18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet komicy mają prze...

cuurniprime • 2021-08-26, 21:27
Nazar Mohammad był komikiem znanym [w ich kręgach] ze śmiesznych piosenek i ostrych dowcipów. Kozolubom to wystarczyło, talibowie do odj***li co sami potwierdzili. Nagranie z ostatnich uwiecznionych chwil typa.



Pewnie teraz kosztuje dziewice w ciapackim niebie. :r*chaowce:

Info

Andrzejas

2021-08-27, 12:43
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Ja dupcze, ile tu oszołomów. Idź do Niemca i powiedz mu, że jest mordercą, bo jego dziad 80 lat temu mordował naszych dziadów (...).



Co Ty bredzisz? Przecież ten Niemiec nie ma nic wspólnego ze swoim dziadem, a islam, czy chrześcijaństwo jest nadal to samo. Głosi te same prawa i doktryny, które głosiło setki lat temu. U nas jedynie dokonano kosmetycznych zmian, bo krucjaty w imię boga nie są już mile widziane w cywilizowanym społeczeństwie i kościół musiał się z nich wycofać, żeby zachować swoją pozycję. Im bardziej cywilizowany kraj, tym mniej w nim wierzących w takie bajki, więc ekstremizm nie przejdzie, a pozycja warta świeczki, bo dochody zacne.

Chcesz przykład współczesnego chrześcijańskiego państwa zacofanego? Brazylia. Normalnie Watykan Ameryki Płd., a maczety po łbach fruwają aż miło. Życie ludzkie warte mniej niż LG Cookie.

kamuha napisał/a:

fantastyczny argument zrównujący religie z przed 700lat wstecz która ewoluowała i innej z czasów obecnych która od tysiąca lat się nie zmieniła.
(...) … w końcu i u nas w Europie w XIw. bylo podobnie więc jaka roznica?



Ano właśnie żadna. W imię boga morduje się na całym świecie od setek lat i zawsze jest to największy debilizm. Ja tylko chciałem przypomnieć, że chrześcijaństwo też ma krew na rękach i nie ma co go usprawiedliwiać.

russian-roulette napisał/a:

Katolicy i islamiści to ta sama j***na dzicz. Gdyby Mieszko I nie przyjąłby chrztu polski 966 roku to teraz państwa polskiego nie byłoby na mapie świata. Ci popie**oleni katolicy wyrzynali wszystkich jak teraz islamiści kto nie deklarował wiary w ich niewidzialnego stwora zwanym bogiem.



I to jest fakt! CzerstWybut, to nie dzięki religii Watykanu jesteśmy cywilizowani, a dzięki temu, że "sojusz" z nim gwarantował częściową nietykalność i mieliśmy czas na rozwój, a nie umieranie pod butem tego samego Watykanu.

KAŻDA RELIGIA JEST Zj***nA!
i jeśli ktoś zaczyna bawić się w porównywanie, która śmierdzi gównem i krwią mniej od innej, to wdaje się on w bezcelowe dywagacje. Żaden wniosek, do jakiego się podczas nich dojdzie (o ile to się stanie) nie zmieni faktu, że każda z religii służyła zawsze tylko jednemu - kontroli ludzi najgłupszych, a co za tym idzie, najliczniejszych. Religia jest narzędziem politycznym, a polityka to zajebiście głębokie szambo i zazwyczaj ma w dupie wszelkie wartości stawiając powyżej nich ukute prze siebie prawa dla własnego zysku i pozycji.

AMEN!

Wiewór

2021-08-27, 12:47
russian-roulette napisał/a:

Katolicy i islamiści to ta sama j***na dzicz. Gdyby Mieszko I nie przyjąłby chrztu polski 966 roku to teraz państwa polskiego nie byłoby na mapie świata. Ci popie**oleni katolicy wyrzynali wszystkich jak teraz islamiści kto nie deklarował wiary w ich niewidzialnego stwora zwanym bogiem.



Prawie pełna zgoda. Mieszko 1 był sprzedajna k***a i zdrajca. Powinien się napie**alac z chrześcijańskim najeźdźcą do ostatniego woja. Każdego j***nego krzyżowca powinni nawlekać na pal a bebechy rozrzucać wronom.
Przez jego haniebną zdradę Polska stała się wasalem Watykanu i jest okradana po dzisiejszy dzień.

