18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NIE dla LEGALIZACJI MARIHUANY!

Ha...........ng • 2012-05-17, 23:02
Pamiętajcie, marihuana to zło!!!!


Cogito

2012-05-18, 11:54
Co się z ludźmi w tym kraju dzieje. Wyrosło pokolenie pojebów, którzy nie potrafią sami o sobie decydować. Zalegalizujcie - ja i tak nie będę palił, czy będzie legalna czy nielegalna. Broń też zalegalizujcie, to sobie wtedy kupię, bo mnie bardziej kręci niż narkotyki.

master of disaster

2012-05-18, 12:28
Jeśli ktoś chce ćpać, pić czy jarać fajki za własną kasę to osobiście mam na to wywalone. Tylko niech się leczy za własną kasę. Nikt nie ma wpływu na to że go samochód pie**olnie, czy parkinson dopadnie ale jak ktoś sam sobie raka hoduje to niech się odpie**oli od moich składek zdrowotnych.
Swoją drogą marycha to jeszcze jeden środek ogłupiający, jakby to zalegalizować i sprzedawać w kioskach to oprócz pijanych meneli na ulicach potykalibyśmy się jeszcze o chichoczących debili z glutem do pasa.

miodowar

2012-05-18, 12:33
Gracjan jest dla mnie autorytetem i ja go słucham.

l__s2

2012-05-18, 12:35
normalnie zajebiście zrobiony film, wywiady najciszej jak się da, a te pie**olone wstawki pomiędzy wywiadami podkręcone w ch*j, że jaja urywa...

Grochu84

2012-05-18, 13:04
czy debile dla debili zrobili ten filmik ? Myślę że to jest filmik o debilach dla normalnych ludzi. Pokazuje jakie pojecie mają o marihuanie ludzie, którzy są przeciwni jej legalizacji. Dobra nabijka i przedstawienie smutnej rzeczywistości- im mniej wiesz tym masz więcej do powiedzenia

superkiler

2012-05-18, 13:11
Nóż mi sie w kieszeni otwiera. Widze ze wiekszosc na sadolu to metale i skiny o zerowej wiedzy.
:maryska:

Dzikiwaz

2012-05-18, 13:44
superkiler napisał/a:

Nóż mi sie w kieszeni otwiera. Widze ze wiekszosc na sadolu to metale i skiny o zerowej wiedzy.
:maryska:



A Ty czerpiesz wiedzę skąd? Z rzetelnych badań przygotowanych przez grupę specjalistów, którzy w obiektywny sposób gromadzą wyniki i wnioski na temat palenia trawy? Tylko jest jeden problem bo coś takiego nie istnieje. Jakoś nikt nie podaje źródła badań, mało kto chce się podpisać pod takimi wynikami. Myślisz, że jak ktoś przychodzi do takiego pracownika naukowego, który zarabia 5 razy mniej niż powinien i mówi mu "Słuchaj ja Ci zapłacę roczną wypłatę, ale napisz, że to leczy zaćmę, arytmię, astmę i jeszcze może płaskostopie u dzieci." to on nie weźmie? Tak o to za kilkanaście lat będzie to legalne w kolejnych krajach, a ludzie będą wywalali kupę kasy na jaranie bo przecież nie jestem uzależniony, a palę codziennie bo lubię, bo mnie uspokaja.

Nacci

2012-05-18, 14:03
Co to za nuta?

cener

2012-05-18, 14:58
piwo za film! kretyńskie odpowiedzi to jedyne argumenty przeciw
powinna być zabroniona bo jest nielegalna, wtf?@!

Nakwasowany

2012-05-18, 15:09
haah oszukujcie się dalej ćpunki. Pewnie myślicie, że palicie czystą trawkę od zaufanego dilera uhahahaha, na pewno większość jest z domieszką talku, ołowiu, amoniaku i innych fajnych składników aby zwiększyć moc i wagę wora. Na zdrowie :)

koras1897

2012-05-18, 15:48
Jakim kretynem trzeba być żeby nie zrozumieć tego filmiku, który jest przesączony ironią i obśmiewa tych wszystkich przeciwników legalizacji, którzy nawet nie wiedzą "czy marihuana jest z konopi".

RadzioC

2012-05-18, 15:48
Filmik zrobiony ch*jowo nie ma co dyskutować, przesłanie jak najbardziej pozytywne. Sam paliłem prawie dwa lata dzień w dzień po gramie na głowę pewnie skutków ubocznych jako takich bym nie zauważył gdyby nie to ze w raz z marihuana było wiele wiecej specyfików (era dopalaczy) marihuana furtką do innych narkotyków ? zgadzam sie w pełni sam tez zacząłem od MJ, rzeczą naturalna jest ludzka słabość ważne by uczyć się na błędach i wyciągnąć wnioski.

Nie pale ani nie biorę zadnych specyfików juz ponad rok, a nie doszedłem jeszcze w pełni do siebie. Dziwne wkrętki pozostają ale juz coraz mniej. Jestem oczywiście za legalizacja ale, tylko MJ gdyż na własnym przykładzie wiem ze kontakt z dilerem wiąże sie z pokusą spróbowania czegoś innego bo skoro po słabym narkotyku człowiek czuje się tak fajnie to jak musi być po cięższym ciekawość ah ta ciekawość. Wiele więcej skutków na plus wynikało by z legalizacji niż z delegalizacji to jest pewne, dziwie sie ze żaden "polityk" nie chce tego zrozumieć, a na pewno nie jeden baka :D . Podstawa to rozróżnić palenie naturalne od nawożonego wszelakiej maści nawozami i powiedzeń NIE dla syfu chemicznego, człowiek zeby zarobić to i trutkę na szczury opchnie.

Jedyne co mogę zawdzieczyc narkotykom to cholerne otwarcie umysłu człowiek nie myśli jedno liniowo, stereotypowo, tylko stara sie rozważać wiele możliwości i nie jest zamknięty ograniczeniami społecznymi tylko zdaje sobie sprawę ze tak naprawdę wszystko jest możliwe nawet to ze jutro ci k***a statek kosmiczny na podworku wyląduje - wielu powie jestes jebnięty, widać ze mozg masz sprany przez dragi, coż ja moge odpowiedziec, szkoda mi osob zamknietych w swojej bance, bance stworzonej przez media, zabobony i strach przed nieznanym.

EdmundKemper

2012-05-18, 15:57
Prawda jest taka, że kto che palić ten będzie palił czy to będzie legalne czy nielegalne problemem jest tylko czystość. Teraz nie wiadomo co Ci kto da, chyba że masz zaufanego dilera.

@Dzikiwaz A jeśli Ty byłbyś naukowcem to narażałbyś swój autorytet wystawiając dobrą opinię czemuś co przez 80% ludzkości jest uważane za najgorsze zło tego świata ?

hardbot

2012-05-18, 16:16
Ja pie**ole dla czego jakiś bez mózg dodał filmik na którym widocznie widać ludzi po spożyciu alkoholu etylowego?
Ja się pytam? Alkohol etylowy dobrze nam znamy (no może większości dobrze znany) zachowuje się w naszym organizmie jak trucizna wiec po jakiego ch*ja ktoś podpisuje filmik "marihuania" z koro popełnił w nim pie**olony błąd ortograficzny, przekręcił pie**oloną nazwę tego krzaczka i myśli, że zabłyśnie jak psie jaja...

Co do Marihuany mam tylko jedno ale, że robi z człowieka muła...
Ale przejdźmy do rzeczy bardziej konkretnych jako zastosowanie tej rośliny jako LEKARSTWO! Dlaczego boją się ją wprowadzić? Bo k***a wtedy leki były by tak potrzebne jak k***a psu jego odchody... (sorry, że tak przytaczam tego psa ale jakoś niech zostanie) tyle mam do powiedzenia na temat tego zj***nego filmiku!

QlimaX09

2012-05-18, 16:20
Jak dla mnie PIWO. Filmik ma głęboki przekaz :)