18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet komicy mają prze...

cuurniprime • 2021-08-26, 21:27
Nazar Mohammad był komikiem znanym [w ich kręgach] ze śmiesznych piosenek i ostrych dowcipów. Kozolubom to wystarczyło, talibowie do odj***li co sami potwierdzili. Nagranie z ostatnich uwiecznionych chwil typa.



Pewnie teraz kosztuje dziewice w ciapackim niebie. :r*chaowce:

Info

ntrk

2021-08-27, 02:20
Dlaczego oni wszyscy wyglądają, jakby byli z chowu wsobnego?

Andrzejas

2021-08-27, 04:19
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy (...)



Cofnijmy się o kilkaset lat i te twoje argumenty są o kant dupy rozbić. W imię żydka, ojca i jego ducha zaj***no setki tysięcy ludzi.

Agoreth

2021-08-27, 04:30
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.
U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.
Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.



O czym Ty pie**olisz? Zastanów się 5 minut o czym gość napisał i przeczytaj sobie jeszcze raz swój wysryw. Ten o katolicyzmie, że dla debili, a Ty o jakichś różnicach między ciapakami i katolami. No debil.

~mg_schutze

2021-08-27, 06:11
Efekt pracy talibanu.


ManBearPig

2021-08-27, 06:57
SirMajkel napisał/a:

@BillWilkins Katolicyzm też jest dla debili... księża dymają nas jak chcą, dymają ludziom dzieci a debile ich jeszcze bronią.



Popieram w 101%

CzerstWybut

2021-08-27, 07:52
Kiepa napisał/a:

W ogóle co to za przywoływanie komunistycznych poglądów na temat religii? Kościół katolicki jest tak samo zj***ny jak buddyzm, islam, prawosławie, ewangelizm, protestantyzm, żydostwo, czy ki h*j co sobie jeszcze wpiszesz w ramy religii i wydrukujesz do tego książkę. Ogólnie to religia jest największym wrogiem ewolucyjnym człowieka i koniec kropka.

A ja wyj***ne nie mam, nie mówię kto ma w co wierzyć(chociaż stary dziadzio na chmurce tworzący deszcz, chmurki etc. został już dawno obalony przez naukę), jednak mówię ludziom - przestańcie chodzić do kościołów.
Swoją drogą, jak bardzo zhipokryciała jest cała ta świta księży zapie**alajaca w sukienkach a przeciwstawiająca się innym chłopom w sukienkach?
3.2.1... czekam na obrońców krzyża ^^



Po pierwsze nie chodze do kościoła i po części mam wyj***ne w kościół i religie.
Po drugie, poczytaj historię to może zrozumiesz o co chodzi z przywoływaniem komunistycznych poglądów na tenat religii. Jesteś krótkowzrocznym milenialsem który głównie czyta w internecie a nie książki więc historia dla ciebie jest pisana na nowo. Dla komunistów religia była głównym wrogiem.
Po trzecie, kiedyś nie było rozwiniętych sądów i prawa do którego by sie stosowali ludzie za to była religia i ona nadawała pewne zasady wśród ludzi. Dzisiejsze prawa i zasady masz oparte na zasadach biblijnych a nie koranu i ciesz sie z tego bo w islamskim kraju byś nawet nie mógł pisać swoje wypociny. Gdyby ktos kiedyś nie wymyślił tego pie**olenia biblijnego to może dzisiaj byś musiał dwadzieścia cztery godziny na dobe pilnować domu z siekierą w ręce zeby ci ktoś chaty nie opie**olil lub nie zgwałcił rodziny.
Religii nigdy ludziom z głów nie wypierzesz, nawet komuchom sie to nie udało. Ludzie mają taką potrzebą to niech sobie wierzą. Pamiętaj że przyroda nie znosi próżni, walczysz z katolicyzmem to otwierasz droge na takich zjebów jak na filmie. To proste że w miejsce jednej zj***nej religii wpie**oli sie inna. Wole mieszkać wśród ludzi katolików gdzie ta religia na przestrzeni lat sie ulepiła w takie coś jak mamy teraz, gdzie sie nie pali ludzi na stosach, gdzie masz swobode i równe prawa, nie obcina sie głów za niewierność itd. Ale najważniejsze że mnie do niczego NIE ZMUSZAJĄ stąd nie mam potrzeby zwalczania czegoś co duża część społeczeństwa potrzebuje.

Mówię o religii a nie o instytucji kościoła. Wiele osób tego nie rozróżnia i walczy k***a nawet o to żeby usunąć krzyże ze szkół czy sejmu. To nie kościół czy inna światynia ci mówi że masz odj***ć komuś łeb za niewierność a biblia lub koran. Czyli coś co jest ukształtowane na przestrzeni wieków. Wole żeby sobie sąsiad prał łeb biblią a nie koranem.

Więc porównywanie katoli do tych popie**oleńców z filmu to jak by porównać neandertalczyka z homo sapiens sapiens.



:roll:

JaTylkonaChwile

2021-08-27, 09:10
SirMajkel napisał/a:

@BillWilkins Katolicyzm też jest dla debili... księża dymają nas jak chcą, dymają ludziom dzieci a debile ich jeszcze bronią.



nie nas tylko ciebie i nie ksieza tylko :

- menele
- randomowe osoby
- klienci roksy
itd itp

PabllosSantoDaSilva

2021-08-27, 09:13
Andrzejas napisał/a:

Cofnijmy się o kilkaset lat i te twoje argumenty są o kant dupy rozbić. W imię żydka, ojca i jego ducha zaj***no setki tysięcy ludzi.



Ja dupcze, ile tu oszołomów. Idź do Niemca i powiedz mu, że jest mordercą, bo jego dziad 80 lat temu mordował naszych dziadów. Jakim trzeba być nieudolem by takie argumenty przytaczać. Dobra lewaccy przegrańcy mentalni, mogę wam przyznać tylko jedno - w islamie są skrajni fanatycy nie mający wiele wspólnego z ogółem, który nie morduje i u nas są skrajni katolicy, którzy chcieliby państwa wyznaniowego. Porównanie chrześcijan 1:1 ze skrajnymi muzułmanami to patologia umysłowa i niesprawiedliwość. Najgorsze jest to, że pada to zwykle z ust tych, którzy tyle mówią o tolerancji i zrozumieniu (przynajmniej wedle ich wizji). Skoro nie widać różnicy między katolikiem a muzułmaninem to skąd tyle wrzasku o imigrantów, czemu nie spadają u nas lewackie łby? Trochę obiektywizmu, bo robicie z siebie zaślepionych fanatycznych idiotów.

ManBearPig napisał/a:

Popieram w 101%



Kolejny bezmózg.

Bonzacz92

2021-08-27, 09:26
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.
U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.
Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.



Sam jesteś zdrowo jebnięty lub zacofany - w Europie istnieją rozwinięte państwa dzięki temu, że Wiktor Emanuel II i jemu podobni swego czasu chwycili kościół katolicki za mordę, inaczej mielibyśmy podobnie jak w Afganistanie. Zdrowo myślący człowiek pie**oli wszystkie pustynne bajki, rozróżnianiem ich zajmują się fanatycy.

Wiewór

2021-08-27, 09:50
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.
U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.
Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.



Katolicy są lepsi w czym? Księża rżną dzieci a wy ich bronicie. Kościół okrada Polskę a wy na to pozwalacie. Kościół to zwykła grupa przestępcza jak talibowie. Nie mordują teraz bo już nie muszą. Poczytaj sobie biedny głupcze co kościół dawniej odpie**alał. Talibowie przy nich to potulne baranki.
Możesz próbować wypierać fakty i naginać rzeczywistość ale to nic nie zmieni.
Katolicy to takie same szmaty jak z wszystkie inne religie.
Dowód tego że jesteście zwierzętami a nie ludźmi jak talibowie dajecie teraz ma granicy białoruskiej gdzie pozwalacie umrzeć grupce ludzi. To jest to wasze zajebiste miłosierdzie? Także w czym wy się uważacie za lepszych. Śmiech na sali.

Kościół i katolicy to moralna odrażająca zgnilizna i jeden smród. Nie macie prawa nikogo nauczać o moralności bo sami jesteście ludzkim gównem.

slovianin

2021-08-27, 10:19
a ja dojebie jeszcze swojego , a wiec :
Hitler podzcas zaborow zabronil mordowania ksiezy(no chyba ze jakis sprzeciw mieli) ,
wiekszosc filmow o tym jak to ksieza stawali w obronie Polski jest j***na propaganda dla cebuljonow, w rzeczywistosci Papiestwo poparlo atak na Polske oraz czystke etniczna , Hitler niedokocna sie z tym zgadzal wiec postanowil niemordowac ksiedzy bo jak wiadomo i to do dzisiaj Ksiadz stoi ponad prawem nawet jak wam dzieci jebie, innymi slowy : Kosciol utrzymoje czarna tepa mase,a czarna tepa masa latwo sie steruje .

russian-roulette

2021-08-27, 10:22
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.
U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.
Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.



Katolicy i islamiści to ta sama j***na dzicz. Gdyby Mieszko I nie przyjąłby chrztu polski 966 roku to teraz państwa polskiego nie byłoby na mapie świata. Ci popie**oleni katolicy wyrzynali wszystkich jak teraz islamiści kto nie deklarował wiary w ich niewidzialnego stwora zwanym bogiem.

kamuha

2021-08-27, 10:42
Andrzejas napisał/a:

Cofnijmy się o kilkaset lat i te twoje argumenty są o kant dupy rozbić. W imię żydka, ojca i jego ducha zaj***no setki tysięcy ludzi.



fantastyczny argument zrównujący religie z przed 700lat wstecz która ewoluowała i innej z czasów obecnych która od tysiąca lat się nie zmieniła.

Jeżeli powiemy że ciapackie kraje to zacofanie i że to r*chanie kóz i malych dzieci, scinanie glow, szmacenie kobiet etc. to wg niektorych też bedziemy hipokrytami. W końcu lewar będzie mógł zadać ostateczny cios w dyskusji, powiedzieć szach i mat
„ cofnijmy się o kilkaset lat i te twoje argumenty są o kant dupy…”.

… w końcu i u nas w Europie w XIw. bylo podobnie więc jaka roznica?

St...........sz

2021-08-27, 11:47
Żeby ocenić co obecnie ma miejsce i jakie to będzie miało skutki dla nas w przyszłości nie wystarczy rzucać w siebie mięsem o j***niu dzieci przez księży i j***niu kóz przez wyznawców Allaha. Tu trzeba wiedzy historycznej, społecznej, politycznej, gospodarczej i Bóg wie jakiej jeszcze ale przede wszystkim mieć czysty niezmącony umysł nieskażony żadną ideą. 100% waszych wypowiedzi to osoby, które mają rację w swoim mniemaniu w oparciu o swoje doświadczenia i nacechowanie różnymi ideami, które cech*ją wasz pogląd na dany temat. Trzymacie się swoich faktów jakoby wszyscy księża dymali dzieci co jest nieprawdą gdyż to tak naprawdę grubo mniej niż 10% księży, a co do j***nia zwierzyny to jest ich kwestia wyznaniowa i kulturowa. Koran pozwala znaczy można. Celebryci i osoby znane ze świata kultury, polityki, biznesu też jebia dzieci i jakoś nikt o tym nie pomyślał, że to jest problem społeczny i dotyczy KAŻDEJ warstwy społecznej, a nie tylko jednej. Mógłbym tu rozpisać cały j***ny elaborat w tym temacie całościowo, ale z osobami wąsko myślącymi nie ma rozmowy i to nie jest odpowiednie miejsce do tego. Wszelkie spory tutaj to strata czasu bo brak Wam ogólnej i szczegółowej wiedzy w wielu dziedzinach na ogrom tematów poruszanych w sadolowych sporach i dlatego tak łatwo Wami manipulować nawet prostym nic nie znaczącym przekazem. W związku z powyższym WYpie**alAM.

Wiewór

2021-08-27, 12:40
russian-roulette napisał/a:

Katolicy i islamiści to ta sama j***na dzicz. Gdyby Mieszko I nie przyjąłby chrztu polski 966 roku to teraz państwa polskiego nie byłoby na mapie świata. Ci popie**oleni katolicy wyrzynali wszystkich jak teraz islamiści kto nie deklarował wiary w ich niewidzialnego stwora zwanym bogiem.



Prawie pełna zgoda. Mieszko 1 był sprzedajna k***a i zdrajca. Powinien się napie**alac z chrześcijańskim najeźdźcą do ostatniego woja. Każdego j***nego krzyżowca powinni nawlekać na pal a bebechy rozrzucać wronom.
Przez jego haniebną zdradę Polska stała się wasalem Watykanu i jest okradana po dzisiejszy dzień.