Stołndzisz napisał/a:

Żeby ocenić co obecnie ma miejsce i jakie to będzie miało skutki dla nas w przyszłości nie wystarczy rzucać w siebie mięsem o j***niu dzieci przez księży i j***niu kóz przez wyznawców Allaha. Tu trzeba wiedzy historycznej, społecznej, politycznej, gospodarczej i Bóg wie jakiej jeszcze ale przede wszystkim mieć czysty niezmącony umysł nieskażony żadną ideą. 100% waszych wypowiedzi to osoby, które mają rację w swoim mniemaniu w oparciu o swoje doświadczenia i nacechowanie różnymi ideami, które cech*ją wasz pogląd na dany temat. Trzymacie się swoich faktów jakoby wszyscy księża dymali dzieci co jest nieprawdą gdyż to tak naprawdę grubo mniej niż 10% księży, a co do j***nia zwierzyny to jest ich kwestia wyznaniowa i kulturowa. Koran pozwala znaczy można. Celebryci i osoby znane ze świata kultury, polityki, biznesu też jebia dzieci i jakoś nikt o tym nie pomyślał, że to jest problem społeczny i dotyczy KAŻDEJ warstwy społecznej, a nie tylko jednej. Mógłbym tu rozpisać cały j***ny elaborat w tym temacie całościowo, ale z osobami wąsko myślącymi nie ma rozmowy i to nie jest odpowiednie miejsce do tego. Wszelkie spory tutaj to strata czasu bo brak Wam ogólnej i szczegółowej wiedzy w wielu dziedzinach na ogrom tematów poruszanych w sadolowych sporach i dlatego tak łatwo Wami manipulować nawet prostym nic nie znaczącym przekazem. W związku z powyższym WYpie**alAM.



Następny k***a obrońca uscisnionego kościoła. Pedofile są wszędzie. Prawda. Tylko że jak dupcy dzieci przysłowiowy murarz to idzie garowac na 15 lat i codziennie w więzieniu cwe*a go w dupę.
Jak ksiądz jebie dzieci to inni księża go chronią i ukrywają przed wymiarem sprawiedliwości. Skazanie księdza za pedofilie jest praktycznie niemozliwe. Bronią go nawet prokuratorzy czy sedziowie bo kościelne układy obrosły swoimi wpływami całą Polskę jak tasiemiec. Pasożytują na tym kraju w każdej dziedzinie jego życia. To jest zalegalizowana mafia
To jest ta zasadnicza różnica która powoduje powszechne wk***ienie przeciwko księżom pedofilom.
pie**olisz że jesteśmy stronniczy a sam jesteś hipokryta. Zakłamanym p*zdzielcem broniącym kościoła.

Andrzejas

2021-08-27, 12:55
mg_schutze napisał/a:

Efekt pracy talibanu.



Wszyscy jebią o religii, a nikt nie zauważył, że dziadzia dalej robi sobie jaja i udaje tylko martwego. :lol:

Wiewór napisał/a:

Prawie pełna zgoda. Mieszko 1 był sprzedajna k***a i zdrajca. Powinien się napie**alac z chrześcijańskim najeźdźcą do ostatniego woja. Każdego j***nego krzyżowca powinni nawlekać na pal a bebechy rozrzucać wronom.
Przez jego haniebną zdradę Polska stała się wasalem Watykanu i jest okradana po dzisiejszy dzień.
(...)



Ogólnie to się z Tobą zgadzam, ale pragnę sprostować, że Mieszko I nie miał militanych szans z potęgą Watykanu i jego popleczników. Żadnych. Także gdyby się sprzeciwił, to dzisiaj w ogóle by nas nie było. Czesi w swojej historii też raz postawili na swoim i potem zniknęli z mapy. Mieszko nie miał wyboru, a zostanie wasalem Watykanu w tamtych czasach oznaczało całkiem duże profity. Każdy, kto nas najeżdżał musiał się od tej pory mierzyć z Papieżem, więc to wcale nie był taki głupi ruch.
Głupie jest to, że dzisiaj, w XXI w., nadal pozwalamy Watykanowi owijać się wokół palca, choć stracił on całkowicie swoje dawne znaczenie i odsunięcie się od niego niczym nam nie grozi.

Wiewór

2021-08-27, 14:23
Andrzejas napisał/a:

Wszyscy jebią o religii, a nikt nie zauważył, że dziadzia dalej robi sobie jaja i udaje tylko martwego.
Ogólnie to się z Tobą zgadzam, ale pragnę sprostować, że Mieszko I nie miał militanych szans z potęgą Watykanu i jego popleczników. Żadnych. Także gdyby się sprzeciwił, to dzisiaj w ogóle by nas nie było. Czesi w swojej historii też raz postawili na swoim i potem zniknęli z mapy. Mieszko nie miał wyboru, a zostanie wasalem Watykanu w tamtych czasach oznaczało całkiem duże profity. Każdy, kto nas najeżdżał musiał się od tej pory mierzyć z Papieżem, więc to wcale nie był taki głupi ruch.
Głupie jest to, że dzisiaj, w XXI w., nadal pozwalamy Watykanowi owijać się wokół palca, choć stracił on całkowicie swoje dawne znaczenie i odsunięcie się od niego niczym nam nie grozi.



Nie zaprzecze, że szans na obronę nie było ale oddanie się bez walki mimo wszystko jest haniebne.
Ochrona Watykanu nic nam nie dala bo r*chali nas Prusacy, krzyżacy i generalnie każdy kto chciał. "Sojusz" z Watykanem jak zwykle gdy Polska robi układy skończył się tym że więcej dawaliśmy niż dostaliśmy.
Watykan i kościół jest śmiertelnym wrogiem Polski na równi z Rosją.

inzi

2021-08-27, 14:23
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.
U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.
Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.



dobrze powiedziane

Wiewór

2021-08-27, 14:54
inzi napisał/a:

dobrze powiedziane



Źle powiedziane bo kościół robił to wszystko co typ wymienił.
Gadanie że to inny kościół niż kiedyś to kpina. Czy jakby SS istniało do dzisiaj to byście się do nich zapisywali bo to tradycja i to inni ludzie niż kiedyś a to co robili to oj tam oj tam?
Że wszystkich idiotów najbardziej nie lubię hipokrytów.

Syriush79

2021-08-27, 15:42
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.
U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.
Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.



Nawet się z Tobą w kilku kwestiach zgadzam...
ale odpowiem tak:
"U nas się ludzi nie morduje", - jeszcze nie
"nie ścina głowy żywcem," - jeszcze nie
"nie bierze się ślubu z dziećmi na siłę, " - wszystko przed nami, zależy jak kościół ewoluuje
"nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej. " - tutaj częściowo robi się tak samo, łamie się prawa kobiet, nie reaguje na gwałty, poniżanie i znęcanie psychiczne i fizyczne, może nie tak drastycznie, jak u kozojebców ale jednak, w każdym razie taki skrajny stan rzeczy zaczyna się od takich "błahych spraw".
"Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. "
Zgadzam się, dla mnie również człowiek, który znęca się psychicznie i fizycznie nad słabszym (dzieckiem, kobietą, niepełnosprawnym) jest najgorszą gnidą, niegodną oddychania, tym samym powietrzem co ja, najchętniej tytułowałbym im na czole "gwałciciel dzieci" i zostawiał ich w pierdlu ku uciesze współwięźniów.
"Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie." też się z tym zgadzam, jak nie muszę to nie chodzę do kościoła, towarzyszę żonie ze względu na nią oraz dzieciom, ale nikt mnie do tego nie zmusza, nie bije pokłonów, nie morduje sąsiadów za to, że mają inne zdanie i nie oblewam nikogo kwasem za to, że ma brudne nogi lub nosi symbole kultu religijnego na sobie - mam to w ch*ju (w dupie już nie mam miejsca na takie bzdety),. A na dymanie nieletnich reaguję, tak jak normalny dorosły mężczyzna, który ma dwójkę dzieci.

notak

2021-08-27, 16:32
[quote="Kiepa"]Tobie już chyba odj***lo łeb skoro tak .............

nie zesraj się onuco

PeteN88

2021-08-27, 18:22
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.
U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.
Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.



Jeśli według ciebie Polska jest rozwiniętym krajem, to chyba mieszkasz na Podlasiu i ci właśnie internet podłączyli.

Słaby z historii chyba jesteś. Katolicy odj***li więcej niewinnych ludzi niż inne religie, chyba nie słyszałeś o krucjatach. Sram na katolików ciepła kupą tak samo jak na innych idiotów, którzy potrzebują religii żeby się dowartościować. Religia jest po to, żeby otumania baranów.

Ahmed1993

2021-08-27, 19:12
[quote="SirMajkel"]@BillWilkins Katolicyzm też jest dla debili... księża dymają nas jak chcą, dymają ludziom dzieci a debile ich jeszcze bronią
Powiedz jakie to uczucie jak cie dymali ? Bo mnie nie dymali ani nikogo kogo znam

Wiewór napisał/a:

Katolicy są lepsi w czym? Księża rżną dzieci a wy ich bronicie. Kościół okrada Polskę a wy na to pozwalacie. Kościół to zwykła grupa przestępcza jak talibowie. Nie mordują teraz bo już nie muszą. Poczytaj sobie biedny głupcze co kościół dawniej odpie**alał. Talibowie przy nich to potulne baranki.
Możesz próbować wypierać fakty i naginać rzeczywistość ale to nic nie zmieni.
Katolicy to takie same szmaty jak z wszystkie inne religie.
Dowód tego że jesteście zwierzętami a nie ludźmi jak talibowie dajecie teraz ma granicy białoruskiej gdzie pozwalacie umrzeć grupce ludzi. To jest to wasze zajebiste miłosierdzie? Także w czym wy się uważacie za lepszych. Śmiech na sali.
Kościół i katolicy to moralna odrażająca zgnilizna i jeden smród. Nie macie prawa nikogo nauczać o moralności bo sami jesteście ludzkim gównem.



Oj ciebie chyba dosięgnęły buzdygany kapłanów :-/

piotrj3

2021-08-27, 20:35
Kiepa napisał/a:

Tobie już chyba odj***lo łeb skoro tak zaciekle walczysz o jeden z mnożników problemów tego świata. W ogóle co to za przywoływanie komunistycznych poglądów na temat religii? Kościół katolicki jest tak samo zj***ny jak buddyzm, islam, prawosławie, ewangelizm, protestantyzm, żydostwo, czy ki h*j co sobie jeszcze wpiszesz w ramy religii i wydrukujesz do tego książkę. Ogólnie to religia jest największym wrogiem ewolucyjnym człowieka i koniec kropka.
Niestety ale jesteś debilem skoro nie widzisz jak bardzo katolicyzm r*cha Cię w dupę, radio kupiło głosy, a w internecie widnieje obraz nędzy i rozpaczy, gdzie świta polityków pie**oli do gościa w czarnej sukience - sensei ojcze dyrektorze, szyderczo się przy tym uśmiechając.
A ja wyj***ne nie mam, nie mówię kto ma w co wierzyć(chociaż stary dziadzio na chmurce tworzący deszcz, chmurki etc. został już dawno obalony przez naukę), jednak mówię ludziom - przestańcie chodzić do kościołów.
Swoją drogą, jak bardzo zhipokryciała jest cała ta świta księży zapie**alajaca w sukienkach a przeciwstawiająca się innym chłopom w sukienkach?
3.2.1... czekam na obrońców krzyża ^^



debil który nic nie wie udawający że coś wie.

No dalej wymień mi te problemy współczesnego świata spowodowane przez katolicyzm czekam.

I zrównanie chrześcijaństwa z islamem no ja nie mogę.

"Każdy ksiądz to pedofil". Np. masz taki link z news-a
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Raport-Panstwowej-Komisji-ds.-Pedofilii.-Zdecydowana-wiekszosc-spraw-podjetych-z-urzedu-dotyczy-duchownych
"Blisko 30 proc. zgłoszeń dotyczyło duchownych - wynika z pierwszego raportu Państwowej Komisji ds. Pedofilii. "

No to idiota z sadistica pie**oli jako to księża są pedofilami. A potem ktoś inteligeniejszy weźmie ten raport w rękę i widzi to :

https://www.gov.pl/web/pkdp/raport-panstwowej-komisji2

Weźmy tylko te przypadki skazane przez sędziów bo one mają największy sens i unika się przypadków które są fałszywymi donosami itd.



