18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie pij alkoholu, kiedy prowadzisz

Cavaran • 2012-12-10, 16:42
Przejmujący apel ojca

kubatorek

2012-12-10, 23:49
qhash napisał/a:

jesteś głupi
i wszyscy tobie podobni

mogę tak napisać, bo to sadistic, nie?


Nie! a wiesz czemu? bo ja Ciebie w żaden sposób nie obrażam(no chyba że jesteś także rośliną)
a jak ci się nie podoba to co się dzieje na tym forum to wyp******** na wioche lub jakąś inną stronę gimbazy!

Qrcio

2012-12-10, 23:51
qhash napisał/a:



to potwierdza, że są jeszcze normalni ludzie na tym świecie



To niech wypie**alają na JM, Kwejka czy Wioche bo nie po to k***a jest tych portali tyle żeby wszystkie były takie same -_-

qhash

2012-12-11, 00:00
kubatorek napisał/a:


a jak ci się nie podoba to co się dzieje na tym forum to wyp******** na wioche lub jakąś inną stronę gimbazy!



nie moge tego dla ciebie zrobić koleżko

Qrcio napisał/a:



To niech wypie**alają na JM, Kwejka czy Wioche bo nie po to k***a jest tych portali tyle żeby wszystkie były takie same -_-



jak trochę podrośniesz to zrozumiesz (miejmy nadzieje) relacje międzyludzkie

śmiać się możemy, i ja jak najbardziej, z pedała w rurkach, który bez kasku ląduje mordą na asfalcie na własne życzenie, a nie z ludzkiej tragedii

Buuurn

2012-12-11, 00:08
grzybek507 napisał/a:

Normalnie wygląda laska.. r*chałbym :krejzi:


bo nie ruch*sz :amused:

Qrcio

2012-12-11, 00:09
qhash napisał/a:

śmiać się możemy, i ja jak najbardziej, z pedała w rurkach, który bez kasku ląduje mordą na asfalcie na własne życzenie, a nie z ludzkiej tragedii



Dokładnie z tego możemy śmiać się na Kwejku czy Wiosze. To jest Sadistic. A właściwie był bo idea tego portalu już chyba dawno zdechła a jedyną różnicą jest to czy wystawiasz za materiał piwa, okejki, lajki czy ch*j wie co jeszcze.

qhash napisał/a:

jak trochę podrośniesz to zrozumiesz (miejmy nadzieje) relacje międzyludzkie



Już nie raz w życiu natrafiłem na ludzi, którzy byli święcie przekonani że różnica wieku zawsze idzie w parze z różnicą w życiowych doświadczeniach. Niestety ch*ja prawda kolego.

Sorg

2012-12-11, 00:20
qhash napisał/a:

to potwierdza, że są jeszcze normalni ludzie na tym świecie



Raczej zlicza ludzi, którzy nie powinni tu wchodzić, bo mają za słabe nerwy.



Zmieniamy logo, kasujemy harda i tworzymy dział z łańcuszkami, przepełnionymi emocjami historiami, telenowelami i zbiorczy na numery kont ludzi, którym trzeba pomóc, bo ich skrzywdził los.
:idzwch*j:

PS. Zajebiście Was strollowali, napięliście się jak gacie na Grycance :szczerbaty:

GrzesiekCzH

2012-12-11, 00:41
Jakby to byl filmik dotyczacy jakiegos psa to byloby 2x wiecej żalów od ''troskliwych'' ludzi. Czlowiek ma duszę, a zwierze nie... Na religii bylo :-D




A tu taj Dżona przypomina nam o Obozu Zagłady dla psów :bije_konia: . Dżoana jest typowym stereotypem ''wrazliwych'' ktorzy szukaja szczescia na sadolu... Skręcie w lewo pedały


Co do filmiku z tematu to daje dużo więcej do bani niż spoty reklamowe. To powinni puścic na antenie. Co jak co, ale po alkoholu jest wiekszy hardkor jezdzic
:amused:

Brind'amour

2012-12-11, 01:36
Ja nie wiem co Wy chcecie od grzybka, przecież ona się już do niczego innego nie przyda.
Są zboczeńcy co lubią trupy, dzieci to znajdą się i tacy. Tatuś jeszcze może zarobić na tym.


A teraz mnie hejtujcie :D

timmy77

2012-12-11, 02:08
Co to k***a, wspułczujmy.pl czy sadistic.pl :roll:

okar19

2012-12-11, 02:39
mi zmarł ojciec na zawał przez alkohol .... boli do dziś ....

SkoQ

2012-12-11, 08:22
Każdy idiota który jeździ po pijaku powinien wiedzieć jakie są konsekwencje. Mój znajomy właśnie odsiaduje wyrok za jazdę po pijaku, zabił wtedy chłopaka który jechał z nim w samochodzie. I szczerze ? Dobrze, że siedzi, jak go lubię tak za głupotę się płaci.

Inna sprawa, że to sadol i dzieci powinny wyperdalać na jakieś gówniane stronki jeśli szukają współczucia, miłości i tego typu rzeczy. Na sadolu jest przemoc, brak współczucia, skrajna nietolerancja i rasizm. Dla was gimbazo też więc wypie**alaj w podskokach.

szopenus

2012-12-11, 08:31
grzybek507 napisał/a:

Normalnie wygląda laska.. r*chałbym :krejzi:


Nie dziwię się. Pewnie wszystko inne, co jest w stanie, sp***ala ci na drzewo. Zostaje ci posuwać to, co się nie obroni.

hogg

2012-12-11, 09:54
grzybek507 napisał/a:

Zero współczucia, zero litości!!! :thisissadistic:



Jaki jesteś dominujący! Chyba lubisz być na górze.

marna

2012-12-11, 10:21
zamykam temat. zbyt wiele osób niepełnoletnich w sposób mało kulturalny się tu wypowiada :-/