej ruska swołocz się nie zatrzyma.
Słychać onuc wycie? Znakomicie!
X