2 przypadki. Na 3 lata 2017-2020. Oczywiście tym 2 przypadkom absolutnie najwyższy wymiar kary ale k***a mać. Może niektórzy ludzie są dymani przez księży, ale tak jak was których media dymają chyba nawet najbardziej zboczony człowiek świata nawet nie wydymał i mówię to przeglądając regularnie harda.

I to nie jest jedyne źródło które tak twierdzi i takie tendencje są globalne. Np. pamiętam ankietę dla ofiar pedofilii w USA

https://www.psychologytoday.com/us/blog/all-about-sex/201003/beyond-bad-apple-priests-who-the-pedophiles-really-are

8400 ofiar pedofilii brało udział w ankiecie. Ani jedna osoba nie wpisała że sprawcą był ksiądz.

Wiewór

2021-08-27, 22:20
piotrj3 napisał/a:

No dalej wymień mi te problemy współczesnego świata spowodowane przez katolicyzm czekam.



IRA.
Dziękuję. Dobranoc miłej nocy.

piotrj3

2021-08-28, 02:22
Wiewór napisał/a:

IRA



ani nie współczesne, ani nie powiązane za katolicyzmem, właściwie ma więcej powiązania z byciem przeciwnikiem katolicyzmu niż odwrotnie.

gagatek690

2021-08-28, 09:57
CzerstWybut napisał/a:

Po pierwsze nie chodze do kościoła i po części mam wyj***ne w kościół i religie.
Po drugie, poczytaj historię to może zrozumiesz o co chodzi z przywoływaniem komunistycznych poglądów na tenat religii. Jesteś krótkowzrocznym milenialsem który głównie czyta w internecie a nie książki więc historia dla ciebie jest pisana na nowo. Dla komunistów religia była głównym wrogiem.
Po trzecie, kiedyś nie było rozwiniętych sądów i prawa do którego by sie stosowali ludzie za to była religia i ona nadawała pewne zasady wśród ludzi. Dzisiejsze prawa i zasady masz oparte na zasadach biblijnych a nie koranu i ciesz sie z tego bo w islamskim kraju byś nawet nie mógł pisać swoje wypociny. Gdyby ktos kiedyś nie wymyślił tego pie**olenia biblijnego to może dzisiaj byś musiał dwadzieścia cztery godziny na dobe pilnować domu z siekierą w ręce zeby ci ktoś chaty nie opie**olil lub nie zgwałcił rodziny.
Religii nigdy ludziom z głów nie wypierzesz, nawet komuchom sie to nie udało. Ludzie mają taką potrzebą to niech sobie wierzą. Pamiętaj że przyroda nie znosi próżni, walczysz z katolicyzmem to otwierasz droge na takich zjebów jak na filmie. To proste że w miejsce jednej zj***nej religii wpie**oli sie inna. Wole mieszkać wśród ludzi katolików gdzie ta religia na przestrzeni lat sie ulepiła w takie coś jak mamy teraz, gdzie sie nie pali ludzi na stosach, gdzie masz swobode i równe prawa, nie obcina sie głów za niewierność itd. Ale najważniejsze że mnie do niczego NIE ZMUSZAJĄ stąd nie mam potrzeby zwalczania czegoś co duża część społeczeństwa potrzebuje.
Mówię o religii a nie o instytucji kościoła. Wiele osób tego nie rozróżnia i walczy k***a nawet o to żeby usunąć krzyże ze szkół czy sejmu. To nie kościół czy inna światynia ci mówi że masz odj***ć komuś łeb za niewierność a biblia lub koran. Czyli coś co jest ukształtowane na przestrzeni wieków. Wole żeby sobie sąsiad prał łeb biblią a nie koranem.
Więc porównywanie katoli do tych popie**oleńców z filmu to jak by porównać neandertalczyka z homo sapiens sapiens.



