18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie pij alkoholu, kiedy prowadzisz

Cavaran • 2012-12-10, 16:42
Przejmujący apel ojca

Kaprys

2012-12-10, 20:52
Śliska sprawa. Z jednej strony, wiadomo, stary ma 'z deka' przej***ne, nie dziwię mu się. Z drugiej strony natomiast, to jest portal dla sadystów. Ludzi oddzielających emocje w internecie, od życia prywatnego. Taka jest idea tego portalu, tak mi się wydaje. Przybijanie odnośników do rodziny mija się z celem, bo chodzi o to, by takie myśli i odczucia całkowicie odseparować. Ten materiał nie jest nawet na hardzie. Więc wszystkim jak to się mówi 'spinającym poślady' zalecam omijać dział hard. Omijać tematy takie jak ten scrollować dalej. A nawet skasować konto. Btw, kompilacje faili oglądacie z sadystyczną radością? Ktoś się rozbił, ktoś coś tam... A z takich wypadków też powstają roślinki, tylko nie zdajecie z tego sprawy i oglądacie następne. Ogarnęli?

blendziooh

2012-12-10, 21:07
To jest sadistic. Forum jak k***a każde inne. Wmawiajcie sobie debile wyjątkowość, bo możecie pokazać przed innymi użytkownikami jakimi to jesteście człowiekami sk***ielami, odważnymi w ch*j, a w nocy boicie się do piwnicy wejść.
Temat poważny, o ile to nie jest wyreżyserowane pod publikę, to naprawdę gość ma przej***ne. Równie dobrze może to być jakaś kampania rządowa, a koleś jest lekarzem przebranym w podkoszulek i stoi obok swojej pacjentki. W internecie wszystko może być fejkiem.

A koleś z pierwszych komentarzy, który pisze o cejrowskim, mikke i kimś jeszcze jest kompletnym imbecylem, nie dość, że jest za głupi, aby zrozumieć prawicowe poglądy ludzi mądrzejszych od siebie, to jeszcze wpie**ala głupie odniesienia do osób, które ni ch*ja nie pasują do tematu.

Budyn3218

2012-12-10, 21:11
Wiem, że to jest Sadistic, tu nie ma litości, ale naprawdę proszę was o trochę współczucia dla tego ojca, i tej kobiety.. Nie wiem, czy wy chcielibyście, żeby jakiś pijany kierowca was potrącił.. Tym, którzy nie mieli współczucia do tych osób, życzę dokładnie tego co im się przydarzyło.. :plzdie:

Sorg

2012-12-10, 21:17
k***a bando ograniczonych... Przeczytajcie co jest pod logiem sadola napisane. CZARNY HUMOR, nie sądzę, aby oni w głębi duszy uważali tak jak napisali. Poza tym najwyraźniej Wasze empatyczne serduszka są tu w mniejszości, dostali tych browarów trochę za swoje komentarze. A nawet jeżeli tak uważają to są popaprańcami i trafili na właściwy portal. :szczerbaty:

_PAWEŁ_

2012-12-10, 21:27
Ehh czytając co poniektóre komentarze to nie wypadada nic innego jak tylko siąść i płakać ...
ZERO poszanowania życia ludzkiego , ZERO szacunku dla innej osoby . Nie wiem czemu ale ostatnio bycie skończonym sk***ielem jest na topie .... A dla tych co mówią o odłączeniu od respiratora itp ... porównujecie życie ludzkie do psa którego można uśpić kiedy się go nie potrzebuje . I właśnie tacy ludzie (bez uczuć,sk***iele) mają być przyszłością naszego narodu ...


Co do filmu gościu robi coś dla przestrogi ale jak widać hołota tego nie zrozumie ...

MarsElite

2012-12-10, 21:33
To nie jest portal typu " pomóż a zostanie sowicie nagrodzony " więc komenty takie jak " r*chał bym " są jak najbardziej na miejscu . Przypominam o tym że to jest SADOL!!!! a nie k***a święto jebliwy poradnik jak być człowiekiem ! cokolwiek to znaczy. Się nie podoba to się nie komentuje aczkolwiek wiem co to wolność słowa . Gość ma racje ale takim ch*jowym apelem nic nie zmieni tyle że trafia się parę interesujących wpisów . Komenty typu " co by było gdybyś ty tak miał albo Ciebie by to spotkało " więc k***a już mówię !!! Po pijaku straciłem brata ( spalił się w POLONEZIE ) na moich oczach jakoś k***a żyje dalej i czuje się dobrze aczkolwiek tęsknie za bratem jak i za sąsiadem... Takie życie i nikt k***a tego nie zmieni czy też pijesz czy tez nie życie toczy się swoim torem . JESTEŚMY roztańczonym gównem tego ŚWIATA ( że sobie zacytuje ) Szkoda dupy bo mogła swoją miednicą dużo zdziałać .

T0B1

2012-12-10, 21:36
Widzę, że wielu nie umie rozróżnić znieczulicy społecznej (najgorszego ohydztwa w społeczeństwie jakie może być) od sadyzmu.

@topic
Jak dla mnie za zrobienie komuś krzywdy jazdą po alko powinna być taka sama kara, jak gdybym napadł tą osobę (na trzeźwo rzecz jasna) z bronią w ręku. Efekt jest bardzo podobny (dla ofiary nie ma to przecież i tak znaczenia czy została potrącona czy np. pchnięta nożem) a przestępcy nie ma co usprawiedliwiać, że zrobił to niechcący czy coś takiego. Zrobił to świadomie, wiedział jakie są konsekwencje, niech teraz i on pocierpi.

fistu123

2012-12-10, 21:36
grzybek507 napisał/a:




Jestem rudy nic gorszego nie może mi się przytrafić.



To się zgol :D

riodoro1

2012-12-10, 21:41
Te wszystkie ciotowate komentarze to taki żart, taka moda tu teraz czy jak ?

maxvolumePL

2012-12-10, 21:43
Miałem się rozpisać ale po prostu mam banię i bedzie krótko i treściwie... Każdy powinien wiedzieć gdzie jest granica ;)

PiszczeKkK

2012-12-10, 21:48
Fake w ch*j! Już odkryłem co i jak. Typiara bije rekord!

"100000 hours trip with om Nom Nom Nom Nom"

Nie wiem jak tego nie widzicie...

Re...........ms

2012-12-10, 21:53
dla mnie sprawa jest prosta... znajdziesz najebusa za kierownicą, wyciągnąć na pobocze i kula w łeb.

radziuxd

2012-12-10, 21:57
k***a hipokryci, a jakby był tu filmik z tego wypadku (dokładnie nagrany moment potrącenia) to co? To byście go zaj***li od góry do dołu piwami.

razorek18

2012-12-10, 22:15
Popie**oleni ludzie, pok***iony portal.
Approved! :mrgreen: