18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawet komicy mają prze...

cuurniprime • 2021-08-26, 21:27
Nazar Mohammad był komikiem znanym [w ich kręgach] ze śmiesznych piosenek i ostrych dowcipów. Kozolubom to wystarczyło, talibowie do odj***li co sami potwierdzili. Nagranie z ostatnich uwiecznionych chwil typa.



Pewnie teraz kosztuje dziewice w ciapackim niebie. :r*chaowce:

Info

BillWilkins

2021-08-26, 21:40
a wszystko przez to że komik jest szyitem a oni sunnitami, taka chora religia, dla debili

Znawca_Cipek

2021-08-26, 21:50
Mysle, ze nagranie z ostatnich uwiecznionych chwil typa jeszcze zobaczymy :D

Oponka

2021-08-26, 21:52
siedzą dziady w samochodzie, nic sie nie dzieje. szkoda oglądać te kozojebcze ryje

SirMajkel

2021-08-26, 22:01
@BillWilkins Katolicyzm też jest dla debili... księża dymają nas jak chcą, dymają ludziom dzieci a debile ich jeszcze bronią.

Syn_Milionera

2021-08-26, 22:03
Za darmo go nie zabili. Podobno był członkiem afgańskiej policji i torturował i zabijał Talibów. Niemniej jakichś ich wódz i tak ich aresztował, bo według niego powinni aresztować komika i postawić go przed sądem, a nie zabijać. Także nie są aż takimi dzikusami na jakich ich wykreowano.

baronturbina

2021-08-26, 22:05
Jak dla
Mnie to pies ich j***l. USA i ruskie się po ropę wpie**alali. Zakłócili naturalny porządek u szmatoglowych zwierząt. Potem dziwią się ze są czary mary. Prędzej czy później muzułmanie zdominują świat. Szwecja Francja czy Niemcy są idealnym przykładem.

silwerbalk

2021-08-26, 22:27
Talibowie jak widać nie mają poczucia humoru :roll:

JanJankowski

2021-08-26, 22:39
Z liścia dostał na rozgrzewkę rozumiem

CzerstWybut

2021-08-26, 22:40
SirMajkel napisał/a:

@BillWilkins Katolicyzm też jest dla debili... księża dymają nas jak chcą, dymają ludziom dzieci a debile ich jeszcze bronią.



Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.

U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.

Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.

McQurwa

2021-08-26, 23:25
Rozumiem że jadą na egzekucje, bo na show do studia to chyba raczej nie

ManBearPig

2021-08-26, 23:44
SirMajkel napisał/a:

@BillWilkins Katolicyzm też jest dla debili... księża dymają nas jak chcą, dymają ludziom dzieci a debile ich jeszcze bronią.



Popieram w 101%

kamuha

2021-08-26, 23:57
SirMajkel napisał/a:

@BillWilkins Katolicyzm też jest dla debili... księża dymają nas jak chcą, dymają ludziom dzieci a debile ich jeszcze bronią.



Nieważne czy mowa o sunitach czy o lgbt,zawsze znajdzie się jakiś cierp który niepytany wtrąci swoje trzy gorsze o katolikach. Takie to postępowe.

Kiepa

2021-08-27, 01:30
CzerstWybut napisał/a:

Jak nie widzisz różnicy między katolicyzmem w rozwinietym państwie a islamem w zacofanym to musisz być zdrowo jebniety lub być mocno zlewaczały i ci myślenie przysłania powtarzanie tego samego pie**olenia komunistycznego.
U nas sie ludzi nie morduje, nie ścina głowy żywcem, nie bierze sie ślubu z dziećmi na siłe, nie traktuje kobiet jak psa albo i gorzej.
Różnica jest taka że ja jak i pewnie każdy z moich znajomych i rodziny by miał styczność z pedofilem w życiu to bym go zaj***l a wnajlepszym wypadku wj***l do pierdla. Mnie nikt nie dymał i moich dzieci ani z rodziny i sąsiadów dzieci. k***a jak nie chce to ani ja ani nikt z mojej rodziny nie chodzi do kościoła i mam wyj***ne i w przeciwieństwie do islamu nikt mi za to łba nie odjebie.



Tobie już chyba odj***lo łeb skoro tak zaciekle walczysz o jeden z mnożników problemów tego świata. W ogóle co to za przywoływanie komunistycznych poglądów na temat religii? Kościół katolicki jest tak samo zj***ny jak buddyzm, islam, prawosławie, ewangelizm, protestantyzm, żydostwo, czy ki h*j co sobie jeszcze wpiszesz w ramy religii i wydrukujesz do tego książkę. Ogólnie to religia jest największym wrogiem ewolucyjnym człowieka i koniec kropka.

Niestety ale jesteś debilem skoro nie widzisz jak bardzo katolicyzm r*cha Cię w dupę, radio kupiło głosy, a w internecie widnieje obraz nędzy i rozpaczy, gdzie świta polityków pie**oli do gościa w czarnej sukience - sensei ojcze dyrektorze, szyderczo się przy tym uśmiechając.

A ja wyj***ne nie mam, nie mówię kto ma w co wierzyć(chociaż stary dziadzio na chmurce tworzący deszcz, chmurki etc. został już dawno obalony przez naukę), jednak mówię ludziom - przestańcie chodzić do kościołów.

Swoją drogą, jak bardzo zhipokryciała jest cała ta świta księży zapie**alajaca w sukienkach a przeciwstawiająca się innym chłopom w sukienkach?

3.2.1... czekam na obrońców krzyża ^^




:evil: