18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie pij alkoholu, kiedy prowadzisz

Cavaran • 2012-12-10, 16:42
Przejmujący apel ojca

CahirAepMawr

2012-12-10, 18:01
Koniec Świata napisał/a:

Za mądrego człowieka zawsze piwo.

PS. Nie licząc Wojciecha C., Jarosława K. i Janusza K.-M. Oni są mądrzy inaczej.

:badyl:



O ch*j ci chodzi z Cejrowskim?

CrazyEdek

2012-12-10, 18:04
Kryminał z tego gościa, i jeszcze coś pie**oli

Sl...........nx

2012-12-10, 18:06
Koniec Świata napisał/a:

Za mądrego człowieka zawsze piwo.

PS. Nie licząc Wojciecha C., Jarosława K. i Janusza K.-M. Oni są mądrzy inaczej.

:badyl:



Musisz być naprawdę sfrustrowanym imbecylem, skoro nawet w takim temacie potrafisz przywołać ludzi, nie mających ze sprawą nic wspólnego i forować swoje idiotyczne opinie, wynikające z braków w logicznym rozumowaniu :homer:

Loaloa

2012-12-10, 18:06
Szczerze? Powinien jak najszybciej roślinkę odłączyć od pożywki i respiratora, bo go do reszty zrujnuje finansowo ( o ile 6 baniek $ w pley już taką ruiną nie jest).

Łosiek

2012-12-10, 18:10
@UP

A więc pytanie, czy gdyby twoja żona/kobieta/dziewczyna była w takim stanie. Odłączyłbyś ją i wziąłbyś za odłączenie pełną odpowiedzialność?

Czy dla ciebie liczą się bardziej pieniądze?

alhazar

2012-12-10, 18:11
@Loaloa

Jestem ciekawy czy ty odłączyłbyś swoje dziecko lub rodzica... Może z punktu ekonomii bądź też medycyny jest to najkorzystniejsze wyjście, ale ludzkich uczuć nie oszukasz.

GenerousVitttake

2012-12-10, 18:11
I dlatego jestem w 100% za eutanazją. Za nic nie chciałbym być taką rośliną i po prostu wegetować.

Ciatlen Venitius

2012-12-10, 18:14


5secondfilms maja cos na kazda okazje :)

Koniec Świata

2012-12-10, 18:17
Slonx napisał/a:



Musisz być naprawdę sfrustrowanym imbecylem, skoro nawet w takim temacie potrafisz przywołać ludzi, nie mających ze sprawą nic wspólnego i forować swoje idiotyczne opinie, wynikające z braków w logicznym rozumowaniu :homer:



To było tylko tak prewencyjnie, żeby było wiadomo co uważam za mądrość, a co nie. Nie stresuj się tak. :roll:

Salceson

2012-12-10, 18:17


ja tam wolę wierzyć naukowcom

grzybek507

2012-12-10, 18:19
Dexter2012 napisał/a:

@up trzeba naprawdę się z własnym ku*asem na łby pozamieniać ,żeby napisać taki bezmyślny komentarz jak Ty grzybek. Jestem ciekawy co Ty byś zrobił na miejscu tego ojca, postawiony w tak trudnej sytuacji . Rozumiem ,że jest to portal rozrywkowy itd ale czasem rób użytek z tego co masz w głowie bo jestem ciekawy jakby np ktoś skrzywdził Ci bliską osobę to co byś zrobił.




Jestem rudy nic gorszego nie może mi się przytrafić.

Co bym zrobił? Na pewno nie trzymał bym jej przy życiu choć nie wiem jak bardzo bym ją kochał. Jak sam mówi masę pieniędzy idzie na to żeby żyła jak żyje. A wiesz ile mógłbyś uratować osób za tę pieniądze przeznaczone na nią? W ch*j :)
Z niej pożytku już nie będzie.
Wiem wiem mam chore myślenie ale jest to moje zdanie i nie możesz mi nic zrobić. Buziaki :**

KanapkaZMP

2012-12-10, 18:30
Strona o czarnym humorze a gimby oczywiscie musza spinac dupsko za wpisy penera i grzybka :amused:
Pomyliliscie sadistica z kwejkiem.

riczardson

2012-12-10, 18:35
grzybek507 napisał/a:




Jestem rudy nic gorszego nie może mi się przytrafić.

Co bym zrobił? Na pewno nie trzymał bym jej przy życiu choć nie wiem jak bardzo bym ją kochał. Jak sam mówi masę pieniędzy idzie na to żeby żyła jak żyje. A wiesz ile mógłbyś uratować osób za tę pieniądze przeznaczone na nią? W ch*j :)
Z niej pożytku już nie będzie.
Wiem wiem mam chore myślenie ale jest to moje zdanie i nie możesz mi nic zrobić. Buziaki :**




Już powinieneś zamilczeć bo zdanie na temat już wypowiedziałeś.

KanapkaZMartwymPłodem napisał/a:

Strona o czarnym humorze a gimby oczywiscie musza spinac dupsko za wpisy penera i grzybka :amused:
Pomyliliscie sadistica z kwejkiem.




gimba to twoj ojciec

baki1510

2012-12-10, 18:35
co do grzybka. Ładnie masz pojechane w garze. ciekawe czy to samo byś napisał gdyby to spotkało twoja rodzinę. szacón dla ojca, bo nie każdego stać na taki apel.

hycel

2012-12-10, 18:37
A jakby potrącił ją trzeźwy? To mówiłby, żeby wcale nie jeździć?
Albo jakby potrącił ją murzyn? To żeby nie wydawać prawka murzynom?

Jeśli wiecie co mam na myśli...