chce ci się tłumaczyć takie rzeczy debilom? Oni teraz wierzą w Covid

PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Ja dupcze, ile tu oszołomów. Idź do Niemca i powiedz mu, że jest mordercą, bo jego dziad 80 lat temu mordował naszych dziadów. Jakim trzeba być nieudolem by takie argumenty przytaczać. Dobra lewaccy przegrańcy mentalni, mogę wam przyznać tylko jedno - w islamie są skrajni fanatycy nie mający wiele wspólnego z ogółem, który nie morduje i u nas są skrajni katolicy, którzy chcieliby państwa wyznaniowego. Porównanie chrześcijan 1:1 ze skrajnymi muzułmanami to patologia umysłowa i niesprawiedliwość. Najgorsze jest to, że pada to zwykle z ust tych, którzy tyle mówią o tolerancji i zrozumieniu (przynajmniej wedle ich wizji). Skoro nie widać różnicy między katolikiem a muzułmaninem to skąd tyle wrzasku o imigrantów, czemu nie spadają u nas lewackie łby? Trochę obiektywizmu, bo robicie z siebie zaślepionych fanatycznych idiotów.
Kolejny bezmózg.



bo oni są wyznawcami tzw tolerancji opresyjnej Herberta Marcuse. Zwykłe lewackie bydło. Zrobią swoje to też pójdą do rzeźni

slovianin napisał/a:

a ja dojebie jeszcze swojego , a wiec :
Hitler podzcas zaborow zabronil mordowania ksiezy(no chyba ze jakis sprzeciw mieli) ,
wiekszosc filmow o tym jak to ksieza stawali w obronie Polski jest j***na propaganda dla cebuljonow, w rzeczywistosci Papiestwo poparlo atak na Polske oraz czystke etniczna , Hitler niedokocna sie z tym zgadzal wiec postanowil niemordowac ksiedzy bo jak wiadomo i to do dzisiaj Ksiadz stoi ponad prawem nawet jak wam dzieci jebie, innymi slowy : Kosciol utrzymoje czarna tepa mase,a czarna tepa masa latwo sie steruje .



łaaaaaa nie wiedziałem. A ja k***a czytałem wspomnienia ludzi z obozów i tam co chwila było o transporcie księzy katolickich przejeżdzajacych do obozu. No ale to było podczas II WW a nie zaborów Hitlera. LOL

russian-roulette napisał/a:

Katolicy i islamiści to ta sama j***na dzicz. Gdyby Mieszko I nie przyjąłby chrztu polski 966 roku to teraz państwa polskiego nie byłoby na mapie świata. Ci popie**oleni katolicy wyrzynali wszystkich jak teraz islamiści kto nie deklarował wiary w ich niewidzialnego stwora zwanym bogiem.



nie ogarniam- gdyby nie przyjął chrztu to nie byłoby państwa polskiego. To w końcu dobrze że przyjął i jest państwo czy niedobrze? pie**olisz jak potłuczony

PeteN88 napisał/a:

Jeśli według ciebie Polska jest rozwiniętym krajem, to chyba mieszkasz na Podlasiu i ci właśnie internet podłączyli.
Słaby z historii chyba jesteś. Katolicy odj***li więcej niewinnych ludzi niż inne religie, chyba nie słyszałeś o krucjatach. Sram na katolików ciepła kupą tak samo jak na innych idiotów, którzy potrzebują religii żeby się dowartościować. Religia jest po to, żeby otumania baranów.



k***a następny "mocny " z historii. Ilu zaj***li katolicy? Oczywiście mówimy o Europie i Ameryce Południowej bo w Północnej to już protestanci działali. A ilu odj***ł ateista Lenin, ateista Stalin, ateista Mao, ateista Pol Pot, k***y ze Świetlistego szlaku i innych lewackich organizacji terrorystycznych???? Bracaj do squatu lewacki burku dymać kolesiów z antify

PierógZmięsem

2021-08-28, 11:03
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.
U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.
Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.



W rozwiniętym państwie religia nie jest wpychana na siłę.
Z Kraśnika jesteś, że uważasz kult sukienkowych za normę?